Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Dok god muljaju sa tim ponudama kao na pijaci ja ostajem na prepaid.
Ponude se lepo tarife na sajtu napismeno i cao zdravo, sve ovo muljanje znaci samo jedno, da daju samo tehnicki potkovanim ljudima koji znaju za "fore" da se nesto dobije a vecina placa i cuti jer i ne zna. Jasno je da se neznanje placa uvek ali ovo je dno dna sta rade.
 
Gore od pijace, pretvorili firmu i ponudu u pijacu za "povlastene", lici na najgori buvljak ...

Ajde razumeo bi da daju fiksno popuste i to svima, gospodine/gospodjo imate 1,2,3,4,6 meseca za 1dinar jer ste nas stari korisnik (zavisno da li uzimas manji paket, mnogo manji, isti, veci ili mnogo veci) ili imate popust zato sto ste nas novi korisnik i dobijate 1-2-3-6 meseci po dinar zavisno od paketa koji uzima kosrinik, samo sto bi to trebalo svima odma davati, bez da traze.

Naravno, licno mislim da bi najbolje bilo da nema "popusta", "pogodnosti", "nagrade za lojalnost" i sl. vec da daju odma neku fiksnu cenu ali sto nizu, sa sto boljim sadrzajem paketa...

Ovako sve lici na muljanje, na davanje povlastenima a ostalim khmkhm...
 
Logika je jednostavna,
da bi neko dobio neko mora da izgubi

Meni u principu odgovara to što sve može da se dogovori jer umem dobro da se dogovaram

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Zasto je obmana? Da li zvanicno na sajtu pise cena paketa? Pise. Da li pisu pogodnosti ako sklopis ugovor na 2 godine? Pise. Sta je problem?
To sto svi hoce hleba preko pogace, 50% na cenu paketa, 100 GB mesecno za 500 dinara i slicno? E pa ne moze. Doduse, moze nekima, ali kakve to veze ima? Svaka firma ima diskreciono pravo da da rabat koliko hoce i kome hoce.
Ne vidim kako je ovde bilo ko obmanut. Zvanicne cene i zvanicni popust koji imas na sajtu ces dobiti uvek. Cao zdravo.
 
Sasvim legitimno sa njihove strane. Pa šta se samo radi kod ovlašćenih dilera automobila? Zašto većina kupuje kola na sajmu i kakav se sve popust dobija za staro za novo. Tako i ovde, na kontu neznanja većine korisnika, nekolicina nas može izvući neku pogodnost, baš zbog tih zacrtanih kvota koje imaju i tačno znaju koliko mogu da kalkulišu kod određenih korisnika koji ne potpisuju ugovore na prvu loptu.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Ne vidite drvo od sume, to je vas problem.
Moze neko da dobije benefite ko ce da pravi racune preko mesecne pretplate i ova polemika se ne odnosi na to. Problem je sto ce jednom od vas dvojice da da manje a skuplje a drugom vise a jeftinije a obojica necete praviti velike racune van pretplate, u tome je stvar, uvek je neko zakinut da bi neko bio povlascen.
To je ovde normalno, da ne ulazimo u dalju polemiku.
 
Niko nije zakinut. Jedan je dobio popust u skladu sa zvanicnim cenovnikom - potpises na 24 meseca, dobijes neki benefit, sto je ok. Drugi je dobio jos vise od toga, sto je opet ok. Ne postoji problem, jer niko nije dobio manje od zvanicno oglasene promocije, vec je poneko dobio i vise.
 
То значи ко зна да преговара(шта год то значило:))добија више од оног који не зна(тај сам)иако исто трошимо.Можда неко и не добије погодности,ко зна,кад нема правила,јавних.Мени се лично то не свиђа јер није идеал друштва,одговорних компанија,нешто што бих ја практиковао у својој породици,а тиме не подржавам нигдје.Што законом није кажњиво не значи да је исправно.Да сами то раде,опет није тачно,има много других,итд.Ја знам што сам код њих и то је мој интерес.Не знам шта друго рећи а остати у винклу.
 
То значи ко зна да преговара(шта год то значило:))добија више од оног који не зна(тај сам)иако исто трошимо.Можда неко и не добије погодности,ко зна,кад нема правила,јавних...

To je to :) Nisu svi ljudi isti, niti bi trebalo da imaju isto. Sve je cist interers, i kako se ko snadje. Sto se pre to shvati, bude manje frustracija u zivotu.
Odes u radnju, vidis kaput od 85.000 din. Izvadis pare, platis i sve ok. Druga solucija je da pitas da li moze za 75.000 din, ako moze, eto ti 10.000 din u dzepu za 1 minut posla. Sve je na prodaju, za sve mozes da se cenkas i da pregovaras. A ako ne umes ili neces da pregovaras, sta da ti kazem, placaj vise i to je to. Bitno je da zakonski nigde nisi zakinut i da dobijes ono sto je zvanicno oglaseno i nema problema.
 
Poslednja izmena:
Јасно,али благо речено ,се не слажем,што је,како кажеш легитимно.:)Закон мора да регулише минимум законског пословања,државног,јавног,...атног...То о чему причаш не важи за неке области у животу,здравство,просвјету,које су од највећег значаја.Значи није универзално правило и не може бити.Дефиниција не може бити,ко се снађе,снађе,ко се не снађе,страда.Ето моје мишљење,не значи да је исправно,у већини,али је моје.
 
...То о чему причаш не важи за неке области у животу,здравство,просвјету,које су од највећег значаја.Значи није универзално правило и не може бити...

Sto je najgore, i tu vazi. Ako nemas pare/ako se ne snadjes, neces imati adekvatnu zdravstvenu negu, neces biti operisan, ili ce ti biti zakazano za 10 meseci, ako ne platis, polagaces ispit 6 puta iako znas sve, dok ce oni koji plate sve da zavrse o roku sa boljim ocenama i da ti budu nadredjeni/sefovi jednog dana. Da ne ulazimo u politiku :) ionako smo na granici za poene.
Komunizam i socijalizam su davno proslo vreme, ovo ovde je prvobitna akumulacija kapitala gde jos uvek vece ribe jedu manje, a mi (p)ostajemo kolateralna steta u tom odnosu, i ostaje da se snalazimo ili potonemo.
 
Poslednja izmena:
И да,нисмо сви исти и не треба да имамо исто,али по закону, на почетку,имамо сви иста права као и на крају.
Не могу да промијеним поруку па зато једна за другом.Нећу више.:)
 
Je l neko rešio problem sa zamrznutom moj mts aplikacijom na Android 10 i Note 10 plus?

Je l se dešava isto na drugim uređajima?

Ima li neko informaciju kada će da osposobe plaćanje online? Proslo je godinu dana...
 
Imam jedno pitanje. Tražio sam po temi, ali nisam našao odgovor. Kada koristim YouTube vanced da li mi skida one GB koji su namenjeni za YouTube ili ne? O2 je paket.
 
Sto je najgore, i tu vazi. Ako nemas pare/ako se ne snadjes, neces imati adekvatnu zdravstvenu negu, neces biti operisan, ili ce ti biti zakazano za 10 meseci, ako ne platis, polagaces ispit 6 puta iako znas sve, dok ce oni koji plate sve da zavrse o roku sa boljim ocenama i da ti budu nadredjeni/sefovi jednog dana. Da ne ulazimo u politiku :) ionako smo na granici za poene.
Komunizam i socijalizam su davno proslo vreme, ovo ovde je prvobitna akumulacija kapitala gde jos uvek vece ribe jedu manje, a mi (p)ostajemo kolateralna steta u tom odnosu, i ostaje da se snalazimo ili potonemo.

Što je najgore kod stvari koje su bitne za životnu egzistenciju (zdravstvo, školstvo i sl) ne koristi se ovaj poslovni model i ne treba naravno, već se to zove korupcija. U školstvu manje ili nikako, možda na fakultetima, u zdravstvu već dobro poznata legalizovana šema koju smo mi kao narod doktorima nametnuli na početku kroz dvesta grama kafe i čokoladu, žestoka pića i koji evro, a posle je to uzelo maha i formirala se tržišna cena za svaki pregled i operaciju i zna se tačno koji pacijenti iz kog okruga idu kod doktora Pere, a drugi kod doktora Mike. Ali da ne idem u totalni off to je neka druga tema.
Što se ovoga tiče, ja sebe ne smatram za nekog mts trošadžiju iako sam zbog lude glave dve godine plaćao box4 6500 din sa uređajem doduše, pa da zbog toga imam neke veće benefite. Oni idu na jednu očiglednu stvar a to je da novi korisnici imaju, lupam 6 meseci gratis i to je manje više za sve isto, možda ako im naleti ona kratka akcija po tržnim centrima kao prošle godine ali u principu novi korisnik ne može dobiti više od 6 meseci ako pričamo o boxu i već ne znam koliko ako pričamo o postpaid korisniku. Kod starih korisnika važi drugo pravilo, a to je da je zvanična ponuda jedno, a nezvanično nešto drugo... E tu sad zavisi pravilo koliko ste dugo kod njih, kako plaćate račune i ostalo. Naravno da će box korisnicima uvek pre izaći u susret i ponuditi mnogo više nego samo postpaid korisniku koji su im manje bitni u odnosu na box korisnike i kojima će uvek izlaziti više u susret baš zbog toga da ne bi menjali provajdera. Pričam iz svog iskustva. Mts nije socijalna ustanova ili ustanova od krucijalnog značaja za život ljudi da bi važila neka stroga pravila odnosno zakon i prava za sve.
 
Poslednja izmena:
Само ћу послати снимак екрана. Тренутно сам у ромингу па ништа нисам користио од почетка месеца, а исто сам мислио да ће ми укинути 100gb и већ почео да тражим алтернативе...

59a999d561338972a4ca5b85d656bd91.jpg



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Trazi alternative ako je isteklo jer ovo moze biti greska, obicno im nista valjano ne radi nekoliko prvih dana meseca, do nekog 5. ili mozda čak 7. u mesecu.
NE TROŠI net da ne zaplačeš posle.
 
И даље стање непромењено, вратио сам се у Србију и потрошио неких малих 400мб али и даље имам 100гб иако ми је истекао уговор...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni istice sl mesec,bice tesko prilagoditi se bez tolikih GB.Bilo je to "kraljevsko" vreme od 2 god..Mozda napravim kombu za ugovor od 22-23gb,ali cena paketa bi bila 2200din..
 
И даље стање непромењено, вратио сам се у Србију и потрошио неких малих 400мб али и даље имам 100гб иако ми је истекао уговор...


Sent from my iPhone using Tapatalk
I meni je tako stajalo nekoliko dana nakon isteka ugovora. Ne boj se, isključiće ti.
 
Мени је уговор истекао 24.02 то је већ 12 дана...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekoh vam ne trosite da vas ne ubije sledeci racun za mob.
Znate ono, bio je mlad i zdrav, samo je uzeo postu iz sanduceta, usao u kucu, otvorio neku kovertu, jauknuo, zateturao se i pao preko stolice, vise se nije pomerio...
 
Glupavi naprednjaci me ubacili u sms obavestenja koja kad otkažem pise da nisam ni bio prijavljen.
Kako proveriti gde je broj sve aktivan kako bi iskljucio sve moguce? Uh kakva mafija
fb710c4935bc68a0610bc23a2577de64.jpg
 
Glupavi naprednjaci me ubacili u sms obavestenja koja kad otkažem pise da nisam ni bio prijavljen.
Kako proveriti gde je broj sve aktivan kako bi iskljucio sve moguce? Uh kakva mafija
fb710c4935bc68a0610bc23a2577de64.jpg
Zoveš mts da ti blokiraju te servise.. Ja zvao jer sam bio ubačen u neku glupost, skinuli mi dva puta po 150din.. A znam sigurno da nisam ništa ja prijavljivao, jer nisam lud.. I onda mi oni blokirali sve te brojeve samo parking ostavili..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Greškom sam postavio pitanje na pogrešnoj temi, pa da stavim i ovde:

Ako sam na isteklom Mix XL paketu potrošio više od 1GB, kako mi se ta razlika računa u smislu po kojoj ceni po MB?

Jel cena 1MB = 1 RSD?

Nigde ne mogu da nađem taj podatak, a u ugovoru mi stoji da će internet preko tih 102 GB biti besplatan, ali po smanjenoj brzini. Međutim, pretpostavljam da se to odnosilo samo dok traje ugovorna obaveza ili...?

Pritom mi iako mi je ugovorna obaveza istekla još u februaru i dalje pokazuje kao da i dalje imam 102 GB.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ја сам данас звао кол центар да питам шта се дешава (истекла ми је уг. обавеза 24.02). Исто имам 100гб. Оператерка је проверила све детаљно и саопштила ми је да још овај месец имам повољности (100гб бонус) а тек од следећег месеца ће ми скинути назад на 1гб. Претплата ми је од овог месеца 1999 дин за Микс ХЛ. Тако да имамо још овај месец бонус а од следећег се укида. Ово је значи проверено.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne kapiram, što bi nam davali to...!? Ja sam zvao malo pre nego što mi je istekla i rekli su mi do kraja meseca u kom je istekla ugovorna obaveza imam sve isto, a od prvog sledećeg pola od minuta i SMS-a i ceo 1GB za prenos podataka.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Не бих знао друже али тако је. Свакако треба искористити док још имамо ту могућност. Ја у сваком случају идем сутра у Глобалтел да тражим пренос броја код њих, па ко зна, можда ми се јаве из МТС да ме задрже, тражићу им да ми оставе 100Гб и у том случају ћу и остати.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,da,ostavice ti sigurno 100gb..Mozemo slobodno zaboraviti po ovako jeftinoj ceni tih 100gb,barem u narednih par godina..Videcemo sta ce doneti nove tarife koje ce se (trebalo bi) pojaviti sl mesec..Gradjani USA imaju neo minute kao i mi ovde ali takodje imaju i NEO mobilni internet,tako da nasi ljudi uzivaju te pogodnosti tamo..Ne znam da li je NEO mobilni internet jos u nekoj zemlji zastupljen,mozda u Kini i Japanu..Kod nas ce za 20 god..[emoji6]
 
Nazad
Vrh Dno