Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Znači uz BOX nema ništa zanimljivo od hardvera?

Da li je me moguće uz BOX paket da se dokupe minuti za mobilni?
 
Ni za najskuplji paket ne daju neki tablet?

A da li se placa pretplata na fiksni telefon? Vidim da se dobija 150 minuta u domacem saobracaju,jel to ide preko postojeceg broja fiksnog telefona?
Napustam totalmix definitivni,kabal imam samo neki Masko operater koji je smesan za TV u mom mesto,jedino mi je ostalo mts box primamljiv.

I gde se proverava koja maksimalno brzina moze da se izvuce iz adsl-a iz moje centrale? Gde se podnosi zahtev za to?
 
Poslednja izmena:
Nema jeftin/skuplji Box u tom smislu, Box je jeftiniji set usluga zajedno, jer efektivno se fixni ne placa :)
Za sve Box pakete je ista cena uredjaja (pod uslovom da ima mobilnu liniju).

Fixni je ukljucen u cenu Box paketa.
 
Ista kao i za svaki drugi Box sa mobilnom linijom, nema razlike ;)
 
To mi onda zvuci prihvatljivo, 1775din za Z2 mesecno,ako uzmemo u obzir da ce pretplatu za box da placaju matorci?!?! :=)
 
42.600 - ako toliko vredi Z2 u oglasima +20%, onda OK :) 350e mi se cini prevelika cena za taj telefon, ali to je vec licno misljenje.
 
Јесте много ако причамо о кешу. Маторци плаћају Бокс,ја тих 1775дин месечно,плус да продам постојећи С4...
 
Jos jedno pitanje za super box,da li moze da se gleda na dva televizora? Da li mora doplata za drugi tv? Na drugom tv-u ne mora hd kanali da idu.
 
Jos jedno pitanje za super box,da li moze da se gleda na dva televizora? Da li mora doplata za drugi tv? Na drugom tv-u ne mora hd kanali da idu.
Naravno da moze doplatis za drugi 300 rsd i to ti je to. Evo ja sutra vracam dodatni stb dzabe sam ga uzeo pa da ustedim tih 300 kinti, s tim sto ja imam i HD i na drugom TV-u.
Naravno mega box aka super box je u pitanju.
 
Da li neko, ko ima Box 4 paket, moze da mi kaze kolika mu je brzina interneta kad je IPTV ukljucen?
 
Било је приче о томе, многима је без IPTV ишло до 10 (тј отприлике 8,5) а са IPTV испод 6 па су се жалили и сређено им је. Некима је тако било одмах у старту. Једном сам добио информацију да то намерно не решавају у старту па ко зна пријави и оправе му, ко не зна мање троши.
 
Hvala na odgovoru, da li neko zna na koji broj telefona da ih zovem? Guglam i ne mogu da nadjem.
Edit:
Nasao sam, ako nekme treba broj telefona je 0800 100 100
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Super box, nekadasnji mega box.
 
Јел то неко друго име за Box 4 пакет на који се односило питање?
 
Ti si uvek vrlo duhovit.
Isti je djavo bitno da je sa ukljucena dva stb brzina nepromenjena a i covek lepo pita koji je to box.
Ima vas par likova a ti postajes isti marxista koliko vidim.
To valjda kad se vozis sa njim u njegovom taksiju pa to ludilo predje i na vas putnike.
 
Meni je brzina posle uključivanja boxa pala na oko 6,5,i to je trajalo nekih par meseci,posle nekog vremena su to sredili,i sada je stabilna ne ispod 9,5.
 
Ti si uvek vrlo duhovit.
Ја сам оно коментарисао баш зато што мислим да си ти духовит. Ево како је изгледала твоја порука:
Da li neko, ko ima Box 4 paket, moze da mi kaze kolika mu je brzina interneta kad je IPTV ukljucen?

Kada su mi ukljuceni oba STB imam 50Mbit, isto kao i kad su iskljuceni.
Сад човек мора да се замисли, како њему са Box 4 само 6 а теби 50. Могао сам и ја да се јавим и кажем да и са и без оба СТБ-а имам 70Mbps. Онда би неко могао да ми каже да сам духовит. Или нешто друго.

Реч је о старом пакету коме су промењени неки детаљи а од некога ко директно ради на томе сам тада чуо да ће углавном свима да пусте 10 укупно па када крене IPTV, потрошња ће да буде на рачун самог интернета. Нису морали тако али је вероватно неко смислио да је то добра уштеда. Онима који то укапирају и жале се, без проблема пусте колико је потребно да интернет увек буде 10 (тј колико већ мање од тога) без обзира на остатак пакета. У целој причи је битно да није правило овако или онако и да је време да позове и тражи да му реше проблем.

А што се марксисте тиче, овде је већ речено да огромна већина не може ни воду да му носи.
 
:D u pravu je calexx, i mene je enraged štrecnuo na trenutak, pa se setih da ima mega box. To on nama nesrećnicima koji vape za vdsl cedi mast.Šalim se naravno ;)
 
Treba mi pomoc oko tumacenja box paketa.
Gledam sajt njihov,hocu BOX 2 paket plus telefon,evo link.
https://www.mts.rs/privatni/box/uredjaji/mobilni/mobilni_uredjaji_box/detaljnije/92925

Dakle,fiksni i mobilni plus iphone.
Fiksni 150min plus dodatci u mrezi i mobilni,300 min,600sms i 1gb.
To je paket u prevodu,za box 1700 a za telefon 3650din? Da li sam ja ovo lepo shvatio ili negde gresim.
Da li moze ovaj telefon da se uzme u ovaj boks i ovaj mobilni paket,ako ja lepo vidim,po sajtu moze????
 
pa ako računaš 24x1700 + 24x3650 onda je to to
 
Poslednja izmena:
Moze, ali taj BOX paket ti je extremno skup.
Hocu reci, ako ti ne treba telefon barem, jeftinije izadje sa obicnom mobilnom tarifom. (a u oba slucaja iPhone ide na 24 rate)

Ili neki jaci Box barem da uzmes, gde nije neisplativo.
 
Poslednja izmena:
Da, boxovi 2, pa i 3 su tu samo da bi na kraju uvideo da je box 4 naisplativiji, odnosno mega box za one koji mogu da ga dobiju.
 
Poslednja izmena:
Ја сам оно коментарисао баш зато што мислим да си ти духовит. Ево како је изгледала твоја порука:
Сад човек мора да се замисли, како њему са Box 4 само 6 а теби 50. Могао сам и ја да се јавим и кажем да и са и без оба СТБ-а имам 70Mbps. Онда би неко могао да ми каже да сам духовит. Или нешто друго.

Реч је о старом пакету коме су промењени неки детаљи а од некога ко директно ради на томе сам тада чуо да ће углавном свима да пусте 10 укупно па када крене IPTV, потрошња ће да буде на рачун самог интернета. Нису морали тако али је вероватно неко смислио да је то добра уштеда. Онима који то укапирају и жале се, без проблема пусте колико је потребно да интернет увек буде 10 (тј колико већ мање од тога) без обзира на остатак пакета. У целој причи је битно да није правило овако или онако и да је време да позове и тражи да му реше проблем.

А што се марксисте тиче, овде је већ речено да огромна већина не може ни воду да му носи.

Pa u sustini super box je box 4 ali to nema veze bitno je ono sto je sustina pitanja a to je da li kad se ukljuci stb pada brzina na sta sam odgovorio a dal neko ima 10, 50, 100 irelevantno je bar onima koji poznaju xDSL tehnologiju i kako ista funkcionise.
A sto se tice marsiste(ne znam odakle sad njega izvuce kad ga ovde niko ni ne pominje) vec je apsolvirano od strane svih da on moze da nosi svima ili bar vecini vodu, a to sto si se ti za Dz vozio taxijem njegovim(sto mi je jako cudno s obzirom da covek naplacuje startovanje kablovima ljudima koji su u NEVOLjI to samo pokazuje kakv je covek i to sto zeli da krv potekne srpskim ulicama ako dodje ubber pa on ne bude mogao da krade jadne ljude koji nemaju kola vec ce im isto to neko ponuditi za manje para a i jos bolje i ti pricas to marksisu ha ha pa daj idite na uber temu i vidite sta je covek pisao i sta drugi misle o njemu a za jednu voznju da se neko "proda" sitno brate ali dobro svako ima svoju cenu pa tako i pozajmljivanje kablova-ali da ne sirimo temu o njemu niti je on tema niti je imalo bitan sto za temu stu uopste zato mi nije jasno zasto ga ubaci ovde?)

:D u pravu je calexx, i mene je enraged štrecnuo na trenutak, pa se setih da ima mega box. To on nama nesrećnicima koji vape za vdsl cedi mast.Šalim se naravno ;)

Pa sto si se druze strecnuo pa napisao sam sta imam ali nije ni bitno to sve je isto ako je uradjeno kako treba.
Ne cedim nikom nista nego se razumem u to s obzirom da sam studirao bilo bi glupo da ne znam.
Pozdrav…
 
Danas mi stize racun za Box 4 i vidim da nije naplacen treci STB vec samo drugi, tj. jedan dodatni. Inace imam VDSL i 3 STB-a.
Zna li neko o cemu se radi, da nisu 2 STB-a usla u cenu pretplate ili su zaboravili da mi naplate jedan :)? Ne znam da li je bitno ali ugovor mi je istekao pre par meseci.
 
Nazad
Vrh Dno