Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Nema ni kod mene, ono sto sam citao, vidim da ima dva dodatka, jedan za viber, a drugi za whatsapp i instagram. Nigde se ne pominju facebook, twiter...

U aplikaciji moj mts ja imam samo onaj dodatak za youtube i twich.

I ja trazim, ali ne vidim ni preko sajta ni preko aplikacije...

Kod mene u aplikaciji Moj MTS jos uvek nema opcija kako pise na sajtu.

Aktivirajte dodatak putem: mts postpejd vodiča (*797#) - u okviru opcije Internet, slanjem SMS poruke sa tekstom "DM" na broj 7888, slanjem SMS poruke sa tekstom "VB" na broj 7888.
 
Da li je neko isprobao?
7ed68376972ffb6608c21e0f84733797.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Samo nemojte zaboraviti da ostavite kada sve ovo prođe. Oni vas verovatno neće odjaviti ali će rado naplatiti

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Samo nemojte zaboraviti da ostavite kada sve ovo prođe. Oni vas verovatno neće odjaviti ali će rado naplatiti

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ово неће проћи макар још две године

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Не лупетај и не скрећи са теме.


Sent from my iPad using Tapatalk
Па кажем да ће да се исплати ако се активира промоција.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Da li neko zna nesto o novim paketima?
Da li su jos produzili ovu "novogodisnu" akciju ili ce se od 1.4. menjati paketi i ponuda?
 
Za desetak dana (1.4.) mi ističe ugovorna obaveza za paket mix xl (sa onih 100GB neta). Već sam rešio pitanje neta na tom broju (vip KUĆNI net M ide ubudual sim telefon) ali me zanima da li je moguće raskinuti ugovor ili promeniti paket na neku kontrolu troškova ili slični paket male cene, putem online portala?
Pošto će se desiti da verovatno za 10 dana neće biti otvorenih neprehrambenih radnji, ne bih da dođem u situaciju da umesto 1199 dinara od 1.4. plaćam 1699 za ništa.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Мислим да можеш све да обавиш преко кол центра, под условом да пошта и даље раде, доставиће ти нови уговор на потпис.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ako su slali post expresom, od toga nista. Post expres više ne radi.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Devojka koristi Zmaj tarifu i juče je pokušala da aktivira dodatak za minute. Dobila je SMS poruku:
"Vaš zahtev nije prihvaćen, za više informacija pozovite korisnički servis"
Jutros isto.

Jel to česta stvar ili trenutno nešto nije uredu?
 
Biće vrlo veselo i kad proradi PE. Pošta ima još dugova, neizvršenih usluga još i od prošlog štrajka, tek kad se i ovi dodaju uz opštu blokadu ...

Teško da će u ovom kratkom roku menjati kurirsku službu kojoj to izvode. Fizičko slanje ugovora uz povrat sve manje deluje kao realno dostupno. Verovatno najbolje nazvati call centar pa videti da li ima drugih izvodljivih rešenja.
 
Predlog tromoj poslovno-drzavnoj birokratiji je da se posalje emailom ugovor stranci, stranka potpise, skenira ili fotografise telefonom i vrati emailom ili na viber i sl aplikacije sto salju slike... al dok to neko "cuje", vidi ili shvati, proci ce korona, ebola, vise sezona sezonskog gripa, mozda i neka kuga, pa ko pretekne mozda i bude koristio...
 
Za desetak dana (1.4.) mi ističe ugovorna obaveza za paket mix xl (sa onih 100GB neta). Već sam rešio pitanje neta na tom broju (vip KUĆNI net M ide ubudual sim telefon) ali me zanima da li je moguće raskinuti ugovor ili promeniti paket na neku kontrolu troškova ili slični paket male cene, putem online portala?
Pošto će se desiti da verovatno za 10 dana neće biti otvorenih neprehrambenih radnji, ne bih da dođem u situaciju da umesto 1199 dinara od 1.4. plaćam 1699 za ništa.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Уверили су ме путем телефона да 29.03. назовем кол центар и да ће се све тим путем завршити у смислу преласка на Змај тарифу. Вероватно да постоји та проблематика слања уговора на потпис али ценим да, пошто снимају разговоре, уколико и дође до неког судског епилога управо снимак може бити искоришћен као доказ, но то је баш неки мој хипотетички сценарио за не дај Боже.
Елем, напиши ми, молим те, ту идеју стратегије са комбиновањем две картице.
Једна би ти била МТС (ту имаш свашта, типа Контрола трошкова, класичан припејд који је ни за шта али је и најповољнији, преко Змаја до Морава тарифа које су постпејд али јефтине па је и уштеда највећа) а друга ВИП-ов нет, колико видим?
Да ли си то већ радио раније и каква су ти искуства у смислу трошења нет протока, заправо да ли буде неке веће забуне приликом самог коришћења, па "повучеш" нет са погрешне картице?
Хвала!

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
U četvrtak sam uzeo ruter i karticu iz vip-a. Ruter je u kutiji jer mi ne treba. Kartica je klasična microsim kao i sve ostale. Trenutno je u mom telefonu pored druge koja je za voice sms itd jer sin, koji koristi taj mix paket, još uvek ima tih 100GB tokom marta. Posto i on ima dual sim telefon, ovi vip KUĆNI net karticu cu ubaciti u njegov telefon i ona će biti default sim za net. Za voice i sms se koristi njegova stara kartica (koja će biti prebačena na KT ili neki drugi mali paket ili možda čak na vip siguricu, videću šta je uopšte izvodljivo i tom trenutku). On veoma malo koristi voice i sms. Sa društvom je na WA ili Viber, instagram itd.
Tehnički, nema nikakvih problema ovih par dana što koristim tu karticu. Po Beogradu mi svugde radi bez problema (meni je i glavna kartica u vip mreži pa sam znao kakvo je stanje).
Mislim da svaki dual sim telefon ima podešavanja za default net. Imao sam do sad huawei, Samsung i xiaomi telefone i na svakom je postojalo to podešavanje. Ranije sam na primer imao u p10lite i Samsung Y neki model (zaboravio koji beše) imao službeni broj sa puno neta i moj broj u istom aparatu i to je radilo perfektno, tako da sam i očekivao da sve radi OK.
Jedino što neki telefoni imaju dual sim mogućnost ali ako koristiš dve kartice, gubiš mesto za memorijsku. Kod nekih ima i dodati slot za memorijsku. Ne znam koji su modeli ovakvi ili onakvi. Moj sin u telefonu ima 64GB interne memorije što je za njegove potrebe dovoljno.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Znaci mozes da uzmes karticu iz rutera kucni net iz vipa i stavis u telefon,koristis internet gde god se nadjes na bilo kom mestu isto kao mobilni internet iz paketa??
 
Pa taj ruter njihov radi na sim karticu,tj koristi 4g. Najobicnija sim kartica sa internetom. Normalno da moze u telefon. Stavis da ti ona bude primarna za net i to je to.
 
Nisam znao,mislio sam da radi samo kroz ruter kao bazu,da ne moze da se prenosi telefonom..Ok,hvala za info.
 
Ја мислим да су те картице географски ограничене. Мислим да сам тако негде прочитао. Не могу се користити са другим базним станицама које су удаљене од регистроване локације за кућни нет.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ја мислим да су те картице географски ограничене. Мислим да сам тако негде прочитао. Не могу се користити са другим базним станицама које су удаљене од регистроване локације за кућни нет.


Sent from my iPad using Tapatalk
Mogu da se koriste bilo gde. Ja imao 2 godine ugovor, sto u njihovom ruteru, sto u drugom, sto u telefonu i po celoj srbiji.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ја мислим да су те картице географски ограничене. Мислим да сам тако негде прочитао. Не могу се користити са другим базним станицама које су удаљене од регистроване локације за кућни нет.


Sent from my iPad using Tapatalk
Adresa mi je na zvezdari, uzeo sam je u poslovnici u milutina Miilankovica, na NBG (gde radim) sam je stavio u telefon, radila je odmah bez ikakvih problema, kod kuće isto i po vozdovcu, zvezdari, vračaru, gde god sam bio u ovih 2-3 dana.
Znaci, nije vezana ni za kakvu baznu stanicu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
I to je jako dobro resenje. Placas net 1200 dinara za 100gb a na drugoj kartici 500-600 din za najobicniji paket
 
Pa to,ja sam kombinovao nesto drugo sa mobilnim netom+O1,izadje nekih 2200-2300 ali sa 23gb.Ovo je jos bolja kombinacija sa 100gb za cenu do 2000 din.
 
Za ovog kolegu sa foruma koji je uzeo vip kućni net i koristi u telefonu, da li uz tu tarifu mogu da se dodju vip postpaid brojevi? Nesto kao u mts boxu ili vip online? Npr kad korisnik iz neo tarife potrosi sadrzaj gb, gb se trose iz te online tarife.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Upozorenje!!! Ukoliko naidjete na agente TELEDIREKTA zaobidjite bagru u sirokom luku.Gomila teskih besposlenih degenerika i falcifikatora.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
@miki92
Veruj mi da pojma nemam. Nisam se ni setio da pitam. Ja već imam dva broja kod njih na svoje ime (jedan moj sa neo2 a drugi je majčin broj na sigurici).
Mislim da oni (vip) to ne bi ni odobrili jer je ovo generalno net ponuda i koja bi trebalo da bude zaista kao kućni net ali srećom radi i u telefonima.
Samo da znate (ko nije gledao te pakete na netu) brzina je ograničena. M paket je na 10/2 mbps, sledeći na 20/4 a najveći od 200GB je na max/10mbps.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Kod telenora je to na telenor home moglo. A i na vip online (ima opcija netza5, pa podelis sa jos 5 brojeva ali se po broju placa 120 din).

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Imam Kontrolu troškova. Ovo je reklama sa sajta šta može da se dobije, a pošto te opcije ne rade, pored je realnost, njihov odgovor (400MB mesečno u 2020).
4688d3169b39f7ccb02b700d1adfbdef.jpg
824665a517a73c3bc9ebd5c3b6b8c255.jpg
 
Nazad
Vrh Dno