Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ali onako mangupski su provukli na sajtu da onaj ko produžuje ugovor a ima sve njihove usluge sada ima samo 1 mesec gratis, a do sada bila 2 meseca, tek će sad da bude cenjkanja. Za sve nas sa jeftinijim kartama, tj. bez optike.

Box 4 plavi nije više 4799 nego 4999.
 
Poslednja izmena:
Ovo je sad samo ozvaničena nezvanična politika privlačenja SBB korisnika. Ali opet je to mali broj korisnika kojih mogu pridobiti ipak su većina vezani UO a i malo su specifični uslovi sve i da u ova 3 meseca promocije kod sbb istekne npr 50000 UO koko njih bi imalo uslove za optiku.A kad daješ novom i svaki postojeći će isto tražiti tako da od ovog samo korisnici koje već i imaju mogu da profitiraju teško će se ko je iole upućen u situaciju pomiriti da ovamo deliš 12 a mene da zadržiš sa 1 mesecom po dinar.
 
MTS kreditira država od para građana, pa može obarati cene. SBB od pretplate živi i osetiće udar.
S druge strane, imali su i oni mogućnost modernizacije mreže, i širenje optike odavno. Nisu je iskoristili.
Ne brinem o korporacijama, ni jednoj ni drugoj, ali će MTS bez konkurencije moći krojiti sam političku sliku (interes države) i vratiti sve pare koje sad nama "daju" = vraćaju iz budžeta.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Sasekli su ih u korenu tamo gde su pokušali da ga izvedu radove. Seti se samo Borče od pre cca 2 godine.

Pa na to dodaj i povremeno "slučajno" sečenje kablova na glavnim čvorištima. Nema SBB nikakvu šansu da opstane.
Mislim da su prestali i da se bore. Skinuće kajmak tamo gde ga ima još uvek i to je to.

Verujem da će se u nekom momentu prodati nekome sa druge strane i to je to što se tiče konkurencije u Srbiji.
 
Kako mi je zao sto ce jedna drzavna firma da zatvori americki investicioni fond
 
Pazi mangupa, ja razmisljao, kad mi istekne ugovor sa SBB, o Box 3 koji je bio 3.999. a sada je 4.349. Fino oni to...
 
Vidi stvarno,nisam ni ulazio na sajt skoro.Verovatno su od septembra povecali cenu paketa i uveli akciju 12 meseci za dinar.Ja sam u poslednjem trenutku produzio ugovor po staroj ceni u avgustu...
 
SBB uopste i nema optiku, pokrivenost im je mizerna, a sa druge strane imaju ogroman udeo na tržistu.
Meni ovde vise liči, da Telekom nije zadovoljan odzivom na prebacivanje na optiku, tamo gde je to moguće.
Ako žele da ciljaju na SBB, onda bi trebalo da objedine uslugu, na svim mestima gde posluju pod onim drugim brendom.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A kakva im je ovo fora da sa ugovorom placas manje 50 dinara?O Boze...
 
To su izmenili u međuvremenu, danas kad sam napisao da je cena 5050 din, tako je stajalo i na sajtu. :d
 
@simmke: Nije to da sa ugovorom obavezom plaćaš 50 din manje ta cena istaknuta je cena kad ti je aktiviran eRačun a ako ne aktiviraš neko ti šalju papirni račun na kuću onda je ovo 50 din skuplja cena. Tu su foru prepisali od Telenora i prvo je uveli beše od 1. jula kad su dizali cene MTS postpaid tarifama.
 
Koji je beše broj za Benifite ?

Hoću da pređem na skuplji paket :D
 
Kome god da je istekao ugov sa SBB (kao meni npr), vrv ce preci na mts jer je ovo stvarno bas povoljno, msm bas je velika razlika u ceni. Cak i neka komb box 3 i sbb ili box 4 plus sbb sport paket je isplativa, vise (arena i sport klub) za manje pare. SBB je krajnje nekorektan prema postojecim korisnicima ( da ne upotrebim tezu rec).Npr, zovu me i kazu, god dana cena starog paketa, auu, kakva ponuda, 170 din mes ustede... (razlika trio gold eon full).
 
Samo predjite na MTS, kad za par godina istekne ugovor i shvatite da su u medjuvremenu poskupeli prilično, a konkurencije nema, pitaćete se...
Pozdrav
 
Tačno ljudi zbog toga neće preći. Evo ceo dan razmišljaju šta će biti za par godina i šta će se desiti za konkurencijom.

Može i konkurencija da odgovori sa većim brzinama i isto 12 meseci gratis, pa nek ljudi razmisle i izaberu ;)
 
Konkurencija jadna propa kad naši nedaju da kod nas troše ima ko hoće njihove pare kupiše Tele2 u Hrvatskoj Forthnet u Grčkoj VIVACOM u Bugarskoj.Sve i da ih oteraju ima da se vrate sa nekom od ovih firmi da kupe MTS za 1 dinar kad se sve ovo uruši zbog dugova. Ti se u vreme krize k..čiš da radiš bez profita 12 meseci a duguješ već sad više od milijardu evra nije ni državna kasa bez dna.
 
Pa mts tera stare korisnike. Za stare korisnike koji imaju optiku nema dobre ponude.
 
Tako je kod svih. Finansijski se najvise isplati da na svake dve godine menjas operatera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li sam dobro ovo izračunao? Box 4 plavi je 4999. Uz 12 meseci po dinar ispadne da im ostaviš 60000 din. Ako se uzme Iphone se 64GB onda je cena paketa 5699 + 31200 što ukupno ispada 99600. Znači telefon je oko 340€?
 
MTS kreditira država od para građana, pa može obarati cene. SBB od pretplate živi i osetiće udar.
S druge strane, imali su i oni mogućnost modernizacije mreže, i širenje optike odavno. Nisu je iskoristili.
Ne brinem o korporacijama, ni jednoj ni drugoj, ali će MTS bez konkurencije moći krojiti sam političku sliku (interes države) i vratiti sve pare koje sad nama "daju" = vraćaju iz budžeta.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Ne kreditira, firma ima income od oko milijardu evra godišnje.
E sad sto se vuku potezi koji se vuku oko kupovine malih operatera i sl. , to je drugo.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
A koliki su im rashodi? Spucali su 200+ miliona na kupovinu kablovskih operatera, i navlače korisnike dajući X meseci po 1RSD. Sad su u situaciji da imaju loš cash flow, više im para treba za tekuće troškove nego što imaju prihoda. Čuo sam (ali ne znam da li je tačno) da su uzeli kredit za isplatu plata. To samo po sebi nije senzacija - firme to redovno rade kad imaju manjak prihoda, ali pokazuje da se neko malo zaigrao sa izvlačenjem para.
No, uživajte dok možete, kad državna firma uspostavi totalni monopol, teško da će se pojaviti normalna konkurencija.
Pozdrav
 
MTS kreditira država od para građana, pa može obarati cene. SBB od pretplate živi i osetiće udar.
S druge strane, imali su i oni mogućnost modernizacije mreže, i širenje optike odavno. Nisu je iskoristili.
Ne brinem o korporacijama, ni jednoj ni drugoj, ali će MTS bez konkurencije moći krojiti sam političku sliku (interes države) i vratiti sve pare koje sad nama "daju" = vraćaju iz budžeta.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Greska, sami sebe finansiraju. Cak daju dobar deo para za isplatu penzija najstarijih gradjana.

A koliki su im rashodi? Spucali su 200+ miliona na kupovinu kablovskih operatera, i navlače korisnike dajući X meseci po 1RSD. Sad su u situaciji da imaju loš cash flow, više im para treba za tekuće troškove nego što imaju prihoda. Čuo sam (ali ne znam da li je tačno) da su uzeli kredit za isplatu plata. To samo po sebi nije senzacija - firme to redovno rade kad imaju manjak prihoda, ali pokazuje da se neko malo zaigrao sa izvlačenjem para.
No, uživajte dok možete, kad državna firma uspostavi totalni monopol, teško da će se pojaviti normalna konkurencija.
Pozdrav

Haha, jedan od najjacih drzavnih firmi uzela kredit za isplatu plata svojih radnika. Dobar vic nema sta.

Svi sada napadaju MTS kada krece u osvajanje teritorije a to niste tako pricali kada je SBB poceo sa svojom mrezom da ugrozava ostale i da kupuje ostale provajdere onda je bilo ok da oni drze monopol.

Jel vama jasno da nama nece biti dobro kogod bude drzao monopol, ali ne verujem da ce SBB i Orion Telekom da sede skrstenih ruku i da gledaju kako im deo kolaca odlazi na drugu stranu nego ce nesto preduzeti po tom pitanju.
 
Jel vazi samo za optiku 12 meseca gratis?

Da

Koji je beše broj za Benifite ?

Hoću da pređem na skuplji paket :D

Zoves sam 065733 cini mi se pa te oni kasnije zovu sa ponudom. Barem ja tako radim svake dve godine kad istice ugovor.Uvek izboxujem free mesece i za zenu za mobilni i za moj Box paket.

Posto vidim da niko nije odgvorio pa dok sam nasao poruku pa tek sada postavljam.



Nego jeste videli izmene u ceni?

Prvo je bilo da BOX 3 paket kosta 2899 dinara, sa e racunom bi kostao 2849 dinara, ali sada vise ne... sada su promenuli da paket kosta 2949 dinara a sa e racunom kosta 2899.

Koji lesinari.
 
Poslednja izmena:
Да ли се уз Бокс црвени добија 1 или 1+1 уређај за тв ? Пише један додатни.
 
Pitame jedan stariji komšija da mu proverim je li ove nove cene važe i za postojeće korisnike,pretresoh ceo mts sajt ne nađe nigde da li se ovo nove cene primenjuje na sve korisnike.Je li neko već pito podršku da li cene za već potpisane box pakete ostaju iste ili važe ove nove.
 
Poslednja izmena:
Dok traje ugovor vazi cena po kojoj je i sklopljen ugovor.Kad se bude potpisivao novi,onda ce da vaze ove nove cene.
 
Pitame jedan stariji komšija da mu proverim je li ove nove cene važe i za postojeće korisnike,pretresoh ceo mts sajt ne nađe nigde da li se ovo nove cene primenjuje na sve korisnike.Je li neko već pito podršku da li cene za već potpisane box pakete ostaju iste ili važe ove nove.

Vaze one cene po kojima je sklopio ugovor, ako mu dodje veci racun od onoga koji je podpisao ima pravo na raskid ugovora zbog nepostovanja istog u svoju korist.
 
Ako 12 meseci za 1 dinar vazi samo za optiku, zasto onda u meniju za ponudu ne postoji "ponuda" za obican kabal, nego samo ovo, na vrhu stoji kao i pre recimo 50/8 a ispod optika 200/80, znaci logicno bi bilo da vazi za sve, samo razlika u brzinama..... ????
 
Ako 12 meseci za 1 dinar vazi samo za optiku, zasto onda u meniju za ponudu ne postoji "ponuda" za obican kabal, nego samo ovo, na vrhu stoji kao i pre recimo 50/8 a ispod optika 200/80, znaci logicno bi bilo da vazi za sve, samo razlika u brzinama..... ????

A kako da ti daju optiku ako je u tvom kraju nema i nema sprovedene instalacije?

Uostalom gledas pogresnu tabelu, otidji lepo samo pod internet i net paketi i videces da za 50/8 dobijas samo 2 meseca za 1 din.
 
Nazad
Vrh Dno