Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Je l za ovo moze da se kupi neki pripejd kod konkurencije pa da se prijavi?
Da, ne sme drugi provajder da koristi T-Mobile mrežu pošto onda ne važi akcija, vidi na primer Visible takođe (oni nude neograniceno za $25 mesečno)… Ima takođe i US Mobile koji isto ima povoljne cene i kod njih možeš da biraš između tri glavna provajdera (ne znam da li može da se koristi onda za ovu T-Mobile akciju)
 
Vratio se juce iz Haniotija, koristio Cosmote Whatsup na 5G.
Od 100GB potrosio samo 20GB a koristili zena i ja nonstop ukljucujuci i gledanje Netflixa u apartmanu.
Signal kako od granice do Haniotija tako i po mestu i plazi bio uvek odlican.
Fan fact radio mi Iris ko da je na MTS mrezi.
Nisam merio brzine jer mi je to nebitno, nije stucalo ni jednom pri koriscenju.
Eto moje iskustvo sa Cosmote netom u toj regiji.
 
Da li je neko do sada koristio AirHub esim? Ponude koje nalazim su više nego povoljne a i strani komentari sum dobri.
 
Zahvalan svima koji su delili svoje iskustvo sa internetom, pa da doprinesem:
Uzeli net2go od Telemacha za Vrahos, Kanali (ovde smo smesteni), Mitikas, Prevezu, Lefkadu.
Za sada smo jako zadovoljni, bez problema sam podesio esim (pixel 7) i supruga se kaci standardno bez problema. Sve vreme na svim plazama nam je brzina 100+mbps.

Cak i kada sam u smestaju, koristim ovaj, jer mi je brzi.

Evo sa Vrahos plaze, kod stenovitog dela (levo) https://www.speedtest.net/my-result/a/10359847437

Edit: LTE sve vreme. Nisam video da je prebacio na bilo sta drugo
 
Zahvalan svima koji su delili svoje iskustvo sa internetom, pa da doprinesem:
Uzeli net2go od Telemacha za Vrahos, Kanali (ovde smo smesteni), Mitikas, Prevezu, Lefkadu.
Za sada smo jako zadovoljni, bez problema sam podesio esim (pixel 7) i supruga se kaci standardno bez problema. Sve vreme na svim plazama nam je brzina 100+mbps.

Cak i kada sam u smestaju, koristim ovaj, jer mi je brzi.

Evo sa Vrahos plaze, kod stenovitog dela (levo) https://www.speedtest.net/my-result/a/10359847437

Edit: LTE sve vreme. Nisam video da je prebacio na bilo sta drugo
Ne mogu da pronadjem da editujem ponovo, pa cu se nadovezati:
Juce na Alonaki Fanariou plazi na samom pesku i kaficu iznad plaze nismo imali mrezu uopste, medjutim kada bismo usli vodu do clanka, ponovo bismo uhvatili LTE. Pretpostavljam da je zbog toga sto je plaza usecena u stene, ali eto mozda nekome posluzi informacija.
 
1725869351788.png
kroz ovu sumetinu i stencuge, dobro ste i 2G imali :) bio sam u Vrahosu i okolini pre tri godine, i skoro svaka od ovakvih plaza je bila totalno bez signala, sto je i sasvim normalno, gledajuci konfiguraciju terena...
 
Da li neko zna da li u net2go ( telemach hrvatski ) postoji neki limit koliko GB postoji u unlimited planu za Grcku nakon cega se smanjuje brzina ili prekida internet?
 
Ja mislio da Unlimitet nesto znaci a ti pitas koliko gb....
 
Pa to unlimited moze da se tumaci na vise nacina, pa zbog toga pitam da linje zaista unlimited ili nije 😊
 
  • Your NET2GO eSIM will automatically select the fastest network, ensuring you always have access to a speedy and stable connection.

  • video-calls.svg

    Take and make video calls
  • browse.svg

    Browse, post, and share with no limits
  • connect-family.svg

    Connect with family and friends through WhatsApp, Viber & socials
  • 24-7-access.svg

    24/7 access to maps, travel apps, and transport info
 
Ima li nekog da je koristio Holafly u Francuskoj u Nici i da mu je radio dobro?
 
I mene interesuju iskustva sa Holifly? Išao bih u Italiju. Prošle godine sam koristio Airalo. Pa kada sam se vratio u Srbiju imao sam problem i morali su da mi daju novu sim kartici u Yettel-u.

Ili ako imate preporuku za neku drugu.
 
Poslednja izmena:
Greška nije Airalo već MobiMatter. Prošlo vreme za edit. Da li bi za Italiju bio dobar i Hrvatski NET2GO?
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog da je koristio Holafly u Francuskoj u Nici i da mu je radio dobro?
Posto nije niko odgovorio konkretno za Holafly. Na kraju nisam njega uzeo jer nije htela da mi prodje kartica za kupovinu a i citajuci dosta komentara o Holafly izgleda da se nije bas najbolje pokazao. Uzeo sam Orange Flex Poljski preko njihove aplikacije (E-SIM), i odlicno je radio za Francusku i imao je najbolju ponudu.
 
^ Ja sam bio prvo uzeo mobimatter i pakao sam imao i ja i draga. Otišao posle u Yettel i uzeo njihovu karticu, mislim da je bilo 10 ili 15gb za 1000 dinara tako nešto. Dobio sam bio i neke minute čini mi se uz taj paket. Usluga na nivou dečko baš bio ljubazan.
 
Je l' neko možda koristio ovo za Hrvatsku?
Za Hrvatsku ti je mozda bolji telekom hr esim. 10 dana neograniceno . Ima akcija do kraja septembra , pa se za 10 eur dobiju 2 esim broja.
 
Nazad
Vrh Dno