Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Negde sam na drugoj temi procitao da je napustio forum...

Huawei P10
 
Ali od februara deru, sve mreže.

Ova Novogodišnja ponuda je ustvari samo vraćena cena na prethodnu i ponuda je ista kao prethodna Novogodišnja 2019/19.god

Tako da, vrlo dobro znaju šta rade, podignu cene pa je kao snize kroz "AKCIJU".

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Pa nisu baš svi deraci, imamo vip sa stalnim akcijama kao da si u Tempu, iskaču iz frižidera za bilo koji popust, akciju, evo ih danas krenuli ceo dan ali ceo dan koji god kanal prebacis vip daje 366 gb neta.
Ne vidim da se mts nešto razbacuje akcijama što se tiče telefonije, a ni sa marketingom, a i nemaju šta da reklamiraju. Kaskaju u mestu, mreža u delovima zemlje na nivou 2010. 3g/4g je već novi milenijum za njih. Ponuda telefona bila i ostala očaj.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ziva neistina, signal stalno napreduje, a daleko od toga da je na nivou 2010....svima je bio odlican MTS bio dok su davali 100gb na promociji, pa se sad svi navikli kada nema pa pljuvacina.

Ponuda telefona kod svih operatera je manje vise slicna.

Istina da ima je novogodisnja promocija nista posebno, to stoji. Ali da je toliki krs MTS i da je takva pljuvacina to mi nikako eto nije jasno.

Ni sam ne znam koliko sam vec njihovom korisnik, verovatno od kad je Mobtel prestao da postoji i ni jednom nisam ima neku zamerku, pa da kazem da cu da promenim mrezu.


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
I tvoja priča ne stoji , ti si zadovoljan a ja i predhodnik nismo.
Pa ja neću reći da je tvoja priča neistina.
Sva tri operatera su sada slični po svemu, negde je jedan bolji negde drugi negde treći...
U mom mestu MTS ništa nije uradio na poboljšanju mreže već godinama, što je najgore još se i pogoršao.
Verovatno se povećao i broj korisnika i to je dodatno opteretilo mrežu . Na žalbe odgovaraju da je sve u redu (poziv ka KS se prekinuo tri puta -dok je sve u redu ). Bruka [emoji34]
Izvlači ih to što su monopolisti i ljudi ih iz nužde koriste .

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Meni je recimo signal na poslu (skoro pa periferija Novog Sada), pre jedno godinu-dve bio uglavnom 3g cak nekad i 2g, sada ne pamtim kada je pao na 3g, uglavnom 4g ili 4g+.

Takodje minute koje nude za Mtel BiH i roming u Mtel BiH, meni je to nezamenjivo, sto niko id ostalih operatera nece nikada ni ponuditi. Nekome je to totalno nebitno, al meni eto recimo dovoljno da me ponuda ostalih ne zanima.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
^ DING DING DING... mtel minuti, TO je ono sto mts odvaja od ostalih, a da bi se poboljsali u odnosu na sadasnju ponudu treba da dodaju barem po 100min vise za Omorike (O1 200, O2 400, O3 500min), moraju da vrate 100GB, ako nece bas 365GB uz +1GB za online... ;)
 
Poslednja izmena:
Meni 25og istekao, jos nista potpisao nisam..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Pogledajte prilog 277903

Meni je istekao paket sa 100GB 29. novembra (Mix XL). Ovo mi je stanje za decembar, kao da imam sada 50GB. Da li je neko ostao na MIX XL, šta se onda dešava?

Jel si odmah isti dan isao da potpises za zmaj? Da mi ne zaracunaju neke megabajte sulude, posto mi je 29.11. istekao onaj ugovor sa 100gb.

Osim vas što ste manje više odmah prešli na novu tarifu, da li je neko potpisao tipa tek sledećeg meseca?
Ističe mi ove nedelje isti Mix XL pa bih da mi ostane do kraja meseca ovih 100gb, a ne da potpišem i bam sutradan 10gb. Da li je to izvodljivo?

Takođe osim slanja emaila i podnošenja zahteva za prelazak u drugu mrežu, da li postoji još neki način da se stimulušu da ponude nekoliko meseci za dž?
 
Meni je 25og istekao ugovor, nakon 25og su mi dodali neke silne gb, imao sam 264.000mb. 01.12 su me resetovali na 1gb.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Savet oko telefona za kevu,istice je ugovor,na tarifi je omorika 1,sto od ovih telefona za 1 dinar da uzme?
Jel ima neki pristojnu kameru od ovih za 1 din na omorika 1 paketu?
 
Ja bih mozda uzeo onu nokiu 5.1 plus dok je na akciji sa 3000 snizena na 1 dinar

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni je 25og istekao ugovor, nakon 25og su mi dodali neke silne gb, imao sam 264.000mb. 01.12 su me resetovali na 1gb.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ista prica i kod mene. Nesto mi se danas na par lokacija po BGu previse sporo ucitavao sadrzaj na netu. Uglavnom je bio na 4G telefon. Nadam se da nema veze sa izabranom Zmaj tarifom [emoji1]
Ima li nekih slicnih tarifa Omorici 2 kod drugih operatera, ali za manje pare?
 
Imas 100gb u soko tarifi.

Ima i to ALI bilo je u Mix XL i dalje na više, isto 100GB za uo na 24m i 36m, e TO bi ja opet da bude...

Alfa de si, javi se, sta znas ti o tarifama za narednu godinu? :)
 
Ista prica i kod mene. Nesto mi se danas na par lokacija po BGu previse sporo ucitavao sadrzaj na netu. Uglavnom je bio na 4G telefon. Nadam se da nema veze sa izabranom Zmaj tarifom [emoji1]
Ima li nekih slicnih tarifa Omorici 2 kod drugih operatera, ali za manje pare?
Ja sam podneo zahtev za prenos broja u telenor prepaid, pa cu kod njih uzeti 50% total 8, najverovatnije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Savet oko telefona za kevu,istice je ugovor,na tarifi je omorika 1,sto od ovih telefona za 1 dinar da uzme?
Jel ima neki pristojnu kameru od ovih za 1 din na omorika 1 paketu?
Čini mi se jedino Huawei 10 lite. Koji je 1 din. Malo je mator. Ali još uvek dobar. Ili Huawei P smart koji je 250 din.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ima i to ALI bilo je u Mix XL i dalje na više, isto 100GB za uo na 24m i 36m, e TO bi ja opet da bude...

Alfa de si, javi se, sta znas ti o tarifama za narednu godinu? :)
To više nikad nece biti :) tako trziste diktira.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
To više nikad nece biti :) tako trziste diktira.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Biće naravno. Samo pitanje je kada. No ja evo i sad imam 100GB.
Ps Kažu da je kamera na MI9 za video sjajna. Kakvi su utisci?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Imas uz box, samo uz paket iz tog cenovnog ranga tesko :)
Nije losa :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Imas uz box, samo uz paket iz tog cenovnog ranga tesko :)
Nije losa :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
To cu ja za cash. Na DXOmark svojevremeno ispitana i proglašena najboljom video kamerom. Ocena 99. Posle je stigao huawei i iphone.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Prvi deo se odnosi na 100gb.
Uzmi za kesh dobra je cena sada.
Bolja je kamera od mi9t pro, baterija slabija od njega al opet ok... Dizajn kako kome... O ukusu se ne raspravlja.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Meni isticao paket sa 100gb,pa sam uzeo juče Xiaomi mi a3 u omorika 2 paketu...2699 din,24 meseca,12gb interneta,10gb youtube,društvene mreže neograničeno...Za moje potrebe skroz korektno
 
Ja sam podneo zahtev za prenos broja u telenor prepaid, pa cu kod njih uzeti 50% total 8, najverovatnije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ima i 4G? Dosla vremena da se ponovo vracam na prepaid. Da li moze posle nazad na postpaid?

Znaci kao je da ova Zmaj tarifa usporena, tj. internet saobracaj na njoj.
 
Pa ima 4g valjda, sto da ne? Planiram do NG da se prebacim na postpaid telenor sa 50%, ima promocija. I meni je ocajan i net i signal na zmaju, trenutno

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ziva neistina, signal stalno napreduje, a daleko od toga da je na nivou 2010....svima je bio odlican MTS bio dok su davali 100gb na promociji, pa se sad svi navikli kada nema pa pljuvacina.

Ponuda telefona kod svih operatera je manje vise slicna.

Istina da ima je novogodisnja promocija nista posebno, to stoji. Ali da je toliki krs MTS i da je takva pljuvacina to mi nikako eto nije jasno.

Ni sam ne znam koliko sam vec njihovom korisnik, verovatno od kad je Mobtel prestao da postoji i ni jednom nisam ima neku zamerku, pa da kazem da cu da promenim mrezu.


Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Bio korisnik davne 2014. Ne ponovilo se.
Vidim da matorci i dalje to koriste, kada god pričam sa njima kao da su u bunaru, dok je poziv vip - vip, vip - telenor daleko kvalelitetniji jer koriste novije kodeke, tako da je meni taj očaj i škripa h razgovoru znak kaskanja. Hd pozive telenor - telenor imao sam još 2013.godine na nekom android alcatelu.

To je samo moje mišljenje. Mislim da ne napreduju ni po ulaganju u infrastrukturu ni po ponudi. Štaviše ova nova soko, Morava, omorika ponuda je živi očaj ako je ne skockas u box. Zmaj je skroz korektna ponuda, sa druge strane.

Opet, ja koristim VIP, mogu do sutra da nabrajam delove Beograda gde uspostava poziva traje preko 20 sekundi, net je edge (neupotrebljiv), h+ je neupotrebljiv na nekim mestima, 3g kao da nemaš net, poziv na čekanju ne radi već stižu propušteni pozivi, aplikacija zaglavljena negde u razvoju andoida 6 itd... Vade ih dobri popusti i extra cena uz telefone na 24 rate dok npr kod Telenora to nije slučaj. Telefoni su papreni.

I tvoja priča ne stoji , ti si zadovoljan a ja i predhodnik nismo.
Pa ja neću reći da je tvoja priča neistina.
Sva tri operatera su sada slični po svemu, negde je jedan bolji negde drugi negde treći...
U mom mestu MTS ništa nije uradio na poboljšanju mreže već godinama, što je najgore još se i pogoršao.
Verovatno se povećao i broj korisnika i to je dodatno opteretilo mrežu . Na žalbe odgovaraju da je sve u redu (poziv ka KS se prekinuo tri puta -dok je sve u redu ). Bruka [emoji34]
Izvlači ih to što su monopolisti i ljudi ih iz nužde koriste .

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Pa da, sve zavisi ko ima kakvih iskustava.
Moja sa Telekom Srbija su loša na svim poljima, od telefonije, interneta itd..
Ali da ne ulažu to stoji. Čini mi se da su potpuno stali sa pokrivanjem 4g u dobrom delu zemlje. Telenor ih prešišao odavno.

Meni je recimo signal na poslu (skoro pa periferija Novog Sada), pre jedno godinu-dve bio uglavnom 3g cak nekad i 2g, sada ne pamtim kada je pao na 3g, uglavnom 4g ili 4g+.

Takodje minute koje nude za Mtel BiH i roming u Mtel BiH, meni je to nezamenjivo, sto niko id ostalih operatera nece nikada ni ponuditi. Nekome je to totalno nebitno, al meni eto recimo dovoljno da me ponuda ostalih ne zanima.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Viber, WhatsApp, signal, messenger, insta direct u 2019.godini su trenutno in medju mlađom a boga mi sve više i starijom populaciji. Kartice koje koštaju po 3,4 evra i pored svega toga rizikovati roming kad su ga u Evropi gotovo ukinuli skroz. Nema lepšeg od video poziva sa dragim ljudima koji su van Srbije :) tu nijedan mts roming ne pomaže. Misli malo i na one sa druge strane, ako trebaju tebe pozvati u Srbiji, košta, poprilično na voice call-u.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Znaci kao je da ova Zmaj tarifa usporena, tj. internet saobracaj na njoj.
Toga sam se i plašio. Još uvek imam Omoriku 2 do jula i hteo posle da pređem na zmaja do kraja godine ako Telenor ne zadrži 50% do tada.
Oko nove godine je naj bolje za nove ugovore zbog promocija...
Sad me internet služi dobro, ali ako su ga na zmaju prigušili... to već ne valja.
 
Alfa je rekao da je napustio forum zbog pojedinaca, čisto da znate da ga ne tražite

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
jel ga neko vidjao na nekom drugom mestu u skorije vreme?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno