Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da, ali nema je vise u ponudi :( Shvatili su izgleda koliko je to dobar telefon, pa se ne isplati operaterima :D
 
U winwin su telefoni uvek skuplji , npr bratov htc 620g dual preko mts u xl paketu je 6600 a kod win je 15000 manje 2000 ispadne 13000... za 7000 skuplji -))
dzaba im hhhehe
 
^ Nije baš tako. Cene diktira MTS, pa verovatno namerno stavi osetno više cene za iste modele u WW kako bi prvo prodao svoje telefone.
 
Zaboravih da napomenem da treba da ide na račun, tj da se ne plaća ništa odmah(ko razume, Shvatiće), pa mislim da svi osim mtsa otpadaju ili možda ne.
 
Ja mislim da i kod Handy/WW/GT-a isto ide kroz racun, nije valjda da onaj iznos mora odmah njima da se plati?
Pogledajte i u Emmi-u cene, cini mi se da su dosta bolje od WW-a.
 
Poslednja izmena:
Samo u poslovnici ide na rate uz racun.

Edit: Pretece me dzul
 
Poslednja izmena:
Na rate moze samo ako imate prosek postpaid racuna u prethodnih 6 meseci visi od 1000 dinara.
 
Sad ste me zbunili, ne kapiram zasto bi neko uzeo telefon u radnjama uz paket onda..
 
To da.... mada ljudi ne znaju ni da procene, a jos manje se razumeju ili gledaju ;)
 
Jedno pitanje. Da li postoje različite serije sim kartrica. Imam jedan bag sa ovom koju sam izvadio pre nekoliko meseci. Na AOSP romovima mi nakon prekida poziva registruje u call logu kao da je broj unknown... dok npr. na sense romovima sve funkcioniše normalno.

Jedino što sam uspeo da nađem na tu temu jeste kod nekih korisnika motorole... Oni kažu da im se ne dešava na svim mrežama, nego samo na određenim...

"Motorola researched the problem, this is their conclusion: "In reviewing your case we can see that the network is sending an indication to the phone that the number should be hidden.
On KitKat the same message was sent by the network but it was ignored by the phone. Lollipop was changed to respect this message and that is the reason why you have the issue. We are currently reaching out to these networks to determine why this is happening."
 
Cuo sam od nekih ljudi da se razmatra ukidanje besplatnog neta posle trosenja mb iz paketa. Ili ukidanje ili smanjenje brzine ispod onih 64kb.. Isto ce verovatno i telenor uraditi
 
Nisam to znao.. :)
Konkurentno ponasanje iz udzbenika,ali juce malo. Provajderi se lizu najstrasnije,naravno to je lose za nas korisnike ali ko te sta pita.. Teraj dalje.
 
I ja sam se šokirao kada sam video.
Nema logike pogoršavati uslugu.

Treba ih kazniti maksimalno. Što češće menjati operatere, menjati pakete, pratiti ponudui koristiti maksimum onoga što se plati.
 
То је безвезна одлука, ко хоће да озбиљно троши интернет, неће да користи 64 или мању брзину него ће одмах да купи додатак. Коме није нешто важно, неће ни да докупи ако се то уведе. Једини проблем су наше фирме које одмах копирају ону другу ако уведе нешто лоше за кориснике ... а никако да се уведе нешто добро. Рецимо да неко врати тарифирање на секунду или слично.
 
Nisam to znao.. :)
Konkurentno ponasanje iz udzbenika,ali juce malo. Provajderi se lizu najstrasnije,naravno to je lose za nas korisnike ali ko te sta pita.. Teraj dalje.

Nije to "lizanje", to je kartelizacija za koju se u normalnim drzavama placaju ogromni penali...
 
^ Jasno
Koliko sam nacuo izgovor im je taj da neki ljudi napucaju po 2gb,3gb po sporom netu. A uzimaju pakete od samo 300,400mb mesecno.
 
Poslednja izmena:
Ma jeste, uplasili su se sto neko potrosi na sporom netu.... ko ima zivaca za tako nesto, nece platiti vise, namerno :) Rekoh u Telenor temi onda, najverovatnije imaju previse zalbi korisnika kako im net "lose radi", bez da shvate da im je usporen i sta to znaci. (i Telenor tada, i Telekom sada)
Kada operateri imaju puno istih prigovora, cak i najinertniji od njih (TS :D) urade nesto po tom pitanju.

Illione, kasno je sada, pustili su/ste da vas Telenor navuce na manje i manje za vise i vise, sada mozete samo da kukate, ali se nece nista na bolje promeniti.
 
^ Jasno
Koliko sam nacuo izgovor im je taj da neki ljudi napucaju po 2gb,3gb po sporom netu. A uzimaju pakete od samo 300,400mb mesecno.


Svaka cast tom ko svuce 2GB na usporenom netu. Jednom prilikom sa ostao bez brzog neta na par dana, sliku nisam uspeo da posaljem preko vibera.
 
Orden mu treba dati za hrabrost
:) ja upravo ludim jel u gradu u kom sam trenutno net na KT i postpaid je uzasan, znam i razlog, mtel ovde svi jašu kao ludi.
 
Fora klasična, nego lakše operaterima da se ližu i dogovaraju nego da se takmiče sa ponudama...
 
je l kod mts na postpaidu (tj box tarifa) roaming bude ukljucen ili mora neki zahtev? karticu koristim par meseci, i bio sam pre nekako u bosni, nisam imao signala..
 
je l kod mts na postpaidu (tj box tarifa) roaming bude ukljucen ili mora neki zahtev? karticu koristim par meseci, i bio sam pre nekako u bosni, nisam imao signala..

Mislim da se automatski aktivira posle 3 meseca, tj. 3 placena racuna.

A ako se pre toga zeli roming, ide se u poslovnicu i uplacuje se nesto avansno.
 
Ako se ne varam, od pre skoro godinu dana vise nije tako, vec sada mora da se trazi roming explicitno kod MTSa za sve brojeve?
 
^ Da biste koristili mts postpaid roming potrebno je da redovno plaćate vaše račune za postpaid usluge, odnosno da ste u prethodna tri meseca izmirili vaše obaveze na vreme. Ukoliko ste naš korisnik manje od tri meseca, potrebno je da uplatite avans u minimalnom iznosu od 9.000,00 dinara


Ovo je sa mts sajta

http://www.mts.telekom.rs/index.php/Postpaidroamingstandard.html
 
Poslednja izmena:
Znam, ali ne znaci da je to trenutna informacija.
Trebao sam za neki broj da deaktiviram roming, i neko mi to rece. Po meni skroz korektno, ako ne trazis roming, pogotovu data roming, ne treba da se ukljuci.

P.S. Vec neko vreme moze samo data roming da se iskljuci kod MTS-a, ranije nisu davali (TNor jeste)
 
Nazad
Vrh Dno