Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Na kraju sam ipak prihvatio ponudu za O1 po ceni od 1199 sa 7GB slobodnog neta, besplatnim društvenim mrežama i 10GB YT, ali isključivo zbog mogućnosti da de priključim na delejnih 100GB neta preko Box4 paketa što sam pronašao.

Međutim, od kako mi se na Moj MTS ažurirala ta tarifa, piše mi da imam 105856MB neta pa mi ništa više nije jasno...?
1a2db72760e23b1769946ec03056fcda.jpg


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Понуђено ми је слично, О1 са 6ГБ, бесплатне друштвене мреже и 10ГБ Јутјуба али ћу одбити.
Клијент сам преко деценије, имам још који дан Микс ИксЕл са чувених 100ГБ за 1199 динара месечно, понадао сам се понудиће боље бенефите.
Ово гледам како из позиције уредног платише од преко 10 година стажа тако и из позиције да брат за 10е у ФР има неограничене минуте ка свима, неограниче поруке ка свима, 30ГБ а да непомињемо претерано разлику у платама...
За сада планирам Змај тарифу без уговорне обавезе, што због ситуације, јер не знам колико ће трајати све ово са вирусом и са мојом платом у вези са тим, што због дефинитивног разлаза са МТС у наредном периоду, а ценим да је време да оператери схвате да живе од нас који смо ту, а не да нам чине неке посебне услуге тиме што нам нуде, а то ће само бити израженије у наредном периоду.
Притом, још увек нема једногодишњих уговора за постпејд код нас, што је, по мени, такође минус. Дакле, плаћај и ћути...
Мени је доста више да изигравам разумног и доброг клијента за моје новце, а да ме потпуно маргинализују, тј. да ми нуде мање по већој цени и самим тим како немају слуха за мене тако ни ја нећу имати превише слуха за њих. Морају коренито да се мењају, барем ја то тако видим. На крају крајева, за мене је могућ и живот без мобилног телефона, иако је 21. век.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
@lafa011 Imaš jednogodišnji ugovor. I skoro, pa da ti nude 30GB sa neograničenim minutima za 10 evra, s obzirom na to da je imaš 6 čistih, 10 YT i neograničene društvene mreže koje su ti gotovo sigurno veliki, ako ne i najveći potrošač.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@sarulja91 Да, кључна реч је скоро... Друго, ако сам имао више за тај новац, зашто бих пристао на мање, па и за исти новац?
Данас сам питао и рекоше да нема једногодишњих уговора, барем мени нуде О1 на две године, то је предуслов.
Само ми још није јасно зашто је правдање њихових поступака и решења легитимно а моје виђење је, некако, неоправдано и нелегитимно?
Ја, са платом сличном њиховим шалтерским службеницима би требало да разумем потребе МТС-а за још већим профитом и да плаћам оно што ме они убеђују да је добро за мене...
Не, сматрам да је време да се ствари мењају у нашу корист, нас корисника јер се на томе базира тржишна економија којој се, колико видим, хрли свих ових година на нашем тлу.
Ово је један природни след ствари, а верујем да ће све више људи тако и размишљати убудуће, што би се рекло-где сам ја у тој причи?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Mozemo mi ovde da razglabamo u nedogled,nista od toga nemamo..Nase negodovanje i poredjenje kako je u De,Fr,USA,nase provajdere ne zanima.Zanima ih kako ce sto bolje da nas klepaju po usima.Nece mnogo sa ponudama odstupati izmedju sebe i to je to..A mi mozemo samo da kukamo (to njih ne zanima) i opet cemo koristiti njihovu bednu uslugu od paketa jer smo primorani na to.Ima onih koji mogu priustiti premium paket i tako koristiti 100gb svakog meseca,ali to i kosta.Nikada vise necemo imati priliku koristiti tolike GB za tako sitne novce,tu ubrajam i sebe jer mi istice ugovor sl meseca..Sta da se radi,moramo da se pomirimo sa tim,pa ako dodje bolje vreme lako je naviknuti se na bolje..
 
Ja vec neko vreme pravim pribiljeske sta je, kad je i koliko ponudjeno ljudima koji su se ovde javljali ...

19.8.2019. ... ponudili omoriku 1 za 1099+99din net limit,Kontam da su uračunali popust u celokupnu pretplatu pa zato nisu dali po 1 din nista.
Net limit se moze ugasiti, 1099din je za ceo ugovorni period i nema po dinar.


17.10.2019. ... inače sam dobio omoriku 1 za 1199 na 2 godine, plus 3gb (ukupno 3GB neta koji i inace pripadaju paketu i nije trazi +1Gb neta za online)


29.11.2019. Omorika 1, 6GB neta, dzaba mreze (neograniceni minuti), Viber, Watsup, 10GB za YT i Tvirer, 8m po 1dinar.

03.12.2019. ... uzeo juče Xiaomi mi a3 u omorika 2 paketu...2699 din,24 meseca,12gb interneta,10gb youtube,društvene mreže neograničeno...



20.1.2020. u 13:07h sa 064733 Nudili meni Omorika 1 za 1199 (nije uracunat net limiter) 3m po 1rsd i nakon 21m da mogu opet obnoviti uo i dobiti 3m po 1rsd (ako opet obnovim na 24m),
ostalo kaona sajtu, 3+1GB (valjda)...

08.02.2020. ... Ponudili mi O1 na 2 god, 2 meseca dinar, posle po 1.200 i 4gb neta. Ili 1.200 sve vreme sa 6 gb neta.


08.02.2020. javio covek da je on dobio pre 10 meseci : O1 1499, razgovori i smsm neograniceni, sve premijum aplikacije (viber, vacap, fb, instagram, tviter), 6GB neta + 10GB YT i Tvič, OSAM MESECI po dinar.


11.02.2020. Nude mi O2 po ceni O1 - 1200. 7gb Plus 10gb za YT, i sve socijalne mreze neograničen net. Nakon što sam podneo zahtev za prelazak u drugu mrežu.

27.2.2020. Sad su mi nudili neo minute/poruke + 7GB + besplate društvene mreže + 10GB za YouTube za 1200 (pojačana O1) ili O2 sa 11GB, isto sve za društvene mreže i YT za 2000, a prva tri meseca po 1 RSD.

18.3.2020. O1 po ceni od 1199 sa 7GB slobodnog neta, besplatnim društvenim mrežama i 10GB YT
 
@Pavell Слажем се са констатацијом да можемо у недоглед овако, иако нећемо јер смо, надам се, разумни[emoji846].
Оно у чему се не слажем јесте то да не можемо ништа... Управо супротно, то и доказује пост изнад мог, шта су све људима понудили током протеклог периода. Ја мислим да то за мене није довољно, поготово НетЛимит за 99 динара који је био бесплатан а тек поготово 1 динар=1Мб. Ми управо снагом масе и неодустајања од тражења бољих услова, као и претњама одласка код других оператера можемо нешто да променимо, итекако.
Зашто бити против себе и својих потреба? Да ли су нам они из ока испали па да имамо разумевања за њих? Ми смо ти, сматрам, који треба да мењају перцепцију јер нит им ишта дугујемо нити нам ишта боље нуде да би нас задржали. Новца је све мање и тек ће се они дозвати свести какве клијенте имају и ко им је најбитнији... Од нас живе и остварују профит а овако се понашају, као да смо зачарани магичним штапићем па ћемо да радимо шта они желе...
Ја то не желим више за себе, па ни за било кога од вас, јер ће нам тиме што се будемо супротстављали бити боље, и то релативно брзо.
Данас (за којих 10 дана) ја прелазим на Змај без УО а ако се не поправе, напуштам их и тамо где идем такође нећу ићи на постпејд већ припејд и да преговарам уколико ме желе као муштерију на постпејду шта су спремни да понуде... То је једини начин за све нас, а они своје услуге могу само нама да продају а не људима у ФР, ДЕ, ЕС и слично... Још једна опаска-ништа они сами не измишљају него све копирају управо од оператера из тих земаља и верујем да и то знате, само мислим да је време да их својим поступцима натерамо да се чим пре промене у складу са тим и понуде нам, рецимо, појачану О1, у овом случају, за примерену цену од 600 динара месечно, у складу са нашом платежном моћи.
Доста ми је више мог разумевања према њима, време је да они покажу разумевање према нама, лојалним и платежно способним корисницима а не да нас узимају здраво за готово.
Молим само да неко нешто из претходних пасоса ни у ком случају не протумачи као уцену-не, то је моја преговарачка позиција на коју свако од нас понаособ има сва законска права, као што је и њима омогућено да се тако понашају према нама. Често смо сами себи највећи "непријатељи" и усвајамо замену теза јер су нас деценијама томе учили и сада је лоше ако неко нешто жели за себе што је нормално.
Да, желим просечну плату од 1500е у Србији са раније поменутим пакетом мобилне телефоније од 10е месечно, и онда је то, можда, фер однос.
Овако, ако ћутим и аминујем то што раде, никада нећу ни доживети да уживам у благодетима свог рада.
За сада, овако, а ако ситуација буде налагала, гасим и мобилну телефонију као непотребни трошак, јер ако њима то, који од тога у 21. веку живе, не смета, зашто би сметало мени?[emoji846]
Кључ је у нашим рукама[emoji6].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
@Zeha Свака част на овоме и на овом подсећању, корисно је за све нас[emoji106].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ja sam dobio Moravu 2 za 700din sa 2gb neta bez meseci po dinar

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Делује ми да је ово најповољнија понуда, која иде ка томе (али је још далеко од доброг) како би требало да изгледа стандардни пакет О1:

"29.11.2019. Omorika 1, 6GB neta, dzaba mreze (neograniceni minuti), Viber, Watsup, 10GB za YT i Tvirer, 8m po 1dinar."

И даље остаје да је то бенефит (што је сулудо поготово што су само тој особи то понудили-изузетак који потврђује правило) и даље остаје проблем НетЛимита и евентуалног прекорачења интернет квоте са 1Мб=1 динар.
Похваљујем 8 месеци по динар, али ипак је ово изузетак, како се сада чини (уколико је ово веродостојна информација).

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kako dobiješ 8 meseci po dinar?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ево и ја да се јавим као бивши корисник Микс ХЛ-а. Поднео сам захтев за пренос броја у Глобалтел, наравно из МТС ду ме већ сутрадан назвали и питали “због чега”. Ја им рекох немам више 100гб а треба ми. И понудише ми Бокс 4 пакет где имам 200мб оптику, фиксни, тв, и оморику 2 (10гб) + 100 гб за дељење са мојим и још 3 броја по избору. Ставих женин број. Дали су ми и повољност 3 месеца по 1 дин а после 4800 месечно.
До сада сам плаћао Бокс 2 : 3400 дин + Микс ХЛ 1100 дин, тако да сам практично добио ТВ за 300 дин месечно, чак и мање ако прерачунам ове месеце за 1 динар. Тако да сам задовољан, добио сам и више него што ми је потребно (сад имам и неограничене минуте и смс и мтел минуте).
6623d96e5d5ed65a60bb6f02d5ec8903.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako dobiješ 8 meseci po dinar?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Немам појма да ли сам ја та особа, али мени су дали 8 по динар и испоштовали су ме, понудили 2 па 5 у ТЦ плаза у КГ су имали неку промоцију на штанду, не у локалу и било је 6+2 месеци...за нове кориснике ја се позвао на то...типа шта имам да изгубим и прошло ми је...е тако нешто нигде није писало уговору већ само пет месеци...за дин....

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Немам појма да ли сам ја та особа, али мени су дали 8 по динар и испоштовали су ме, понудили 2 па 5 у ТЦ плаза у КГ су имали неку промоцију на штанду, не у локалу и било је 6+2 месеци...за нове кориснике ја се позвао на то...типа шта имам да изгубим и прошло ми је...е тако нешто нигде није писало уговору већ само пет месеци...за дин....

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
Ne poredite kraj 2019.god i prednovogodišnje ponude sa periodom posle 1.februara 2020.god kada je sve (svi operateri) poskupelo.
Promenjeni su i paketi (kod Vip-a)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
#daxy
Na sajtu je za svakog novog korisnika po 6m 1din... Tako da nisi dobio nista specijalno!?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ево и ја да се јавим као бивши корисник Микс ХЛ-а. Поднео сам захтев за пренос броја у Глобалтел, наравно из МТС ду ме већ сутрадан назвали и питали “због чега”. Ја им рекох немам више 100гб а треба ми. И понудише ми Бокс 4 пакет где имам 200мб оптику, фиксни, тв, и оморику 2 (10гб) + 100 гб за дељење са мојим и још 3 броја по избору. Ставих женин број. Дали су ми и повољност 3 месеца по 1 дин а после 4800 месечно.
До сада сам плаћао Бокс 2 : 3400 дин + Микс ХЛ 1100 дин, тако да сам практично добио ТВ за 300 дин месечно, чак и мање ако прерачунам ове месеце за 1 динар. Тако да сам задовољан, добио сам и више него што ми је потребно (сад имам и неограничене минуте и смс и мтел минуте).
6623d96e5d5ed65a60bb6f02d5ec8903.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Занима ме када си поднео за Глобалтел, пред крај уговора са МТС-ом (што колико чујем није сада могућа опција, него по истеку уговора са МТС-ом па тек онда подношење захтева код другог оператера и то под условом да си измирио све обавезе према МТС, што је мало непоштено јер те тиме конкурентни оператери терају да платиш МТС-у одмах последњи месец иако рачун стиже тек за двадесетак дана, што указује да су они сви итекако у договору и чувају једни другима леђа, такорећи) или је уговор истекао па си онда поднео у Глобалтелу захтев за пренос?
Такође, шта се у том другом случају десило са тих пар дана док нису видели захтев из Глобалтела за пренос броја, тј. да ли су и како њих обрачунали?
Хвала велико!


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ne poredite kraj 2019.god i prednovogodišnje ponude sa periodom posle 1.februara 2020.god kada je sve (svi operateri) poskupelo.
Promenjeni su i paketi (kod Vip-a)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Наравно да треба поредити, јер управо се неупоређивањем понашамо као запослени у МТС-у и опет правимо замену теза...
Ослободимо се идеје да не може другачије јер реално може, људи су добијали, добијају и добијаће овакве и сличне понуде као у 2019. јер су сви параметри на нашој страни а не на њиховој.
Зато су и дигли цене како би, када нам презентују бенефите, изгледало као да нам нешто чине.
Имају нас где нас желе а ја апелујем да обрнемо ситуацију а не да их слепо слушамо.
Понављам, ми их рекламирамо боље од њих самих са тим њиховим ставом, то је што је... и нашим дефетизмом да смо принуђени да то конзумирамо.
То, напросто, није истина и може и боље и више за мање новца јер нисмо ниједна од наведених европских држава па да имамо одличне плате а мале претплате.
Значи, по мени, ићи на припејд док се не уразуме и спусте цене на оне које су реалне за то што се нуди а онда евентуално узети постпејд на годину дана и видети како ће бити.
Иначе, сматрам да је Змај само пилот пројекат онога што већ постоји у ФР, пакет који није ни постпејд ни припејд него се плаћа месечно али без уговорне обавезе.
Притом, коме је довољно 200 минута и 200 порука месечно, свакако је скоро (опет та занимљива реч) па О1 пакет, јер има 10ГБ сурфа плус 10ГБ за Јутјуб а по мени и мало боља јер ме не везује нико ни на годину дана и таман ћу сачекати боље услове и друге промоције које ће се тек појавити. Или ћу се одрећи мобилне телефоније сасвим, ако дотле дође[emoji6].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kao sto rekoh,moze da se kuka ovde na temi koliko hoce,operatere to ne zanima..Mozes da im trazis sta hoces sto smatras da bi tebi godilo,ali ako oni odluce da ti to ne daju,to je kraj.Takodje mozemo da im pretimo odlaskom kod drugog operatera,oni ce nam ponuditi nesto drugacije od standardnog paketa a kad pogledas nista specijalno..Situacija sa operaterima je takva kakva je,kome se svidja-svidja,kome se ne svidja opet ok,uzece neki slicni paket kod operatera a u njemu gotovo nista nece imati.Glavna bitka je dobiti sto vise GB za net,a oni nisu toliko blesavi da daju i sakom i kapom ako im neko zapreti da ce otici,nisu vise darezljivi i ne cenkaju se mnogo..Moze da se spoji O1 + mobilni net,dobije se nekih 22-23gb,ali cena paketa bi bila 2200..Moze ta kombinacija i u Vipu..Sve to sto pricas ne pije vodu,kao mi da menjamo operatere jer su oni ovde zbog nas korisnika,smesno zvuci..Isto bi bilo da to kazemo da prodavci smanje cene telefona,tv,PS4,digi tv paketa,itd jer su oni na trzistu zbog nas i mora da nam idu niz dlaku inace necemo kupiti nista od njih..Sa takvom logikom znas koliko ispada sve to smesno..Koga od njih boli uvo sta mi kao korisnici mislimo,malo ce da izrotiraju paket,kad bolje pigledas nista tu specijalno ne dobijas i opet prihvatis njihovu uslugu,potpises ugovor i tako u krug..Hvala im i na ove 2 god sto su nam dali 100gb po ovoj ceni,mozda nekad bude opet,a do tada snalazis se kako znas i umes,koristis umereno net na telefonu i preko wi fi-ja..
 
Poslednja izmena:
Ne poredite kraj 2019.god i prednovogodišnje ponude sa periodom posle 1.februara 2020.god kada je sve (svi operateri) poskupelo.
Promenjeni su i paketi (kod Vip-a)...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
То је тачно, ја сам мењао пакет када је угашен онај 100гб пакет....тада је већина хтела у вип да пређе због интарифе па је била фрка у Телекому....

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kao sto rekoh,moze da se kuka ovde na temi koliko hoce,operatere to ne zanima..Mozes da im trazis sta hoces sto smatras da bi tebi godilo,ali ako oni odluce da ti to ne daju,to je kraj.Takodje mozemo da im pretimo odlaskom kod drugog operatera,oni ce nam ponuditi nesto drugacije od standardnog paketa a kad pogledas nista specijalno..Situacija sa operaterima je takva kakva je,kome se svidja-svidja,kome se ne svidja opet ok,uzece neki slicni paket kod operatera a u njemu gotovo nista nece imati.Glavna bitka je dobiti sto vise GB za net,a oni nisu toliko blesavi da daju i sakom i kapom ako im neko zapreti da ce otici,nisu vise darezljivi i ne cenkaju se mnogo..Moze da se spoji O1 + mobilni net,dobije se nekih 22-23gb,ali cena paketa bi bila 2200..Moze ta kombinacija i u Vipu..Sve to sto pricas ne pije vodu,kao mi da menjamo operatere jer su oni ovde zbog nas korisnika,smesno zvuci..Isto bi bilo da to kazemo da prodavci smanje cene telefona,tv,PS4,digi tv paketa,itd jer su oni na trzistu zbog nas i mora da nam idu niz dlaku inace necemo kupiti nista od njih..Sa takvom logikom znas koliko ispada sve to smesno..Koga od njih boli uvo sta mi kao korisnici mislimo,malo ce da izrotiraju paket,kad bolje pigledas nista tu specijalno ne dobijas i opet prihvatis njihovu uslugu,potpises ugovor i tako u krug..Hvala im i na ove 2 god sto su nam dali 100gb po ovoj ceni,mozda nekad bude opet,a do tada snalazis se kako znas i umes,koristis umereno net na telefonu i preko wi fi-ja..
Хајде само мало логике да унесемо...
ТВ од 32 инча је коштао рецимо 30000 још прошле године, сада их има истих тих за 12 до 15000...
Корисника има колико има и број се смањује за отприлике 30000 сваке године, и уколико сви желе више него што оператери сада нуде, наравно да нам неће то сутра понудити, али за месец два, три ценим, биће промена и на том плану јер другачије неће моћи да постоје...
То, да ли је утопија или нереално, заправо не треба да НАС интересује као што ни ми ЊИХ неинтересујемо... То је и поента мојег писања овде и убеђен сам када би им сви ми долазили као папагаји и понављали да хоћемо више за свој новац, да би се ствари промениле.
О кукању како од тога нема ништа да баш и не распредамо много, јер као да смо службеници МТС-а а за себе знам да нисам. Искрено, мало ми је мука опет од тих замена теза и не могу да слушам како их људи бране и оправдавају, као да зависе од МТС-а или било кога од њих и више ми не пије воду узми шта ти се сервира филозофија.
Имамо своје интересе а не њихове. Да ли знамо који су нам интереси? Већина верујем да зна.
Кључна реч је већина.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Hocu reci da nema nista od toga koliko god mi zeleli da nasi interesi preovladaju,a nece sigurno..Haha,ja ih branim,zabole me za njih (operatere),isto su smece i sljam koji puni dzepove na ustrb radnicke klase..I naravno da cemo uzeti sta nam se servira jer drugih opcija nema,odnosno ima,spakujes telefon u fioku i nemas ga jer imas principe da te operateri ne cede i ne izrabljuju,kao sto kazes,imas svest..Bas me zanima sa takvim principima sta ces da dobijes kao ponudu od MTSa i ako ne budes zadovoljan sta ces da uradis,jer za 1200-1500 nista normalno neces dobiti.Opcija "Zmaj" je nista posebno da bi se zadovoljio snjom jer kako kazes zasluzujemo dosta vise,oni su tu zbog nas a ne mi zbog njih..Uskoro bi trebale nove tarife da se pojave u MTS,za ovu godinu,pa cemo videti sta ce ponuditi..Ne ocekujem nista spektakularno,ili ponude neku bolju promociju sa GB zbog Korone,nista nije iskljuceno.
 
Већ сам навео шта ми је понуђено, проширена О1 у којој ми се никако не допада НетЛимит за 99 динара месечно а још је грђе 1Мб=1 динар, што сугерише на то да када нећеш да платиш на мосту, платићеш на ћуприји вишеструко.
Како читам по интернету, већином су оператери "топили" наше ГБ и људе доводили управо у изузетно лоше ситуације.
Сада мислим да је неодговорно свесно се подвргнути томе, поготово на 24 месеца, а понуда би морала да буде далеко боља да бих се одлучио да и даље останем на постпејду. Таква понуда је изостала а Змај нуди мање гору опцију од О1 а за нешто мање новца, а без УО, што ми и одговара, за сада.
Што би се рекло-одох на припејд да тихујем, чини ми се да је то сада најбоље по мене.
Наравно, уколико понове хит А1 звани Микс ИксЕл са 100ГБ могао бих се и замислити али 24 месеца је 24 месеца, "рођаци"...
Поготово у овој незгодној ситуацији.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
A ima i ovih "fantastičnih" ponuda za korisnike sa stažom od 20 godina - fantastična navlakuša čim vide da je u pitanju starija osoba.
826a6472619e148cd2857d0b2b7de4fe.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
A ima i ovih "fantastičnih" ponuda za korisnike sa stažom od 20 godina - fantastična navlakuša čim vide da je u pitanju starija osoba.
826a6472619e148cd2857d0b2b7de4fe.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Да, видех сличне неке и код себе и потпуно сам заборавио да споменем и да је дупли интернет изгледа условљен узимањем телефона, ако сам добро схватио... не знам да ли би ми уопште дали у О1 6ГБ без новог телефона... Што је, наравно, барем или динар једнократно за оне најобичније (ако их уопште нуде уз ову тарифу) или 250 динара месечно и навише...
Треба ли ми нови телефон?
Не треба...
Треба ли ми интернета на телефону?
Треба али умем и без њега да живим[emoji6].

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Zna li neko kako se aktivira ovaj besplatan net za drustvene mreze? Videh sada da su omogucili besplatan net za drustvene mreze za sve korisnike.
 
Kod mene u aplikaciji Moj MTS jos uvek nema opcija kako pise na sajtu.
 
Nema ni kod mene, ono sto sam citao, vidim da ima dva dodatka, jedan za viber, a drugi za whatsapp i instagram. Nigde se ne pominju facebook, twiter...

U aplikaciji moj mts ja imam samo onaj dodatak za youtube i twich.
 
A ima i ovih "fantastičnih" ponuda za korisnike sa stažom od 20 godina - fantastična navlakuša čim vide da je u pitanju starija osoba.
826a6472619e148cd2857d0b2b7de4fe.jpg


Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Odvalim cenu pa ti kao dam 20%... Šta je ovde dobro?
ja još godinu dana plaćam O1 1099din sa 7GB neta...


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno