Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Moj drugar je izboksovao u mts-u da mu ostane i dalje tih 100gb promocije.Uzeo je omoriku 1 i potpisao ugovor na 3 godine i uzeo xiaomi mi9t.Ranije je bio na nekom mix xl paketu koji je valjda imao tu promociju od 100gb.Znam da se ganjao sa ovima iz mts-a,rekao je da samo tako ce obnoviti ugovor,ako mu ostane i dalje tih 100gb neta i uzeti fon i na kraju su mu izasli u susret.On u proseku trosi oko 20gb-30gb neta mesecno i oni to verovatno znaju pa su mu mozda zbog toga i izasli u susret.
Ili je stvar kako na koga naletis.Uglavnom dobio je.Ja nisam verovao dok mi nije pokazao mts aplikaciju.
To je bilo mislim u septembru,tada mu je isticao ugovor.
 
Poslednja izmena:
Trosio sam i ja minimum 30gb pa nista. Mozda je nasao nekog i taj neko ga je ubacio u neciji box i samim tim dobio 100gb. Tako je i moja devojka odradila. Komsinica joj radi u mtsu, potpisala omoriku 1 sa popustom i ova je ubacila u neciji box.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako mi je drago sto sam pobegao od MTS-a :D
Covek imao 100GB i sad ce da mu daju 1GB? Znaci sou.
Da, tako je. Do pre par dana sam za 1200 din imao 1200 min, 1200 poruka i 102 GB, a sada za 2000 din imam 600 min, 600 poruka i 1GB. A nudili su mi do sada samo neke gluposti tipa Omorika 1 sa duplim GB, besplatnim društvenim mrežama (koje ni ne koristim) i 20GB za YouTube. Ali biću kod njih još ove nedelje dok mi traje ovih102GB, a već sam poslao zahtev za prelazak na drugu mrežu... Btw, kada recimo nude posebne GB za YouTube, da li to važi i za You Tube Vanced ili to ide iz redovnih GB?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kakva je ova zmaj tarifa?
Planiram da predjem sa telenor total 5 paketa.
 
Moj drugar je izboksovao u mts-u da mu ostane i dalje tih 100gb promocije.Uzeo je omoriku 1 i potpisao ugovor na 3 godine i uzeo xiaomi mi9t.Ranije je bio na nekom mix xl paketu koji je valjda imao tu promociju od 100gb.Znam da se ganjao sa ovima iz mts-a,rekao je da samo tako ce obnoviti ugovor,ako mu ostane i dalje tih 100gb neta i uzeti fon i na kraju su mu izasli u susret.On u proseku trosi oko 20gb-30gb neta mesecno i oni to verovatno znaju pa su mu mozda zbog toga i izasli u susret.
Ili je stvar kako na koga naletis.Uglavnom dobio je.Ja nisam verovao dok mi nije pokazao mts aplikaciju.
To je bilo mislim u septembru,tada mu je isticao ugovor.

Podatak iz poslednje recenice, ovo "u septembru", je trebalo da bude napisano u prvoj recenici. ;)
 
Da, tako je. Do pre par dana sam za 1200 din imao 1200 min, 1200 poruka i 102 GB, a sada za 2000 din imam 600 min, 600 poruka i 1GB. A nudili su mi do sada samo neke gluposti tipa Omorika 1 sa duplim GB, besplatnim društvenim mrežama (koje ni ne koristim) i 20GB za YouTube. Ali biću kod njih još ove nedelje dok mi traje ovih102GB, a već sam poslao zahtev za prelazak na drugu mrežu... Btw, kada recimo nude posebne GB za YouTube, da li to važi i za You Tube Vanced ili to ide iz redovnih GB?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
To sto su za tebe "gluposti" ovde grabe i nogama i rukama da dobiju. Nude ti omoriku 2 po ceni omorike 1.
Ja stvarno ne znam sta bi pojedini hteli, sve flat za 1k?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Izgleda da je ova "novogodisnja promicija" produzena do kraja marta...
 
Trosio sam i ja minimum 30gb pa nista. Mozda je nasao nekog i taj neko ga je ubacio u neciji box i samim tim dobio 100gb. Tako je i moja devojka odradila. Komsinica joj radi u mtsu, potpisala omoriku 1 sa popustom i ova je ubacila u neciji box.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Koliko znam nije nasao nikoga.Jednostavno kad su ga zvali iz direkcije da produzi ugovor rekao je da ce samo ako mu ostane ta promocija od 100gb da potpise nov ugovor.Inace ce preci u drugu mrezu.Znam da se natezao sa njima i na kraju je dobio to je trazio.Sad da li su ga oni vezali uz neciji box paket ne znam.On koristi sbb kablovsku i net.
 
Ja sam uzeo Zmaj kad mi je istekao XL sa 100 GB. Prvenstveno zbog neta, sa minutima izguram mesec. Ostajem na Zmaju dok ne bude neka razumna promocija za prihvatljive pare.
Zmaj je takodje postpaid? Posto vidim da imaju podelu postpaid a ispod toga Zmaj. To je odlicna cena 1000 din za 10gb i jos 10 za yt
Btw vidim da i vip ima kstu ponudu samo ne daju net za yt vec za viber,wa i fejsbuk.
To mi iskreno ne treba. ali msm da vip ima bolji kvalitet mreze
 
Poslednja izmena:
To sto su za tebe "gluposti" ovde grabe i nogama i rukama da dobiju. Nude ti omoriku 2 po ceni omorike 1.
Ja stvarno ne znam sta bi pojedini hteli, sve flat za 1k?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Zar nije Omorika 2 10 GB?
Druga stvar, flat minuti i poruke mi uopšte ne trebaju. Mix XL sam uzeo isključivo zbog GB.
Treće, Omorika 1 je 1200 RSD.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zmaj je takodje postpaid? Posto vidim da imaju podelu postpaid a ispod toga Zmaj. To je odlicna cena 1000 din za 10gb i jos 10 za yt
Btw vidim da i vip ima kstu ponudu samo ne daju net za yt vec za viber,wa i fejsbuk.
To mi iskreno ne treba. ali msm da vip ima bolji kvalitet mreze

Jeste postpaid, izdvojen je od ostalih jer za njega nema ugovorna obaveza. Cena je odlična s obzirom da dobiješ 20 GB, jedino je 200 min za dosta ljudi premalo.
 
Nije loše znati da se na Zmaju nepotrošeni minuti/sms/mb
ne prenose u naredni mesec kao kod drugih postpaid paketa.
 
Bukvalno cu morati da pogledam te detalje i razlike izmedju njega i vipobe intarife. Vrlo slicni paketi. Jedino sto mi kod zmaja vise odgovara je 10gb za YouTube
 
Zar nije Omorika 2 10 GB?
Druga stvar, flat minuti i poruke mi uopšte ne trebaju. Mix XL sam uzeo isključivo zbog GB.
Treće, Omorika 1 je 1200 RSD.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Pa nista onda. Ti vidi gde imas flat sms i minute, 7gb neta + 20gb yt + besplatno viber, wa, insta, fb, twitch za manje od 1200 dinara pa javi i meni da predjem kad mi istekne ugovor. Tj. to je zapravo 1100 dinara kad ukines net limit koji svakako nicemu ne sluzi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa nista onda. Ti vidi gde imas flat sms i minute, 7gb neta + 20gb yt + besplatno viber, wa, insta, fb, twitch za manje od 1200 dinara pa javi i meni da predjem kad mi istekne ugovor. Tj. to je zapravo 1100 dinara kad ukines net limit koji svakako nicemu ne sluzi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Mislim da nisi shvatio poentu. Rekoh ne trebaju mi flat minuti i sms (cenim da bi mi dosta bilo nekih 400 min mesečno), a još manje mi trebaju društvene mreže. Čak ni YouTube mi ne treba u tolikoj meri. Trebaju mi slobodni GB koje ću koristiti za EON, za surf i za hotspot sa laptopom najviše....

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Imaš In tarifu u VIP, u Telenoru mislim da se zove Godata (tako nešto), bilo je oko 10GB za 1000din, proveri te ponude.
 
Najbolje mi deluje mts jer daju u 10gb za yt. Koja mreza generalno ima najbolji signal.

Na telenoru ce mi generalno nedostajati deezer i hbogo.
 
Imaš In tarifu u VIP, u Telenoru mislim da se zove Godata (tako nešto), bilo je oko 10GB za 1000din, proveri te ponude.
Upravo sam i podneo zahtev za Intarifu + stalni dodatak za 100 poruka, a kada mi zafali minuta adekvatan dodatak za taj mesec i to je to.

Prednost te Godata u Telenoru je koliko vidim prenošenje nepotrošenih min/GB u naredna tri meseca, ali je mesečna pretplata slična ovoj Vipovoj sa 300 min tamo 1400 din.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Pa nista onda. Ti vidi gde imas flat sms i minute, 7gb neta + 20gb yt + besplatno viber, wa, insta, fb, twitch za manje od 1200 dinara pa javi i meni da predjem kad mi istekne ugovor. Tj. to je zapravo 1100 dinara kad ukines net limit koji svakako nicemu ne sluzi.

Mislim da je u ovoj "novogodisnjoj promociji" po ceni od 1200 dinara za O1 u stvari vec iskljucen net limit, tako da ne moze jos 99 dinara manje.

Molio bi sve koji su se rasitivali ili sklapali ugovore u ovom preriodu februara i marta meseca, da ovde jave sta su cenkanjem postigli i kakve su pogodnosti dobili...
 
Poslednja izmena:
Upravo sam i podneo zahtev za Intarifu + stalni dodatak za 100 poruka, a kada mi zafali minuta adekvatan dodatak za taj mesec i to je to.

Prednost te Godata u Telenoru je koliko vidim prenošenje nepotrošenih min/GB u naredna tri meseca, ali je mesečna pretplata slična ovoj Vipovoj sa 300 min tamo 1400 din.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Jedino ako ti neće trebati 5G, MTS pušta od sledećeg meseca.
 
Brat dobio pri obnovi - omorika 2 uz novogodisnju promociju i uzeo telefon dobio 3 meseca po dinar

A meni na mobilnom net dali pri obnovi 100GB mesecno do kraja ugovora.
A jos uvek sam na miks xl paketu do kraja godine sa 100 GB ...uzeo na 3 godine [emoji16]

Jos kazu javite nam se pri isteku tog ugovora da produzimo saradnju ...videcemo sta ce biti krajem godine
 
Sad su mi nudili neo minute/poruke + 7GB + besplate društvene mreže + 10GB za YouTube za 1200 (pojačana O1) ili O2 sa 11GB, isto sve za društvene mreže i YT za 2000, a prva tri meseca po 1 RSD.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Kakav 5G sledećeg meseca kad se aukcija za frekvencije očekuje tek sledeće godine?
Pozdrav
 
Sad su mi nudili neo minute/poruke + 7GB + besplate društvene mreže + 10GB za YouTube za 1200 (pojačana O1) ili O2 sa 11GB, isto sve za društvene mreže i YT za 2000, a prva tri meseca po 1 RSD.

3m po 1 dinar su bili za O2, za O1 ne daju mesece za 1 dinar?


Niko ne zna sta se šuška kakve će naredne tarife od aprila da budu?

Po ovome mts.JPG ispada da je O1 1099, znaci na onih 1199 sto traze uz novogodisnju akciju moze da se smanji za net limit...

Pogledajte prilog stare tarife.pdf
 
Poslednja izmena:
Dobio sam danas izricit odgovor da je O1 cena od 1199 bez net limitera, znaci ne moze nize jer net limiter nije uracunat, vec je ugasen.
 
Juce sam se raspitiovao u vezi tarifa, obnove UO, cene i ponude u starom paketu, a u stvari pravio "lukav plan" i spomenuo prelazak kod drugog operatera ...
Dobio odgovore emailom precizno i pobrojano onako kako sam ih i ja postavio...

Danas me zovu iz mts-a nude 1m za 1rsd (gore od svih dosadasnjih ponuda, kako vreme odmice to su sve vece stipse...), odbijem i "raspiracam se" i onda ponude O1 sa 6GB neta, 10GB YT, viber i drustvene mreze neograniceno sve bez meseci po dinar, kazu toliko mogu da ponude, ponude se menjaju svaki dan, mogu neki drugi put biti drugacije (sve mi se cini losije i slabije), zahvalim i dobijem, predlozim da me u ponedeljak zovnu i za rodjendan obraduju sa barem 4m po dinar uz 7GB neta sa viberom i drustvenim mrezama neograniceno...

Sta mislite da li ce zvati da mi cestitaju rodjendan i isporuce poklon...? :d
 
Poslednja izmena:
Naravno, dovesce i Lepu Brenu da peva 3 dana. :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Snasao sam se...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno