Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Probaj više puta od najjeftinijeg paketa kao najvećem, jedan će pokušaj uspeti...
Nikom ovde nije iz prve uspelo...
Meni je uspelo iz prve na 4k paket.Ako ima vise servera nek proba neki drugi.Meni je proslo na VPN Nigeria server 2.
 
Naira je baš u padu. 0.73 centa na današnji dan za mobilni plan. Prošli mesec 0.96.
 
Što se mene tiče valjalo bi da bude neka hiperinflacija kao u Venecueli što je bila, pa da plaćamo netflix po 5 dinara.
 
Što se mene tiče valjalo bi da bude neka hiperinflacija kao u Venecueli što je bila, pa da plaćamo netflix po 5 dinara.
Što više valuta pada Netflix će podizati cenu, i to mnogo više da negira inflaciju na duže staze jer ne mogu da menjaju baš svaki mesec. Tako da je bolje da valuta ostane relativno stabilna.
 
Zasto se na telefonu pojavljuje za kucanstvo?
 
Meshnet provereno radi. Upravo probali kolega Simmke i ja. Ukljucio je meshnet, poslao mi zahtev i ja se jednim klikom povezao. Usao u Netflix i ne trazi vise nista za potvrdu kucanstva. Jednom mesecno se povezete i to je to. A njegov meshnet mi ostaje u nordvpn aplikaciji tako da ne mora stalno da se salje.
 
Meshnet provereno radi. Upravo probali kolega Simmke i ja. Ukljucio je meshnet, poslao mi zahtev i ja se jednim klikom povezao. Usao u Netflix i ne trazi vise nista za potvrdu kucanstva. Jednom mesecno se povezete i to je to. A njegov meshnet mi ostaje u nordvpn aplikaciji tako da ne mora stalno da se salje.
Možda da opišete korak po korak šta ste i kako radili, ako cene odu gore, ili Nigerija propadne, postaće familije ponovo popularne...
 
Svi instaliraju nordvpn na uredjaju na kom gledaju netflix. Zatim vlasnik grupe ukljuci meshnet. Posalje svima pozivnicu na njihov mail od naloga za nordvpn. Kad stigne pozivnica samo se klikne i to je to. Automatski je povezano i netflix radi normalno.
 
Svi instaliraju nordvpn na uredjaju na kom gledaju netflix. Zatim vlasnik grupe ukljuci meshnet. Posalje svima pozivnicu na njihov mail od naloga za nordvpn. Kad stigne pozivnica samo se klikne i to je to. Automatski je povezano i netflix radi normalno.
Hvala.
Jedini problemčić što pretplata na Nord za svakog od korisnika familije košta višestruko više ili isto kao Netflix pretplata po regularnim serbistan cenama...
Osim ako se i Nord pretplata ne moze deliti?
 
Hvala.
Jedini problemčić što pretplata na Nord za svakog od korisnika familije košta višestruko više ili isto kao Netflix pretplata po regularnim serbistan cenama...
Osim ako se i Nord pretplata ne moze deliti?
Ne treba ti pretplata. Samo napravi nalog. Meshnet je besplatan. Vpn usluga se placa.
 
Meshnet provereno radi. Upravo probali kolega Simmke i ja. Ukljucio je meshnet, poslao mi zahtev i ja se jednim klikom povezao. Usao u Netflix i ne trazi vise nista za potvrdu kucanstva. Jednom mesecno se povezete i to je to. A njegov meshnet mi ostaje u nordvpn aplikaciji tako da ne mora stalno da se salje.
Na kojem uređaju ste to uradili?
Šta sa televizorima za koje nema nordvpn aplikacija (lg, samsung)? Da li možda može preko telefona da se prikači na meshnet pa onda tv na hotspot?
Hvala.
Jedini problemčić što pretplata na Nord za svakog od korisnika familije košta višestruko više ili isto kao Netflix pretplata po regularnim serbistan cenama...
Osim ako se i Nord pretplata ne moze deliti?
Meshnet je besplatan
 
Je li na tom drugom tv-u intalirao meshnet ili je išao preko hotspot-a?
 
Znači samo android tv ili android box.
A možda bi moglo i preko openvpn servera. Da domaćin privremeno podigne svoj openvpn server, ostali se nakače jednom mesečno. Tako bi se mkžda rešio i problem ne-android televizora jer openvpn klijent može i na ruteru. Naravno samo na par minuta jednom mesečno
 
Procitao sam negde da ne bi stizale poruke za household prijavu treba da se iskljuci opcija testparticipation koja se nalazi u accountu kada se logujete preko pretrazivaca. Pa ko hoce nek proba ja imam svoj nalog koji samo ja koristim pa ne mogu da testiram.
 
Evo najnoviji info.Sad sam probao i sa @dejanede koji je u istoj grupi i uspelo i preko Mi Boxa samo što mu je trebalo par minuta da nadje mrezu. :ROFLMAO: I kad je isključio Mesh,radilo je.Uglavnom moze i preko fona i tv-a.;)
 
Nek proba jos neko da vidimo da li moze da se gleda preko tv-a.
 
Meni na zalost vise ne radi. Simmke prebacio vlasnistvo grupe na drugog i ne mogu vise nikako da udjem u aplikaciju. Iako mi je i on poslao svoj meshnet nemoguce je pristupiti. krastavac...
 
Nazad
Vrh Dno