Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sve sam živo iščitao i ne mogu da ukopčam pa da pitam pametnije 😁.
Korisnik sam BOKS 4 crveni paket. Ugovor potpisan u januaru mesecu sa 12 meseci po dinar . Optika. Da li mogu da raskinem ugovor ili ne bez penala?
Namera mi je da uzmem plavi boks 4 na ženino ime na istoj adresi i upadnem u novi promo 12 meseci ali sa jačim paketom.
Hvala unapred
Pozovi mts, vidi sa njima meni su rekli da ako kažem da ne pristajem na novu cenu onda oni proslede tvoj zahtev pa te zovu kasnije.
 
Ovde svako dobija razlicite informacije i razlicito tumaci.

Jel ima negde zvanicno od mts / telekom da ova izmena iliti aneks utice i na korisnike koji imaju ugovornu obavezu, ili vazi samo za one bez ugovorne obaveze?
 
Ovde svako dobija razlicite informacije i razlicito tumaci.

Jel ima negde zvanicno od mts / telekom da ova izmena iliti aneks utice i na korisnike koji imaju ugovornu obavezu, ili vazi samo za one bez ugovorne obaveze?
Pitao-zvao juce Telekom. Sve ovo izbaceno vazi samo za one BEZ UO, Oni koji imaju aktuelnu Uo, kod njih se nista ne manja, sve ostaje isto, postuje se ugovor, nikome se ne treba javljati, i na njih se ne odnosi. Dakle postuje se cena iz ugovora, sve dok traje ugovorna obaveza.
 
Pitao-zvao juce Telekom. Sve ovo izbaceno vazi samo za one BEZ UO, Oni koji imaju aktuelnu Uo, kod njih se nista ne manja, sve ostaje isto, postuje se ugovor, nikome se ne treba javljati, i na njih se ne odnosi. Dakle postuje se cena iz ugovora, sve dok traje ugovorna obaveza.
Bas tako opet sam zvao pre pet minuta i dečko mi je potvrdio da dokle god važi uo ništa se ne menja. A dečko pre njega mi je dao totalno drugi info. Ja mislim da se ništa ne menja koliko vidim.
 
Ja se nadam da važi samo za one bez UO, ni operateri nisu sigurni danas sam dobio dve skroz različite informacije, jedna da moram da menjam ako hoću da mi ostane ugovor a druga da ne moram dok ne istekne. Pa su mi rekli da ce me za svaki slučaj kontaktirati ljudi iz odseka koji se bave time jer ima mnogo informacija...
 
zašto bi pisali aneks ugovora, ako se to odnosi samo na one kojima je istekao?
 
Samo kad pogledas koliko oni paketa imaju u opticaju je strasno,da nista dalje ne ceprkas
 
ja sam ih zvao juce da se raspitam za plavi paket (imam mts broj) ali sam za sad u sbb-u. na zvezdari sam i lik mi kaze da na mojoj adresi max brzina 20mbps i mogu uzeti max crveni paket 😶 sad ne znam koje je on tehnicke mogucnosti proveravao al dal je moguce da bilo gde u bgd max brzina bude samo 20mbps? inace sam u batutovoj. izgleda mts ima viska korisnika pa me motivisu da ostanem u sbb-u 😅
 
ne , viška nema , samo želja da pokupe što više sbb korisnika
verovatno ti je stara tel centrala i parica ne propušta veću brzinu , a to je uzas
verovatno optika je misaona imenica za tvoj kraj
 
ne , viška nema , samo želja da pokupe što više sbb korisnika
verovatno ti je stara tel centrala i parica ne propušta veću brzinu , a to je uzas
verovatno optika je misaona imenica za tvoj kraj
Iskreno 21. Vek, glavni grad oni nude 20mbps… sad bi trebalo da predjem u fazon a1 pa nek se nose 🙃
 
ne , viška nema , samo želja da pokupe što više sbb korisnika
verovatno ti je stara tel centrala i parica ne propušta veću brzinu , a to je uzas
verovatno optika je misaona imenica za tvoj kraj
A šta i ko smeta SBB da pokupi što više korisnika Telekoma? Ja sam posle 15 godina prešao na Telekom. Razlozi cena u odnosu na SBB kvalitet slike na sportskim prenosima i Arena Sport i kvalitet i brzina interneta kao i 12 meseci promo za optiku. Budu li ponudili bolje uslove na SBB prelazim kod njih ponovo . Tržište
 
Katastrofalne su ove informacije koje javljate, nadao sam se raskidu i novih 12 meseci gratis. :ROFLMAO:
 
Pa nisu oni blesavi da idu na svoju stetu, previse bi bilo lepo kad bi tako moglo... I sta stalnondanse raskida i da bude besplatno :)))))
 
Pitao preko twittera. Nadam se da mogu da im verujem :D

Хвала на овом што си питао и постовао, чисто да имамо слику и сачувану званичну информацију у случају проблема.
Њихов ПДФ који су како видим мало мењали, и даље не објашњава како треба ситуацију, а корисници добијају кад зову од "не знам, преко да до не"...
На жалост и даље нема одговора на то да ли је нешто и шта могуће мењати за оне са УО, али нема везе мени лично је овако ок, ако стварно буде тако.


Едит:
Баш чекам сад кад стигне рачун да ли има неко обавештење унутра у коверти у вези било чега.
Иначе нервира што се иста тема вуче на три места на форуму, зашто не може да има МТС или ТС генерална дискусија као што има за СББ, него овако...
 
Poslednja izmena:
Koliko znam nisu poskupeli,ja imam fiksni i net 50,ali bilo bi lepo da poskupe da ih napustim.
 
Koliko znam nisu poskupeli,ja imam fiksni i net 50,ali bilo bi lepo da poskupe da ih napustim.
Pa kako nisu? Pogledaj na sajtu cenu fiksni i net 50 koliko sad košta, pa uporedi sa tim što plaćaš. Svakako ne mogu da ti poskupe dok si pod ugovorom, a čim ti istekne sledi te cifra koja je na sajtu (ako pristaneš da produžiš ugovor) ili razlaz (jer bez ugovorne obaveze je svakako dosta skuplje).
 
Pa kako nisu? Pogledaj na sajtu cenu fiksni i net 50 koliko sad košta, pa uporedi sa tim što plaćaš. Svakako ne mogu da ti poskupe dok si pod ugovorom, a čim ti istekne sledi te cifra koja je na sajtu (ako pristaneš da produžiš ugovor) ili razlaz (jer bez ugovorne obaveze je svakako dosta skuplje).
pa kada ti istekne UO ti sam biras sta ces da radis , a poskupljenje , pa ok
sve zavisi sta koga zanima
ako uspem da izboksujem u decembru neki benefit ok , a ako ne i opet ok
meni su bolji od ovih drugih provajdera , bar za sada
u pitanju svih nas su lični afiniteti prema ovome ili onome
 
pa kada ti istekne UO ti sam biras sta ces da radis , a poskupljenje , pa ok
sve zavisi sta koga zanima
ako uspem da izboksujem u decembru neki benefit ok , a ako ne i opet ok
meni su bolji od ovih drugih provajdera , bar za sada
u pitanju svih nas su lični afiniteti prema ovome ili onome
Naravno, sve nas zanima benefit. I ja sam kod njih na Box 4 Plavi Lite (potpisao tik pred poskupljenje 12.4.2022.) realno meni su najpovoljniji i odgovaraju mi. Meni su za produženje ugovora nudili 7 meseci 50% popusta na pretplatu (bio sam na Box 4 Plavi VDSL 50/8), odbio sam i vratio opremu, pa nakon 12 dana u poslovnici dobio 12m po 1 rsd (jer mi je nedavno ušla optika u zgradu). Tako da ako imas opciju sa optikom, mozes ovako izvuci. Ako ne, opet mozes da se boris.
 
Koliko vidim pise


1200din,ja sad placam 2360din.Za toliko znam matematiku.
A ti si od onih što je čitaju šta piše malim slovima :) Pročitaj ponovo, pa ako je 2399 rsd manje od 2360, potpuno si u pravu :) Btw.to što si video 1200 rsd (je za potpisan nov ugovor i piše do 10 meseci, a tebi za obnovu obično nude 1 mesec po 50% od pretplate što je tih 1200 din sa kojima ti pare oči) :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20220505-211642_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220505-211642_Samsung Internet.jpg
    67.8 KB · Pregleda: 23
Nazad
Vrh Dno