Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Verujem jer i sam čeeto koristim net sa m:tel karticom. Kad sam u BIH. Kapiram da je gostujućim mts karticama još gori kvalitet. Generalno sve u Telekom Srbija grupi je očaj. Mislio sam samo da je promocija dobra, a kvalitet je druga stvar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam problema sa netom(poslednji put pukao u maju na 5-10 minuta) i sa 2 postpaida kod njih. Sta cemo sada?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Verujem jer i sam čeeto koristim net sa m:tel karticom. Kad sam u BIH. Kapiram da je gostujućim mts karticama još gori kvalitet. Generalno sve u Telekom Srbija grupi je očaj. Mislio sam samo da je promocija dobra, a kvalitet je druga stvar.
Ala si ga........ ne daju mi da napisem sta :)

Pretpostavljam da si na nesto konkretno mislio, ali ovolika netacna generalizacija?
 
Jel se zna da li će promocija 100gb biti produženo tokom cele godine?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Pitao sam ih i rekli su da će znati dan-dva pred istek promocije.Pošto prelazim iz Telenora ne smem da rizikujem da ne bude produženje promocije jer zbog tih 100Gb i prelazim tako da sledeće nedelje podnosim zahtev za prelazak,kažu da je procedura max 5 dana.
 
Da sve u mts je raspad i očaj! Stalno sam po Srbiji i signal mts je totalna katastrofa. EDGE signal ne računam jer u 2018. godini to računati u signal je smešno. Osim ako ne zatreba poziv policiji kad te napadne medved na nekoj planini. Telenor odvaljuje sa 4G signalom (Šumadija, istočna i zapadn Srbija) Lično se uverio. Pozitivno me i VIP iznenadio. Mts 4G skoro pa da ne postoji, čim se izađe iz gradova. Ajde bre pa mogu do sutra da nabrajam gde mi je fon sa mts karticom u BG hvatao samo EDGE. Taj isti fon sa VIP i Telenor karticom radi savršeno na 4G. Mtel CG ne znam, nisam koristio, jer tamo ne idem. Mtel BIH je još veća katastrofa od mts. 3G pokriva samo centralne delove Banja Luke (gde sam najčešće). Čak i kod sedišta mtel-a (kod stadiona Borca) se x puta gubio signal 3G. Brzine su smejurija. O tome ne vredi ni pričati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svako ima drugačiji pogled na provajdere mobilne telefonije i njihove usluge, ali ti ga pretera baš.

Džaba sega-giga-mega-ultra brzi internet kad ti telefon ispiše "Samo hitni pozivi" i nemaš domet za najobičniji poziv, a da apsurd bude veći hitne pozive imaš zahvaljujući mts mreži. Za mene je tu kraj priče.

Budi džek pa pokrij makar i 2G signalom celu teritoriju, a ne samo bg i glavne saobraćajnice sa namerom da dereš za 4G roaming.

Da ne ispadne da mnogo volim telekom, taman posla, koristim dual sim telefon i od svakog uzmem šta valja, s tim da je mts mreža obavezna upravo zbog najbolje pokrivenosti.
 
Poslednja izmena:
Boske, ti si generalizovao MTS , i za broadband po onom postu.
Za mobilnu i 4G se slazem :) ali 2g nisam video na MTSu sem kada je 2G only slotu.
 
Boske, ti si generalizovao MTS , i za broadband po onom postu.
Za mobilnu i 4G se slazem :) ali 2g nisam video na MTSu sem kada je 2G only slotu.

Danima sam koristio mts karticu. Zato sve ovo pišem. I nije generalizacija jer mi je EDGE bio na telefonu sigurno 50% vremena. U jednom trenutku sam istripovao da je fon nešto pobrljavio, ali ne! Kad ubacim VIP ili Telenor, 4G (bar u BG) je non stop! Dugo nisam koristio mts mrežu i znao sam da su najlošiji, ali baš toliko... neverovatno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma generalizovao si za ostatak MTS-a (broadband, TV, fixni..), na taj deo se osvrcem.
Za ostalo ne mogu da komentarisem posebno, jer dugo mi je MTS kartica u 2G slotu, retko 2G/3G, 4G i nemam karticu kod sebe. Mada cu imati od kraja februara :)
 
Lupa gluposti. Mts jednostavno najveća pokrivenost i to je to..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Od kad je nestao Mobtel korisnik sam Mtsa i zaista nisam eto znao da je tako los?!

Sutra cu bas za Bosnu, pa cu da isprobam ovaj roming dodatak, na dobrom delu Republike srpske, a i Federacije.

Ponekad pomislim da pojedini korisnici po 24h prate rad Mts mreze, sta mi je zaista fascinantno, nisam neki zahtevan korisnik, ali uvek imam i signala i uvek je tu internet, e sad jel negde zastucalo pa sam u tom trenutku na 3g,a ne 4g,to mi je tako svejedno ili nedaj Boze uletim negde u 2g.


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bilo je par komentara da nema telefona. Stigli su i ja sam u velikoj dilemi...
 
Nista novo nema na sajtu?
 
Ne znam o cemu ljudi vi pricate, pre par dana sam proputovao kroz veci deo Srbije, od Novog Pazara do Novog Sada, skoro sam dobio telefon sa 4G i vecim delom puta sam imao 4G signal. Po gradovima konstantno. Meni stvarno nije jasno sta se desava sa vasim telefonima. Ili pricate na pamet ili su vam telefoni nesto neispravni...
MTS sigurno ne moze da se poredi sa telenorom kada pricamo o kvalitetu mreze, ali daleko da je mts katastrofa kakvom je neki ovde prikazuju. Da ne pricam da u dobrom delu zemlje mts ima 3g signal dok je to za ostale misaona imenica.

Sent from my cool S1 using Tapatalk
 
Danima sam koristio mts karticu. Zato sve ovo pišem. I nije generalizacija jer mi je EDGE bio na telefonu sigurno 50% vremena. U jednom trenutku sam istripovao da je fon nešto pobrljavio, ali ne! Kad ubacim VIP ili Telenor, 4G (bar u BG) je non stop! Dugo nisam koristio mts mrežu i znao sam da su najlošiji, ali baš toliko... neverovatno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je zato što si ubacio mts prepaid karticu koja nema 4G. Zato si i imao EDGE na mestima gde nije bilo 3G signala, a moguće je da je bilo 4G signala, no kako je prepaid kartica, nisi mogao da znaš, pa si dobio pogrešnu sliku o pokrivenosti. Daleko od toga da je pokrivenost sjajna, ali nije ni tako loša kako je predstavljaš.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ako je stvarno previd da je sa pripaid karticom proveravao LTE signal onda je njegova pojava na ovom forumu samo da nekom ide živce.Ili nema pametnije posla u životu.
 
Ne znam o cemu ljudi vi pricate, pre par dana sam proputovao kroz veci deo Srbije, od Novog Pazara do Novog Sada, skoro sam dobio telefon sa 4G i vecim delom puta sam imao 4G signal. Po gradovima konstantno. Meni stvarno nije jasno sta se desava sa vasim telefonima. Ili pricate na pamet ili su vam telefoni nesto neispravni...
MTS sigurno ne moze da se poredi sa telenorom kada pricamo o kvalitetu mreze, ali daleko da je mts katastrofa kakvom je neki ovde prikazuju. Da ne pricam da u dobrom delu zemlje mts ima 3g signal dok je to za ostale misaona imenica.

Sent from my cool S1 using Tapatalk
Potvrđujem!
 
Poslednja izmena:
Bosko, ti ispade neistinar ;)
 
Ja danas naručio J7 uz box. Nikad jeftiniji nisu bili, rešili da ugase ove sa oglasa :)
 
Video sam Samsunze, ima ih desetak dana.
Meni ovo i dalje izgleda preterano skupo :)
 
To je zato što si ubacio mts prepaid karticu koja nema 4G. Zato si i imao EDGE na mestima gde nije bilo 3G signala, a moguće je da je bilo 4G signala, no kako je prepaid kartica, nisi mogao da znaš, pa si dobio pogrešnu sliku o pokrivenosti. Daleko od toga da je pokrivenost sjajna, ali nije ni tako loša kako je predstavljaš.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Znamo se? Kapiram da bi samo tako mogao da vidiš moj mob. Da si čitao moje postove, video bi da sam imao pristup 4G.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pričam ono što sam video. A gluposti pričaš ti sa “dokazom” tipa mts jednostavno najveća pokrivenost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zar ti stvarno misliš da neko pored najstarijeg i jedinog državnog mobilnog operatera može da ima veću pokrivenost? Ljudi redovno potvrđuju a i ja iz iskustva znam da skoro cela Srbija je pokrivena sa 3g a veliki deo sa 4g.. Npr ja u Valjevu ne silazim sa 4g..

Kvalitet i brzina mogu biti slabiji, i jesu, ali zato pokrivenost nema šta da se kaže..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ne izbacuje nista za cenu za note 8 u mtsu. Ne znam zasto. Kolika je cena uz pakete za njega? Pitah u note 8 temi, al su me oladili...zauzeti sljudi oko slikanja sota i merenja ciji je veci.
 
Meni ne izbacuje uopšte Note8 samo S8 i S8 plus.
 
Zar ti stvarno misliš da neko pored najstarijeg i jedinog državnog mobilnog operatera može da ima veću pokrivenost? Ljudi redovno potvrđuju a i ja iz iskustva znam da skoro cela Srbija je pokrivena sa 3g a veliki deo sa 4g.. Npr ja u Valjevu ne silazim sa 4g..

Kvalitet i brzina mogu biti slabiji, i jesu, ali zato pokrivenost nema šta da se kaže..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Džaba pokrivenost kad sam svako malo nedostupan. Sve vreme sam na mreži i samo mi stiže sms - propušten poziv...

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno