Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Pa recimo da mi na broju 1 na daljinskom bude RTS, na 2 Arena, itd. Nema u uputstvima nigde.
 
Sad ces da se slogiras XD : Ne postoji ta opcija. Jedino ako izaberes omiljene kanale onda na daljinskom kliknes ok, pa kad ucita ides desno i tu je lista omiljenih pa izaberes odatle. Malo je zamorno kad bi provrteo par kanala, obicno onda mora ili na ch+... Ili da ukucavas brojeve.
 
Sad ces da se slogiras XD : Ne postoji ta opcija. Jedino ako izaberes omiljene kanale onda na daljinskom kliknes ok, pa kad ucita ides desno i tu je lista omiljenih pa izaberes odatle. Malo je zamorno kad bi provrteo par kanala, obicno onda mora ili na ch+... Ili da ukucavas brojeve.

Nemoj mi to reci, odbijam da poverujem u to haha :D
Pa da li su normalni jbt?! Znaci ko ****** moram da pamtim desetine trocifrenih brojeva, ili da gubim vreme u omiljenim kanalima pa da trazim... ne verujem .. sto li ga menjah uopste, na IPTV sam lepo memorisao okvirno, onako strateski oko nekih kanala, pa sa tog kanala samo ch+/-
 
Pa iovako ide nova shema kanala od oktobra tako da se opusti :)
 
Koja je to promena seme, jer na ovoj novoj sto su poslali uz prosli racun ne vidim neke promene? Jel se ocekuju neki novi kanali?
 
Nikako da vrate neki italijanski kanal. Sve ima, samo nema italijanski, a pre je bilo.
 
Zovu juče da nude box 3. Trenutno koristim net i iptv.

-Dobar dan , zovem vas iz telekoma. Ovde Ana.
-Dobrar dan, izvolite.
-Pa znate možete da predjete na box 3 , i da tako uštedite 600 dinara mesečno, uz novi ugovor od 24 meseca (inače stari ističe u aprilu 2016) dobijate, mts tv, odličan internet od 10 mb i fiksni
-Znate kako, rekoh meni tih 600 dinara ne znači puno, rekoh sačekaću da istekne ugovor, pa ću pokušati da dobijem tablet ili superbox.
-Pa znate kako ja vidim da vi ovde nemate mogućnost za superbox i brzinu do 50 mb. Tako da ništa od toga, uzmite i ipak sad box 3 i novi ugovor od 24 meseca.
-Znate kako, rekoh vi slabo vidite, ja nemam mogućnost kod vas, a što vi ne ulažete u opremu vaša stvar. Niste jedini. U zgradi postoji i drugi kablovski operater, koji nudi brzine do 150 mb. i za pare koje ja dajem vama mesečno, to je bruka .
(inače plaćam usluge telekomu mesečno preko 10 000 ) 22.jpg
-Dobro javiću Vam se.
-Dovidjenja.
 
Poslednja izmena:


"Od navedenog datuma u okviru Osnovnog TV paketa biće vam na raspolaganju i svih pet Arena TV programa"

Pa to vec odavno ima!Al im je novost!Vidim kazu da ce se cena povecati za taj MTS TV.A kako ce to da utice na BOX4,na primer?Kad mi istekne ugovor,dali ce se cena povecati,ili ne?
 
Ne menja se cena Box paketa, samo IPTV-a van Box paketa.

maki22, ja prvo mislio nije ovo neka potrosnja kada sam prvi put video taj screenshot, a tek sad primetih da su sve istog meseca placani racuni :) Sta ti to sve imas kod njih, pa je toliko rastrkano?
 
Fiksni, 2 postpaid broja, net i iptv
 
Znaci postpaid pravi prave racune :)
 
Sve je to sad isto, ista firma...

Dobro brinu se za mojih 600 dinara, hoće da mi uštede. (al da poptišem novi ugovor na 2 godine). E neće dobiti moj potpis, dok ne ulože oni i omoguće i veće brzine interneta kod mene.
 
Na Dorcolu nemas mogucnost za VDSL?
 
Gornji , Jevremova sam početak, išao ja merio do centrale u Jovanovoj ima 260 m. Gde li su razvlačili kablove, ko zna.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ima li još neko problem sa pristupom MTS sajtu?
Sajt se normalno otvori ali otvaranje bilo koje stranice na njemu je skoro pa nemoguće, svaki link koji kliknem prvo učitava pola sata i onda izbaci grešku i tako već danima, a i ako uspem da otvorim neki link to je posle 100 pokušaja i pola sata čekanja, imam 40mbps net nije do toga, sve ostalo radi perfektno.:crash:
 
Da li to moje oči dobro vide te je RTS HD deo pay paketa???

Uzgred gde su oni silni novi RTS kanali koji su onomad ob bujketa promovisani na sva telekom zvona???
 
RTS HD je kod njih uvek bio u hd paketu, jedina novina je da postoji HD sportski paket to pre nije postojalo
 
Ljudi ima li još neko problem sa pristupom MTS sajtu?
Sajt se normalno otvori ali otvaranje bilo koje stranice na njemu je skoro pa nemoguće, svaki link koji kliknem prvo učitava pola sata i onda izbaci grešku i tako već danima, a i ako uspem da otvorim neki link to je posle 100 pokušaja i pola sata čekanja, imam 40mbps net nije do toga, sve ostalo radi perfektno.:crash:
Tako je od samog pocetka i to vec mesec dana,izgleda kao da se MTS trudi da svaku uslugu sto novu sto staru sve vise osakati i upropasti!Korisnici BBTF-a su do sada mogli da vide primljene i propustene pozive dok od pre neki dan to vise nije moguce!
 
Nemoj mi to reci, odbijam da poverujem u to haha :D
Pa da li su normalni jbt?! Znaci ko ****** moram da pamtim desetine trocifrenih brojeva, ili da gubim vreme u omiljenim kanalima pa da trazim... ne verujem .. sto li ga menjah uopste, na IPTV sam lepo memorisao okvirno, onako strateski oko nekih kanala, pa sa tog kanala samo ch+/-

Nema potrebe da gubis vreme u omiljenim kanalima, sortiras ih bas tako kako zelis koji hoces da ti bude prvi, drugi.... Prosto i jednostavno jednom odradis i posle nema zezancije.
Tako sam ja uradio i sad je uzivanje vrteti kanale, pa pobogu neces valjda pamtiti te brojeve kanala.
Mada vidim da neki ovde vole to teze da rade. :)
 
To nema veze, kanali ostaju na istom mestu kako si ih ti memorisao u omiljenim.
Cvrc,evo danas su promenil raspored kanala,H2 je bio na 602 valjda,a evo sad je na 365.Ostaju oni na mestu gde su memorisani,ali sad tamo nema nista vise,nema kanala.mora ponovo da se namesta!
 
Ili meni nisu menjali kanale ili ti nisi u pravu jer je meni svi kanali po mom rasporedu.
 
Jutros je sve bilo kao i pre,a evo malopre sam menjao "favorite" neki su ostali na mestu,a neke su promenili.
 
Evo sad sam gledao od 257 do 501 gde je hrt ne postoji nijedan kanal.
Na 602 mi je NG.
 
Imam BOX 3 paket (internet, fiksna i IPTV) i u zadnje vreme mi se desavaju prekidi u internetu u toku dana koji traju jedno 10ak sekundi. Imam paket vec nekoliko meseci i ovo je krenulo od skoro. Pre dva meseca je dolazio covek iz mts-a, proverio sve i rekao da je telefonska linija okej i da navodno ne zna sta je problem. Onda je izmislio da je problem kabl koji ide u telefon jer mi prolazi ispod vrata pa ga vrata gnjece, sto je glupost, jer onda internet ne bi nikada radio.

Da li se i vama desavaju ovi prekidi sa vremena na vreme?
 
Nazad
Vrh Dno