Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Mogu li operateri iz mtsa (ovi sa chata) mogu da vide koliko meseci benefita od 1din ima na nalogu? Pitao na chatu koliko imam, rekli da će proslediti kolegama i da ću dobiti obaveštenje. Stiže sms posle par dana da benefiti važe do 1.3.2021. odnosno standardnih 6 meseci, iako su mi kao korisniku sbba obećali više od toga prilikom prelaska.
 
Slao im mail, dobio povratni mail da će me zvati sa skrivenog broja blabla.
Sutradan me zovu sa 011735 nešto i opet nude 2 za dinar, pa sledeći dan sa drugog sličnog broja i opet isto nude.
Tu sam već popizdeo i rekao da prelazim kod konkurencije i da me više ne zovu.


Sent from my moto g(6) using Tapatalk
Zvali me sa skrivenog najzad i dobio 6 meseci po dinar.

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Sačekajte dan dva sa mailovima.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
To kad zovu sa 011 su ti verovatno ove firmice što rade sa njima. U mom slučaju je dva puta tako bilo.
 
jel mora da se potpise nesto kad se raskine ugovor ako je istekao, ili im samo kazes preko telefona ?
 
Svi box paketi po 12 meseci po 1 dinar od danas jeeeeeeeeeeeee3

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока

Odakle ovo, aha videh na njihovom sajtu..Vazi za nove ili postojece korisnike koje imaju samo fixnu liniju.
 
Poslednja izmena:
Ali koliko sam razumeo samo za OPTIKU vazi... Ide reklama i na TVu
 
Važi za sve, ne samo za optiku.
 
Piše samo za optiku i za stare korisnike koji su od usluga imali samo fiksni broj...
 
Važi za sve, ne samo za optiku.

Nisi upravu
Ova super ponuda odnosi se na sve nove korisnike mts usluga (interneta, mts TV-a, mobilne i fiksne linije), kao i na postojeće mts korisnike koji imaju samo fiksnu telefonsku liniju, a koji uvedu optičku infrastrukturu i opredele se za BOX 4, BOX 3 ili BOX 2 paket, uz ugovornu obavezu od 24 meseca.
https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Vesti/Promocije/a89808-BOX-Vredi-a-stedi.html
 
Tako mi rekoše na chatu pre par minuta.
 
Bilo bi super kad bi vazilo i za nas koji nemamo tehnicke mogucnosti za optiku.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6183951]Tako mi rekoše na chatu pre par minuta.
Мени овако малопре одговорише, прешао бих одмах са СББа под овом промоцијом, али *mjau**mjau**mjau*, није ми доступна оптика...
ac885c35032d55038d1bb49ae6d857c9.jpg
 
Zašto u reklami ide SVI BOX paketi, a Vama pričaju samo BOX 4? Ne znaju ni oni šta nude, ne mi na forumu.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Ne znaju još ni oni, nisu se uhodali
 
Je l' se meni to čini ili su poprilično digli cene za pakete? Ja sam na "starom" box 4 plavom i osnovna mesečna pretplata mi je 4300 din, a čini mi se da je i dosadašnji "novi" plavi paket bio tu negde 4 i nešto hiljade dinara. Sad gledam ovu najnoviju ponudu i vidim da je mesečna pretplata 5050 din?!
 
Bio je plavi sa omorikom 2, 4800. Crveni 4000. Crveni poskupeo 50 din, plavi 250.

A box 3 je pojeftinio 50 din.
 
Poslednja izmena:
Bikoz vaj not. :D
 
Box 3 definitivno odlična ponuda ko ima mogućnost za optiku.

12 meseci po dinar.

9 meseci 3149. Pa novi ugovor. Optika 200/80.
 
najjace sto caste ove sto imaju mogucnost optike 12 meseci dzabe , dok ja za 10mb max moram da placam vise od njih.
 
Zato što sa optikom konkurišu SBB-u.

Kao sto neko reče gore, dugoročno smo nadrljali. Kada unište SBB, a polazi im za rukom, ne da neće biti 12 meseci po dinar, nego kontra, najskuplja usluga u Evropi. Ako smo mi uopšte Evropa. Više ličimo na Siriju.

Plus ćemo svi mi kroz vece poreze finansirati taj rat, čak i oni koji misle da su se ovajdili sa 12 meseci po dinar.
 
Zato što sa optikom konkurišu SBB-u.

Kao sto neko reče gore, dugoročno smo nadrljali. Kada unište SBB, a polazi im za rukom, ne da neće biti 12 meseci po dinar, nego kontra, najskuplja usluga u Evropi. Ako smo mi uopšte Evropa. Više ličimo na Siriju.

Plus ćemo svi mi kroz vece poreze finansirati taj rat, čak i oni koji misle da su se ovajdili sa 12 meseci po dinar.

Dakle da li da plačemo nad zlom sudbom sbba ili da možda i oni malo smanje cene?
 
MTS kreditira država od para građana, pa može obarati cene. SBB od pretplate živi i osetiće udar.
S druge strane, imali su i oni mogućnost modernizacije mreže, i širenje optike odavno. Nisu je iskoristili.
Ne brinem o korporacijama, ni jednoj ni drugoj, ali će MTS bez konkurencije moći krojiti sam političku sliku (interes države) i vratiti sve pare koje sad nama "daju" = vraćaju iz budžeta.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno