Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ponudili Omoriku 25 sa popustom za produženje ugovora, u proseku mesečno 1380 dinara. Kako vam izgleda ponuda?
Jesu ti ovo ponudili popust od 30% na cene koje idu na cene uz ugovornu obavezu (1099 -prvih 6 meseci i 2229 ostalih 18 meseci)-30%. Kao si ih kontaktirao - preko operatera ili lično u poslovnici.
 
Odgovoriću umesto njega za moj slučaj. Da, na te cene, a zvao sam ih 14 dana pred istek ugov. obav. pa su me zvali posle 7-8 dana. Tu ponudu daju samo ako prelaziš na veći paket, za ostanak na istom ide 20%.
 
Jesu ti ovo ponudili popust od 30% na cene koje idu na cene uz ugovornu obavezu (1099 -prvih 6 meseci i 2229 ostalih 18 meseci)-30%. Kao si ih kontaktirao - preko operatera ili lično u poslovnici.
Kontaktirao sam ih preko fejsbuk stranice i posle nekoliko dana su zvali sa 733 i ponudili ovo - 6 meseci po 755 a ostatak po 1595 sto je u proseku 1385 dinara.
 
Hvala na informacijama. Juce sam telefonom kontaktirao njihovu podrsku, pa su navodno napisali dopis službi za korisnike koja bi trebala da me pozove u narednom periodu. Inače Ugovor mi je istekao pre 5 dana.
 
Posle najnovijeg ažuriranja mojMTS aplikacije, ista ne može da se otvori. U toku same instalacije, a i nakon nje, telefon (android-Samsung) prijavljuje da je greška u aplikaciji i da se sačeka da programeri pošalju novo ažuriranje.
Brisanje keša aplikacije nije pomoglo.

Da li se to još nekome događa?SmartSelect_20231019_162250_Device care.jpg
 
Isto je i kod mene na Pixel 7 Pro
 
Је л' телевизија бесплатна све време уговора уз Соко лајт тарифу?
 
Posle najnovijeg ažuriranja mojMTS aplikacije, ista ne može da se otvori. U toku same instalacije, a i nakon nje, telefon (android-Samsung) prijavljuje da je greška u aplikaciji i da se sačeka da programeri pošalju novo ažuriranje.
Brisanje keša aplikacije nije pomoglo.

Da li se to još nekome događa?Pogledajte prilog 409735
Upravo su ažurirali aplikaciju. Sada bar može da se podigne, ali servisi još uvek nisu dostupni.
 
^^ Proradilo sve. Završen "izazov".
 
Mislio sam da će ažuriranjem da poprave nešto, ali stativa, za njih je to nemoguća misija. Među navedenim aplikacijama koje ne troše net i dalje nije ubačen TikTok (Omorika 25).
 
A kakve veze misliš da ima update MojMTS aplikacije sa "zero-rating" saobraćaja ka TikTok serverima?
 
Tik tok bi trebalo da je u onoj grupi društvene mreže.
Nisam siguran. Ne koristim uopšte.
Recimo kod mene je viber odvojeno, kod Keve instagram... Pretpostavljam u zavisnosti od paketa i vremena uzimanja paketa. Njen oko godinu dana, kod mene već nekoliko godina. Oba paketa su neke bivše omorike.
Proveri da nije pod društvene mreže.
 
A kakve veze misliš da ima update MojMTS aplikacije sa "zero-rating" saobraćaja ka TikTok serverima?
Pa evo sad ću ti objasnim, mada sam pola već napisao. Zašto misliš da u aplikaciji (mojoj) treba da nabroje sve aplikacije tog tipa koje mi sleduju, osim navedene, a koja mi stoji u ugovoru kao i na sajtu? Zar to ne može da bude sistemska greška, pogotovo što su TikTok skoro uvrstili, dok su ostale i ranije bile na spisku?
Pritom, prvih dana novog ugovora su mi skidali saobraćaj za TT dok nisam uložio prigovor.
 
Da ali ti nije problem u aplikaciji koja je na tvom telefonu (MojMTS) neg kod njih u podešavanjima "backend"-a koji obračunava potrošnju.

Drugi rečima: problem koji imaš može sigurno da se reši bez potrebe za update MojMTS aplikacije i update MojMTS aplikacije sam po sebi neće rešiti problem šta se troši odakle ... mogao bi eventualno da reši bug sa prikazom indikatora potrošnje te kvote.
 
Kakve kvote? Nije to Yettel pilicarska mreza. Nego najjača mreza u Srbiji malo slabiji A1 i duplo bolja od A1 i Yettela zajedno.
 
Da ali ti nije problem u aplikaciji koja je na tvom telefonu (MojMTS) neg kod njih u podešavanjima "backend"-a koji obračunava potrošnju.

Drugi rečima: problem koji imaš može sigurno da se reši bez potrebe za update MojMTS aplikacije i update MojMTS aplikacije sam po sebi neće rešiti problem šta se troši odakle ... mogao bi eventualno da reši bug sa prikazom indikatora potrošnje te kvote.
Problem je rešen mojom intervencijom kod njih, mislio sam na sistemsku grešku u obaveštavanju korisnika jer su ostale aplikacije nabrojane, dok ova nije ni kod koga. Otprilike kao kad bi nedostajao info o raspoloživim minutima.
 
Чини ми се да бих пре за пилота положио него што ћу овај Ирис го да активирам...
 
E jel zna neko od ovih mts servisa jel išta vise besplatan pristup? Ne znam da li je ranije bilo da mozes pristupiti nekom sajtu njihovom ili info portalu? Jel sad sve to skida MB iz paketa ili jel se zna sta troši šta ne?
 
Deezer preko mts-a...pisao sam na prethodnim stranicama o problemu sa istim, da ne dužim previše omogućeno mi je korišćenje servisa opet nakon reklamacije. Ali...
Kad se ulogujem ne otvori mi aplikaciju nego mi ponudi da biram između dva paketa. Mejl dobar, lozinka, sve ok, sve potvrđeno i nakon prepiske sa ljudima iz podrške. Nakon nedelju dana mi legende šalju polugenerički mejl gde objašnjavaju kako da se ulogujem i da je sa servisom sve u redu i ako ne mogu da se setim lozinke da probam sa novom. Sad već čuveni "Prigovor je rešen neosnovano" mejl.
Ti ljudi tamo prosto ne znaju da reše najobičniji problem. I na kraju još korisnika naprave idiotom. Nemam reči.
Nebitan mi je u principu Deezer, imam Tidal, nego sam samo hteo da ga iskoristim kad sam ga potpisao i kad ga već plaćam. Ali, kod ovih sve to košta malo više, živaca. Odustajem.
 
Poslednja izmena:
Nadam se da necu imati tih proboema, uskoro mi istice(nije bas usk 3-4m) kod a1, presao sam iz telenor u a1 a sad bih iz a1 u mts, probao sam mtel(mada ona radi na mts mrezu) i imam bas bas svuda signal 4g i odlicne brzine, cak i na selo...tako da merkam ovu soko lite, citao sam prethodne strane 20-30% moze da se izvuce, nadam se da ce tako i ostane dok dodje moj red :D

Ps
Soko lite ima 100gb svaki mesec na raspolaganju ili jednokratni 100gb a posle po 10mb/s?
 
Poslednja izmena:
Nadam se da necu imati tih proboema, uskoro mi istice(nije bas usk 3-4m) kod a1, presao sam iz telenor u a1 a sad bih iz a1 u mts, probao sam mtel(mada ona radi na mts mrezu) i imam bas bas svuda signal 4g i odlicne brzine, cak i na selo...tako da merkam ovu soko lite, citao sam prethodne strane 20-30% moze da se izvuce, nadam se da ce tako i ostane dok dodje moj red :D
Ne znam kakva je podrška u Yettel-u i A1, ali ovde će ti biti neophodni strpljenje i čelični živci. :)
Ja dižem sidro u julu sledeće godine, biće mi 40 tad, ponestalo mi je i jednog i drugog.
 
Nadam se da necu imati tih proboema, uskoro mi istice(nije bas usk 3-4m) kod a1, presao sam iz telenor u a1 a sad bih iz a1 u mts, probao sam mtel(mada ona radi na mts mrezu) i imam bas bas svuda signal 4g i odlicne brzine, cak i na selo...tako da merkam ovu soko lite, citao sam prethodne strane 20-30% moze da se izvuce, nadam se da ce tako i ostane dok dodje moj red :D

Ps
Soko lite ima 100gb svaki mesec na raspolaganju ili jednokratni 100gb a posle po 10mb/s?
Pa kaže u okviru mesečne naknade. Znači za svaki mesec koji nadoknadis imas 100 GB + 10 Mbps do sledećeg nadokandjujuceg mesečnog ciklusa (sto je kod mtsa od 1. Do poslednjeg u mesecu.
Malo jeste glupavo napisano...
 
Ne znam kakva je podrška u Yettel-u i A1, ali ovde će ti biti neophodni strpljenje i čelični živci. :)
Ja dižem sidro u julu sledeće godine, biće mi 40 tad, ponestalo mi je i jednog i drugog.
Pa nije mi do sad trebala :D mada smo se dopisivali na fejsu :D i sa a1 i sa yettel, okej su, ali botovske poruke, tipa ne pokazujeti u app nesto , oni pisu iskljuci ukljci ugasi upali :D msm kao da to vec nisam probao, al dobro, procedura verv takva :D
Ja imam na selo, tj moji stari, fiksni kod mts, uvek dolaze u roku od 1-2dana da otklone kvar kad se prijavi..videcemo

Pa kaže u okviru mesečne naknade. Znači za svaki mesec koji nadoknadis imas 100 GB + 10 Mbps do sledećeg nadokandjujuceg mesečnog ciklusa (sto je kod mtsa od 1. Do poslednjeg u mesecu.
Malo jeste glupavo napisano...
Pa i ja ga tako nesto tumacim nego da proverim :D kod operatera kad potpisujem i u banke, citam i ona sitna slova :D jednom kad se opeces posle prpaa :D
 
Nazad
Vrh Dno