Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Rade i pcelice online sada, verovatno je bio neki bug ranije.
 
A mene zanima da li će ovo biti dvonedeljna pčelica ili samo do 9.8 jer prošle godine je u avgustu bila dvonedeljna
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod NLMM500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 10.8.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Vise nema poklona sa maxi online ?
Ili sam ja zakinut ? :LOL:
 
Juče mi iz Idee nisu ništa doneli od poklona, Maxi imam sutra pa mogu da javim kako sam prošao.
 
Onda verovatno vise ne daju, obzirom da u mom slucaju barem nikada nisu zakinuli pa su male sanse da je to u pitanju.
Glupo je bilo btw od starta sto to nikad jasno nije bilo nigde navedeno, da li daju i sta daju.
 
Stiže onaj Next bućkuriš, Idea i Maxi.
 
Ima pčelica + kupon od 1000 din, verovatno pokloni izostaju iz priče...
 
Stiže onaj Next bućkuriš, Idea i Maxi.
Isto (Maxi). Prilično sam siguran da stalno daju ponešto, ali da zavisi od dostavljača da li će to i doneti ili zadržati za sebe. Meni do sada stigao poklon u jedno 20% dostava (gledajući ovo što pišete kada su poklanjali), ali nikad nisam pitao za isti, sve što daju mi je bezveze.
 
Pa zato i jeste sistem glup, da ne kazu jasno dobija li se poklon uz narudzbinu ili ne.
Nije mi ni jasna ta logika da daju poklone a da se ne hvale time, samim tim i da eventualno pridobiju vise musterija.
Nije meni do poklona nego ne volim nejasne situacije, da li je uzeo dostavljac za sebe ili nije, mislim bezveze ....
 
Meni ni jednom nisu doneli nijedan poklon, cak stavise opet sam zakinut...
Danas nisam mogao da budem i posiljku preuzme majka....
Iz porudzbine nisu poslali 4 sladoleda ( 2x2 razlicita ) Sirko namaz i 2 cipsa...Na racunu jedino nisu bila 2 sladoleda, ostalo sve naplaceno i nije doneseno....zakinut ~1000din...To majka nije gledala tj samo je dala novac, zovem call centar posle sat ipo vremena od toga, kazu trebali ste da proverite na licu mesta...a ovo se desava bukvalno 3 put...
 
Nije ni Maxi danas doneo ništa od gratisa.
Ovo za artikle koji nedostaju mnogo je bolje pisati na e-mail i za Ideu i za Maxi, čitaju sve i vrlo brzo reaguju.
Do sada mi se par puta desilo da nešto nedostaje za sve ove godine, ali uvek su mi uvažavali reklamaciju. Doduše pisao sam u roku od 5-10 minuta od isporuke, mada ne vidim da je to baš toliko bitno. A proveriti na licu mesta je nemoguće za kratko vreme.
 
Meni nikad nisu rekli zasto niste proverili na licu mesta.
Uglavnom sam ih zvao telefonom, ali i emailom je uvek korektna komunikacija.
Ako je nesto falilo, prijavio sam, oni proverili, i poslali sutradan dostavu. Bez ikakvih problema.
Jednom sam cak reklamirao pokvaren proizvod, i zamenili su. Vratio sam pokvaren, doneli mi novi.
Jednom sam imao situaciju da je donet pogresan skuplji proizvod - Barrila testenina je bila problem, umesto neke sto je bila na snizenju 250 din, doneli su mi drugu pogresnu koja je 700-800 dinara. Dosao kurir kroz dan-dva, odneo to, Maxi mi vratio pare na racun.
Iz mog iskustva su vrlo fleksibilni i korektni.
 
Da
 
Nije ni Maxi danas doneo ništa od gratisa.
Ovo za artikle koji nedostaju mnogo je bolje pisati na e-mail i za Ideu i za Maxi, čitaju sve i vrlo brzo reaguju.
Do sada mi se par puta desilo da nešto nedostaje za sve ove godine, ali uvek su mi uvažavali reklamaciju. Doduše pisao sam u roku od 5-10 minuta od isporuke, mada ne vidim da je to baš toliko bitno. A proveriti na licu mesta je nemoguće za kratko vreme.

Ni kod mene nista ni danas ni juce :)

Dal uzimaju kuriri ili prosto ne spakuju svima....
 
Meni jutros stigle dve porudzbine, nema neXt poklona. Verovatno je zavrsena akcija.

edit:
Evo trazio sam po starim porukama, @sekula30 bas ti si postavio sliku tada, akcija je trajla do 27. jula.
cch-sampling-baner-jpg.396190
 
Ako već nisi, još uvek nije kasno da iskoristiš promo kod i ostvariš uštedu na svoju online kupovinu! Unesi promo kod WWTX500 prilikom naručivanja i tvoj račun će biti umanjen za 500 RSD, a uz to dobijaš i besplatnu dostavu! Popust je moguće ostvariti na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga do 7.8.2023.

Želimo ti prijatnu kupovinu sa još većom uštedom!

Tvoj Maxi Online
 
Jel samo u mom Maksiju nije akcijska cena iz kataloga za lubenicu od 49din?
 
Da li neko zna vezano za Zaječarsko pivo 330ml i 500ml da li je staklena ambalaža u pitanju ili plastična?

Kako ide vezano za staklenu ambalažu, da li se vraća?
 
Ima li jos 1000din kodova - maxi pored onog sto sad istice i koga sam iskoristio vec :)
 
Promo kod od 500 RSD + besplatna dostava? Da dobro ste pročitali. Maxi Online ti poklanja promo kod uz koji dobijaš i besplatnu dostavu. Jednostavno odaberi sve što želiš na Maxi.rs, unesi promo kod NLMM500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD, a dostava će biti besplatna. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 15.8.2023.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Ovo mi je danas stiglo. Ne znam da li je bio kod.

Pravo je vreme za tvoju narednu online kupovinu jer ti poklanjamo promo kod sa 1000 RSD popusta! Unesi promo kod MTF1000 prilikom poručivanja do 16.8.2023. i tvoj račun će biti umanjen za 1000 RSD!
Popust se ostvaruje na korpe iznad 3000 RSD i može se iskoristiti jednom sa jednog korisničkog naloga.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Nazad
Vrh Dno