Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

mislis da bi dali Om1 za 1000din?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
@kovle

i kod mene je tako, 24.11. mi je istekao mix xl, pre neki dan sam potpisao za Zmaj ali taj internet i dalje stoji toliko, pretpostavljam do kraja meseca

Jel si odmah isti dan isao da potpises za zmaj? Da mi ne zaracunaju neke megabajte sulude, posto mi je 29.11. istekao onaj ugovor sa 100gb.
 
mts.png

Meni je istekao paket sa 100GB 29. novembra (Mix XL). Ovo mi je stanje za decembar, kao da imam sada 50GB. Da li je neko ostao na MIX XL, šta se onda dešava?
 
Скинуће ти то не брини, само док прођеш кроз машину и ја сам имао неке силне гигабајте када сам мењао тарифу...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Evo i ja sad proverih. Imao sam mix xl sa 100gb promocijom, trenutno stanje 1000mb

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Moze li da se aktivira Zmaj bez odlaska u poslovnicu, ali da bude aktivan do kraja dana?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Moze preko *797# e sad dal bude aktivan odma tog dana ne secam se.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Moze li objasnjenje za ZMAJ tarifu:

1) ako je broj postpejd da li i kako moze da koristi ZMAJ tarifu? Znam da je to pripejd tarifa bez ugovorne obaveze...ugovor istice u decembru

2) Internet "u Srbiji" znaci da net radi normalno dok sam u Srbiji? Apsolutno sve aplikacije?

Hvala na odgovorima i objasnjenju
 
1. Nije prepaid postpaid je tarifa.

2. 10 gb za sve i 10gb za youtube i twitch, radi normalno sve
 
Poslednja izmena:
Postavili su "novogidisnje snizenje" na sajtu. Na snizenju su sve neki jeftini modeli i Note 10 od premium telefona..

Huawei P10
 
Omorika 1 - 1200 din bez uređaja. Dobra ponuda.
 
ima li smart watchova, uzeo bi za klinca, ono da ga pratim i da se moze javiti, nista posebno
 
Zovu me danas i nude mi omoriku 2, 3 meseca po dinar, a posle po 2000, rekoh nek ostane da razmislim. I zovu me pre 5 minuta kaze ipak 2 meseca po dinar. Dovidjenja, prijatno..

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Haha prvo 3 pa 2 [emoji38]

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
 
Zar to nije standardna ponuda ako se uzima tarifa bez uredjaja?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Nije, mislim da je 1400 standardno bez telefona.
Zato sam napisao da bi bio super deal da stave 1000din da bude omorika 1 bez telefona.
To bi bilo 50%

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
 
Omorika 1 je sad 1.199 din. bez telefona.
Omoriku 2 i 3 su dodatno zasladili sa duplim netom. Kao i kupovinu nekih telefona.
Malopre gledao. Od telefona uz omoriku 1 jedini možda prihvatljiv je huawei 10 lite ali je godinu dana mator. On je 1 dinar. To je realno jedino pojeftinjenje vredno pažnje.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nije, mislim da je 1400 standardno bez telefona.
Zato sam napisao da bi bio super deal da stave 1000din da bude omorika 1 bez telefona.
To bi bilo 50%

Sent from my Nokia 7.1 using Tapatalk
Znaci bilo 30%, i sad kao daju jos dodatnih 10%.....smesno

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Bilo je 1499din pre ovog popusta

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Sve tarife u MTS su poskupele od 1.februara 2019. Pa nije bas za poredjenje šta su neki dobijali prosle godine u ovo vreme i to po starim cenama (i ja sam tada dobro prošao)

Ja sam za obnovu O1 dobio:
3 meseca po 1din, dupli internet i to po STAROJ CENI od 1099din.

Ali od februara deru, sve mreže.

Ova Novogodišnja ponuda je ustvari samo vraćena cena na prethodnu i ponuda je ista kao prethodna Novogodišnja 2019/19.god

Tako da, vrlo dobro znaju šta rade, podignu cene pa je kao snize kroz "AKCIJU".

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ali popust od 20% na Morava 1 tarifu bez telefona. Popust od 160rsd. Pa to je bas top ponuda [emoji23][emoji23]

Huawei P10
 
ALFA JAVI SE... hoce ovi popusti u martu preci u stalnu ponudu, znas li sta spremaju... ?
Alfa zna, samo se ne javlja.
 
Nazad
Vrh Dno