Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jos bolje, nama ce da oslobode mrežu.
Elem, ne razumem tu potrebu za neogranicenim minutima, kao da se ne skidamo sa telefona sto je zalosno

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Vidi druze svako ima svoju logiku nekom vise trebaju minuti a nekom internet. Recimo meni vise odgovaraju minuti uglavnom zbog posla dok net cisto da ubijem dosadu gde nema wifi [emoji16]
Da li zbog minuta ili neta svakako je zalosno sto se ne skidamo sa telefona.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da sad grešiš druže, dosta veliki broj korisnika prelazi iz Mts-a u Vip i Telenor zbog neograničenih minuta. Ovo za telefone se slažem.
Nemam sta da mislim, Telenor je izgubio dovoljno korisnika prosle godine, po njihovom izvestaju, da je sve jasno.
 
Moze mala pomoc, imam potpisan ugovor na godinu dana do septembra, ali je tad bila akcija za samo 6 meseci za 100 giga interneta. Kad mi ovo istekne, jel mogu da potpisem pre ona tri meseca pred kraj novi ugovor i dobijem 100 giga na ceo period koji je sad akcija?
 
Da.
Pozovi 4. mesec pred istek, mozda ti vec tada daju. provereno su dva clana dobila >90 dana pre isteka.
 
A ako ne produže promociju, uzmi telefon, pre 28.02. :wave:
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja sam dobio tipa 5 meseci pred istek uo da potpišem novi xl za promociju.. Plus dobio dva Meseca gratis pretplatu.. Samo zovi smaraj, šalji mejlove, na tviteru takođe šalji i to je to..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nisam znao da može to tako, mada meni je ostalo još 173 dana do isteka ugovora. Na koji mail si slao?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Trenutno sam na 216 dana do isteka ugovora, kad najpre da probam? Na 180 mi istice 100 giga promo za prvih 6 meseci.
 
Danas žena i ja bili u poslovnici MTSa u Ušću, žena potpisala ugovor na 2 godine i dobila tih 100gb... Pitao sam radnicu kod koje je supruga potpisala ugovor da li postoji mogućnost da sklopim nov ugovor i ako mi 9 meseci UO ističe 23.04. Na šta mi je ona odgovorila da bi trebalo da je moguće samo da podnesem zahtev tj molbu. Na kraju je ta radnica na licu mesta unela molbu za mene i rekla mi da će me kontaktirati već neko.... U suštini velike su šanse da mi odobre da sklopim nov ugovor i ako mi je ostalo 5+ meseci do isteka UO...
Vrlo sam prijatno iznenađen.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam sta da mislim, Telenor je izgubio dovoljno korisnika prosle godine, po njihovom izvestaju, da je sve jasno.

To je tačno ali sad su napravili dobru ponudu paketa pa i mogu opet da pridobiju deo tržišta. Ma slušaj sve je to dogovorene između njih (operatora) nemaš pristojan paket ispod 10€, telekom će sigurno uskoro izbaciti pakete sa neo minutima i ukinuti promociju sa 100gb tako da će ponuda paketa biti maltene ista kod sva tri. Baš me interesuje šta će se tad dešavati kad sva tri imaju skoro iste ponude.
 
Kada sada? Oni su bas posle tih paketa najvise izgubili korisnika, po njihovim recima/rezultatima.

Podela postaje ocigledna :(
 
Niko neće da pređe 40% udela...
 
To je tačno ali sad su napravili dobru ponudu paketa pa i mogu opet da pridobiju deo tržišta. Ma slušaj sve je to dogovorene između njih (operatora) nemaš pristojan paket ispod 10€, telekom će sigurno uskoro izbaciti pakete sa neo minutima i ukinuti promociju sa 100gb tako da će ponuda paketa biti maltene ista kod sva tri. Baš me interesuje šta će se tad dešavati kad sva tri imaju skoro iste ponude.
То је пут без краја.И код сличних пакета постоје битне разлике за кориснике,а има их таман да се корисник одлучи за неку мрежу,од баналних до стварних.
 
Jedina meni bitna razlika je to da me gledaju kao coveka a ne kao ovcu za šišanje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
U sredu 14.02 javio im se na FB...u vezi benefita za obnovu ugovora...odmah danas zvali ...za brata...bio na mix XL ...nastavio isto samo sa 40% na 24 meseca plus 100 GB i prva dva meseca po dinar...mart i april...prihvatio..salju na kucu preko postexpressa..
Njemu nisu trebali neo minuti...ali net da.
 
Kad bi dali nama sa 15 meseci do isteka da obnovimo ranije na XL :D
 
I ja sam danas podneo zahtev za prenos broja iz Telenora u mts, nadam se da će biti gotovo do kraja meseca baš zbog tih 100Gb.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozdrav dobri ljudi, sutra mi istice ugovor u mt:s (L paket na godinu dana bez telefona), interesuje me posto zelim da predjem u VIP, da li ja treba da idem i otkazem taj ugovor ili ne moram ?

tj. da li ce se ugovor sam obnoviti ukoliko ga ne otkazem?
 
Tvoj jedina obaveza je da odeš u VIP,sve ostalo oni završavaju.
 
hvala na odgovoru.

interesuje me jos jedna stvar, trenutno moji roditelji i ja koristimo 2 fixne linije i sbb kablovsku i net. zeleli bi smo da predjemo u mts box 3 paket (net 20, fixna i TV) to je trenutno 2900 din. posto smo mi godinama unazad kod njih, da li bi mi mogli da dobijemo neki popust na cenu ?


takodje da li je moguce nekako da moj postpaid mobilni paket bude nekako pridodat tom paketu (u smislu da imam neki popust i da cena stize na isti racun)?
 
Poslednja izmena:
1. Ne
2. Ne, box paketi imaju svoje posebne post paid tarife koje moras da odaberes...

OnePlus 3 A3000
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da ako uzimas 3G, 4G telefon kod Mts-a, u drugim slucajevima se ne placa. Klosari.

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ne plaća se. Ja kada sam potpisao novi ugovor pre neki dan onaj lik mi je rekao gasim ti 3g pretplatu jer ne treba bezveze to da plaćaš. Ja reko OK [emoji16]

OnePlus 3T
 
  • Like
Reagovanja: M J
Postpaid uz Box dodaje 10% popusta na tarifu. Iste su odavno tarife kao obicne, samo sto ne mogu sve uz Box.
 
Ne uvek. Ne placa se uz KT, ne placa se od XL+ valjda.
 
Za telefone uzete sa xl+ i većim paketima ne plaća se 3g naknada... računajući i xl+ paket.
 
Nazad
Vrh Dno