Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Na ličnom primeru potvrđujem da sistem dozvoljava nakon 30 dana.
Nisam doduše ni pokušavao da probam pre, kao što je ovde spominjano, ali 30og dana sam otišao u poslovnicu i niko nikakav problem nije pravio.
Prilikom vraćanja opreme mi je rečeno da dodjem za 30 dana I isto mi je potvrdio i agent prodaje.
Odradjeno pre 3 nedelje, na isto ime kao i pre.
Naravno, bez ikakvih problema :) Nego eto ima nas svakakvih, pa neki bi malo da skrenu ljude sa puta (s nepoznatim razlogom i još pokušavaju da nas prave budalama) umesto da se pomažemo.
 
Ako neko ima broj nekog mts promotera nek mi posalje na pm. Hvala unapred
 
Da podelim:

Ugovor box 4 plavi mi ističe za par dana. Odem lično u poslovnicu, kažem želim da obnovim ali plavi light.

Kaže mi gospođa ona može samo 50% popust jedan mesec, ALI može da napiše zahtev da me zovu iz drugog odeljenja i da mi ponude neki benefit. Napravila je zahtev i sad čekam da vidim šta će da bude.
 
Na ličnom primeru potvrđujem da sistem dozvoljava nakon 30 dana.
Nisam doduše ni pokušavao da probam pre, kao što je ovde spominjano, ali 30og dana sam otišao u poslovnicu i niko nikakav problem nije pravio.
Prilikom vraćanja opreme mi je rečeno da dodjem za 30 dana I isto mi je potvrdio i agent prodaje.
Odradjeno pre 3 nedelje, na isto ime kao i pre.
I šta si dobio?
Ja sam još u decembru odjavio sve usluge i vratio opremu. Imam uvedenu optiku, šta mogu sad max da dobijem, da li ima 12m po din?
 
Poslednja izmena:
Jel neko delio/prodavao 100gb neta iz boxa trećim licima, koja bi bila realna cena?
U principu samo 100gb i može da se proda, teško da može po 50 ili manje dvojici i sl .
 
Da li 12 meseci važi samo za optiku ili i za vdsl?
Samo za optiku je 12m. Za VDSL do 10 meseci 50% popusta za nove korisnike.
Da podelim:

Ugovor box 4 plavi mi ističe za par dana. Odem lično u poslovnicu, kažem želim da obnovim ali plavi light.

Kaže mi gospođa ona može samo 50% popust jedan mesec, ALI može da napiše zahtev da me zovu iz drugog odeljenja i da mi ponude neki benefit. Napravila je zahtev i sad čekam da vidim šta će da bude.
Nudice ti 7 meseci 50% popusta (bar su meni tako, a mozda i manje jer prelazis na "manji paket").
I šta si dobio?
Ja sam još u decembru odjavio sve usluge i vratio opremu. Imam uvedenu optiku, šta mogu sad max da dobijem, da li ima 12m po din?
Da dobijas sad lagano 12m po dinar i to na isto ime bez ikakvih problema.
Jel neko delio/prodavao 100gb neta iz boxa trećim licima, koja bi bila realna cena?
U principu samo 100gb i može da se proda, teško da može po 50 ili manje dvojici i sl .
Prodavali su ljudi otprilike 20GB za 500 din.
 
Da, ali kako da podelim 20gb, jel može da se kontroliše u aplikaciji?
 
Da, ali kako da podelim 20gb, jel može da se kontroliše u aplikaciji?
Nacelno mozes da pratis koliko je potroseno od 100GB, pa ako podelis samo jednoj osobi lako ces kontrolisati koliko je potrosila. Ako podelis sa vise osoba, to vec postaje komplikovano, ali opet nije nemoguce ako imas volje da se cimas sa tim. A inace ne mozes da ogranicis toj osobi da potrosi samo 20GB, ako si na to mislio.
 
Znači pred istek ugovora tražite raskid a ne odjavu usluge? Da li moraju da se ukinu sve ili neka od usluga? Da li je ok samo da se rasturi box i da se ostane u mts bez ugovorne obaveze na mesec dana, tipa uzme se morava, optika odvojeno, fixni i ugasi se tv npr i posle mesec dana se opet potpiše box 4.
 
Znači pred istek ugovora tražite raskid a ne odjavu usluge? Da li moraju da se ukinu sve ili neka od usluga? Da li je ok samo da se rasturi box i da se ostane u mts bez ugovorne obaveze na mesec dana, tipa uzme se morava, optika odvojeno, fixni i ugasi se tv npr i posle mesec dana se opet potpiše box 4.
Trazis odjavu usluge, razbijanje Boxa i ostavis samo fiksni, a ja sam licno mobilni prebacio na Moravu 150 bez UO na tih 12 dana koliko je sve trajalo. Onda sam posle 12 dana ponovo potpisao Box4 Plavi Lite (a imao sam Box4 Plavi prethodno na VDSL-u) i dobio 12m do dinar.
 
Jel neko delio/prodavao 100gb neta iz boxa trećim licima, koja bi bila realna cena?
U principu samo 100gb i može da se proda, teško da može po 50 ili manje dvojici i sl .
Ја се тога нисам сетио, имам 2 места слободна и 200 гб месечно. Продао бих та 2 места врло радо јер ми пропада скоро 150гб сваки месец 😄
 
Onda je znači obavezno vraćanje opreme, ruter, stb.
Ako si na optici trenutno onda ti ostaje ruter (zbog fiksnog telefona), a ako si na ADSL ili VDSL vracas i ruter i sve sto si naveo.
 
Hteo i ja da uzmem 12 meseci po 1 din ali ipak ne mogu da raskinem sa Orionom ugovor, bez plaćanja penala, jer moj paket koji koristim nije poskupeo.
 
Hteo i ja da uzmem 12 meseci po 1 din ali ipak ne mogu da raskinem sa Orionom ugovor, bez plaćanja penala, jer moj paket koji koristim nije poskupeo.
Ne verujem da ce brzo ukinuti ovu promociju sa 12m po 1rsd, tako da ces je verovatno i docekati na kraju :)
 
A koja je fora sa fiksnim, moze li se komplet raskinuti ugovor, vratiti ruter i ukinuti i fiksni broj ?
 
Fiksni je uslov za uvođenje bilo kakve usluge.

Tako je! Osim onog jednog paketa gde ne dobiješ fiksnu liniju, ali je naplate, čak je i malo skuplje nego da si uzeo paket sa fiksnom linijom. 😡
 
A koja je fora sa fiksnim, moze li se komplet raskinuti ugovor, vratiti ruter i ukinuti i fiksni broj ?
Pa može sve da se ugasi naravno. Ali ako se odlučiš da se vratiš na neki od Box paketa opet ćeš imati fixni.
 
Pozdrav kolege,
da li na mts tv box-u može da se instalira aplikacija za android kao što može na Eon box-u ili je striktno samo iris tv na njemu i ništa više?
 
Pa oni su 'ladno izbacili Morava tarife kao opciju za ubacivanje u 4 u box 4, kao i Zmaj...a može pored Omorike da se ubaci KT kao opcija u tu priču.
Jel probao neko da doda Zmaj za 100gb u box 4?
 
Jel probao neko da doda Zmaj za 100gb u box 4?
Ja sam razmatrao da uvedem burazerovu pretplatu (Zmaj) na naš Box4, ali mislim da nije pomenut kao mogućnost, pomenute su Omorike i Kontrola troškova. Pretpostavljam da samo te tarife mogu, odnosno, mora da se pređe na neku od njih da bih se trošio 100 gigabajtni bonus.
 
Ja sam razmatrao da uvedem burazerovu pretplatu (Zmaj) na naš Box4, ali mislim da nije pomenut kao mogućnost, pomenute su Omorike i Kontrola troškova. Pretpostavljam da samo te tarife mogu, odnosno, mora da se pređe na neku od njih da bih se trošio 100 gigabajtni bonus.
Зависи од тога када је закључен уговор за бох4. Ако је за нови БОХ онда само Оморика и контрола трошкова. За раније закључен уговор могу и друге тарифе.
 
Nazad
Vrh Dno