Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Јесте остаје исто и то је сада јасно када су "ках ках" променили један део реченице обавештења.
Да ли се то десило убрзо након постављања или након неког времена не знам, али мени и још некима не би баш промакао део који говори о обавезном делу трајања уговора...
Али нема везе сад, сигурно су они прошли горе због гомиле позива него ми због пар постова...
Оно што не разумем је како им се не исплати да понуде и нама који јесмо под УО(поготово ако је скорашња) неки анекс уговора, који би се њима сигурно исплатио с обзиром на разлику у цени, али ајде.
Бар је сада све јасно.
 
Оно што не разумем је како им се не исплати да понуде и нама који јесмо под УО(поготово ако је скорашња) неки анекс уговора, који би се њима сигурно исплатио с обзиром на разлику у цени, али ајде.
Zapravo, aneks je moguc ako se potrudis... Medjutim izgleda da te ne zanima jer u suprotnom ne bi pisao isto.

Potpisana UO pocetkom aprila na plavi lite. 12 x 1 pa 12 x 4700. Kako su uveli nove ponude pisao sam molbu koju su prihvatili. Presao na plavi BOX i umesto 12x1 sam dobio 24m po 50% iz tehnickih razloga sto je meni isto.
 
Zapravo, aneks je moguc ako se potrudis... Medjutim izgleda da te ne zanima jer u suprotnom ne bi pisao isto.

Potpisana UO pocetkom aprila na plavi lite. 12 x 1 pa 12 x 4700. Kako su uveli nove ponude pisao sam molbu koju su prihvatili. Presao na plavi BOX i umesto 12x1 sam dobio 24m po 50% iz tehnickih razloga sto je meni isto.
Хвала ти што си ми то написао, али нисам рекао зашто не дају ако ми тражимо, него зашто не понуде, тј типа добра пословна пракса, објавили су ово и уз то су могли да понуде.
Надам се да је јасније.
У сваком случају хвала за инфо можда их и позовем иако сам се мало сморио са звањем истих у вези договора који сам имао са аквизитером и лошије тв слике, али ајде... видећу.
Да додам, извини за едит, ти си узео(прешао) буквално сада и хоћеш већи пакет, ја сам у новембру и хоћу исти пакет или један ниже дакле (плави-плави или плави - плави лајт) тако да је питање како би то ишло.

ПС Такође није баш да за све дају анекс, пошто сам узео нови број постпејд и задржао стари припејд одбили су ме за враћање старог као главног иако је грешка била до аквизитера а не мене( а тои м је можда два клика у компјутеру...)
ППС извињавам се свима који су читали што сам једно 5 пута едитовао... ,-)
 
Poslednja izmena:
Meni su javili da bi optika u Sapcu trebala napokon da krene za neka 2 meseca...
 
Pitanje za moderatore. Ima li šanse da se slično Jetel temi napravi isto sa MTS temom i neko ko će da odgovara na pitanje korisnika. Ili je to zaludan posao i pitanje. Cenim da bi tema bila posećena shodno broju korisnika i broju predloga i problema o kojima pišemo.
 
Kod nekih korisnika da, ali retko na optici. Takodje, pre su ga ukidali na obican poziv ili mail sa zahtevom da ga uklone zbog nemogucnosti da korisnik pristupi video nadzoru ili nekim drugim logicnim objasnjenjem.
 
Hvala na odgovoru, optika bi bila u pitanju ali znači puno i to da ukidaju na zahtev.
Gledam da predjem sa Oriona i iskoristim raskid ugovora bez penala sa njima, pa kalkulišem sve aspekte tog zahvata.
 
Da li neko zna koje rutere sada MTS ima na stanju?
Da li su bolji / losiji od Q2 koji su bili aktuelni ranije?

Ja sam prilicno zadovoljan za Q2, nadam se da nisu presli na neke krsheve zbog ustede..
 
Pitanje za moderatore. Ima li šanse da se slično Jetel temi napravi isto sa MTS temom i neko ko će da odgovara na pitanje korisnika. Ili je to zaludan posao i pitanje. Cenim da bi tema bila posećena shodno broju korisnika i broju predloga i problema o kojima pišemo.
pa mislim da za to treba da se iscima neko iz mts-a a ne toliko bench. oni svakako mogu predloziti nekome iz mts-a al je na njima dal hoce da se bakcu oko svega toga. inace update sad kao moze optika kod mene kad sam pisao preko onog chat klijenta na mts sajtu. a kad sa zvao lik kaze kao ne ne max mozes da imas 20mbps 😅 tako kad se ratosiljam sbb UO najbolje da odem u poslovnicu i sve to resim na licu mesta i bez gluvih telefona.
 
Da li je neko skoro potpisivao novi ugovor? Tokom maja devojci istice ugovor. Koliko meseci gratis moze ocekivati ili ne daju nista?
 
Ја планирам да кад ми истекне уговор сачекам месец дана па онда као нов корисник да добијем 12 месеци по динар 😄
 
Meni istice ugovor za 2 nedelje. Pisao sam im mail, sad cekam poziv. Mada mislim da ce biti mrka kapa. Pisao sam im u januaru cisto informativno i dobio sam ponudu 1 mesec 50% pretplate za potpisivanje novog ugovora.

Ako ne ponude nista druga opcija mi je prenos mobilnog u Yettel i uzimanje optike. CGNAT cu nekako preziveti, a mozda i srede u medjuvremenu.
 
za box 4 crveni piše
Dodatni STB uređaji: 1 STB uređaj
da li to znači da se dobija 1+1 uređaj ili samo jedan
 
Kakvu prostoriju? :)

Dodatni stb znači da se ne izdaje dok se ne zatraži, a i tad se neće naplaćivati korišćenje.
 
Dodatna prostorija kao spavaca soba, decija, pored recimo dnevne gde ti je osnovni stb... Bolje zatrazi dodatni stb pri potpisivanju ugovora, svakako se ne placa.
 
dobro da znam, pošto se do sada plaćao
vidim na slici da je sada neki crni u pitanju (sada imam beli), jel se mogu na njega instalirati aplikacije, koliko memorije ima?

još se vagam između sbb-a i produžetka sa telekomom
kod sbb-a bih dobio dobar popust a ovde ništa, sa druge strane dosta njih se žali na sbb net a ja kod mts-a za više od 10 godina sam imao svega par problema koje su odmah rešili
 
Poslednja izmena:
Kako bre nista,pa samo bolidi pristaju na manje od 12m free kod telekonja
1.Raskid,pauza 3m pa 12m free
2.Nadjes terenskog promotera,pise zahtev na ukucana,menja malo adresu i eto 12m free
 
Opcija 2,kreativni promoter
Moze odmah,menja prezime,adresu

Ima mutavih a ima i zaebanih

Meni jedan sredio sve telefonom,malo promenio prezime i adresu i eto 12m free
 
ja sam bez ugovora vec duuugo,i sad mi ocekuje poskupljenje i to lepo bas
 
A ti potpiši ugovor pre poskupljenja, dogovori se sa prodavcem. :cool:

Simuliraj odlazak kod drugog provajdera. Nemoj samo da pripretiš da ideš kod onog što se zove Supernova. :rolleyes:
 
Da li je istina da novim korisnicima, koji nemaju ni fiksni, insistiraju na box 4 da bi se dobilo 12m po dinar (to pre ovog poskupljenja)?
 
Na ličnom primeru potvrđujem da sistem dozvoljava nakon 30 dana.
Nisam doduše ni pokušavao da probam pre, kao što je ovde spominjano, ali 30og dana sam otišao u poslovnicu i niko nikakav problem nije pravio.
Prilikom vraćanja opreme mi je rečeno da dodjem za 30 dana I isto mi je potvrdio i agent prodaje.
Odradjeno pre 3 nedelje, na isto ime kao i pre.
 
Nazad
Vrh Dno