Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Broj racuna ne moze da se promeni ali br telefona na koji ce da ti stizu obavestenja moze. Imas tamo negde u aplikaciji tu opciju. Moras da imas pristup starom broju ukoliko zelis da promenis na novi jer ce ti za to poslati sms kod za potvrdu.
 
Stvarno ni meni nije jasno sto su ti to rekli, ti cak ni 6 meseci ne placas ni odrzavanje.
Broj moze da se promeni, broj TR ne moze to ti je ustvari tvoj broj tel plus krajnje dve cifre i naravno prve tri koje su kod za banku.
 
Ja evo već dva dana pokušavam na sajtu banke poštanska štedionica da provalim njihovu ponudu i tarife ali mi ne ide baš nešto. Sajt zadnja dva dana jedva radi, neshvatljivo mi je da banka to može sebi da dopusti. Drugo, opisi računa su im katastrofa. Tarifnik sve stavka po stavka, pa treba sve sabrati šta ti treba.
Samo se nadam da se mts neće utopiti u ovo, već da se će sanći neko rešenje.
 
Ukratko u vezi sa Postanskom
  • odrzavanje tekuceg racuna je 110 dinara mesecno. Dobije se Dina,
  • Preporucujem da se dodatno izvadi Master beskontaktna. Vezuje se za novi devizni (0 din odrzavanje) i za dinarski tekuci. Povlaci sa jednog ili drugog u zavisnosti od valute koja se trosi. Ako nema dovoljno sredstava na jednom racunu, povlaci sa drugog uz konverziju. Moguce internet placanje (din, eur), kao i u inostranstvu.
  • Mobibank app. Za preko 3 transakcije mesecno nema odrzavanja. Naknada 10 din ili 0.25% za placanje racuna.
 
Ako vec imas dinare a ne devize, ne vidim zasto bi kupovao devize kada ce sistem vec sam da pretvori u valutu koju je potrebno i u iznosu koji je potreban.
nema potrebe to rucno da radis.
Vec je bilo rijeci u temi, kurs je neznatno losiji kad se vrsi automatska konverzija u odnosu na onaj u mjenjacnici (mozda za 0.1 dinar ili cak manje). Meni je to nebitno (kao i vecini kontam), ali eto info za ostale.
 
Mnogo mi smrdi to povezivanje MTS i Postanske... sledi neko ukrupnjavanje na trzistu...
 
Isto je davno pocelo spajanjem drugih banaka, ovi samo nastavljaju posle ce i Kom banku ubaciti i imace 3 velike banke to znamo od par godina unazad bar mi neki koji smo u toj prici.
 
Isto je davno pocelo spajanjem drugih banaka, ovi samo nastavljaju posle ce i Kom banku ubaciti i imace 3 velike banke to znamo od par godina unazad bar mi neki koji smo u toj prici.
kako će ubaciti komercijalnu ako je ona deo NLBa (do spajanja) od skoro?
 
Ma cekaj pobrkao si sve, ti hoces da el putem prebacis nesto novca na racun u mts banku? Ako je to slucaj onda vidi sa PŠ nemas tu veze sa mts bankom, a ako hoces da odes u postu i da uplatis LICNO preko uplatnice onda je drugacija procedura bez provizije na uplatu u mts banci i imas cini mi se u prvoj poruci u temi da ne pisem ponovo proceduru.
Hteo bih da lično u pošti bez naknade uplatim novac na svoj račun u mts banci.
Našao sam uputstvo na prvoj strani ali nisam razumeo šta treba da pišem u pozivu na broj. Nemam ugovor kod sebe. Ako može objašnjenje molim vas.
 
Poslednja izmena:
U pozivu na broj slobodno napisi ceo svoj racun u mts Banci bez crtica (znaci 18 cifara pocinje sa 360...).
Uplata iz poste ne ide instant tako da ce novac da legne u toku radnog dana a vikendom mislim tek u ponedeljak.
 
U pozivu na broj slobodno napisi ceo svoj racun u mts Banci bez crtica (znaci 18 cifara pocinje sa 360...).
Uplata iz poste ne ide instant tako da ce novac da legne u toku radnog dana a vikendom mislim tek u ponedeljak.
Hvala nidzika.
Probaću pa javljam kako je prošlo.
 
Nema problema. Da se samo nadovezem, ima na sajtu poste detaljno sve da ne trazim sada, ali da posle recimo 4 ili 5 popodne svaka uplata u posti ce da se realizuje sledeceg dana ujutru. Tako da eto da znas ako se desi da uplatis posle tog vremena da ne brines. Ja sam uvek uplacivao ranije pa mi je novac bio na racunu istog dana.
 
Pozdrav, skorije sam otvorio racun u mts banci, znam da moze da se podize novac na svim bankomatima bez provizije. Do sada sam podizao samo dinare da li isto vazi i za evre, je l probao neko i na bankomatima koje banke je to moguce?
 
Na bankomatima MTS banke🤭
 
Pa sta ja da radim kako si postavio pitanje tako sam ti odgovorio, da si pitao u KG onda bih ti rekao nigde ako nemas njihovih bankomata.
U BG u poslovnicama postavljaju te bankomate nema svaka ali ih ima i bice sve vise, nesto slicno je bilo i sa Telenor bakomatima sad Mobi bilo samo po BG u pocetku malo a onda su sirili mrezu. Nije im to izgleda prioritet i ljudi iz unutrasnjosti nemaju pun potencijal te banke nazalost.
 
Jel to neki problem sa mts bankom, karticu mi odbijaju terminali za placanje iako imam na racunu 7000 din
 
Kod mene je sve ok, juce placao u prodavnici, pre 2 dana placao racune karticom...
 
Koja je svrha što su potrošili sredstva na bankomate ako mts prelazi u PŠ, (a prelazi )?
 
Dal je neki problem, na 3 bankomata od jutros me odbija,ne piše razlog, ono prepozna me, izbaci ime i ništa.
 
Jel to neki problem sa mts bankom, karticu mi odbijaju terminali za placanje iako imam na racunu 7000 din
Da problem je sa Mts bankom i karticama njenim neki problem imaju, i ne znaju kad ce biti resen brat zvao jer nije mogao na 3 bankomata da podigne danas novac.
Ja sinoc oko 21:30 najnormalnije podigao sa bankomata Mobi banke.
Uhavati sam poslednji voz sto se kaze.
Post automatically merged:

Dal je neki problem, na 3 bankomata od jutros me odbija,ne piše razlog, ono prepozna me, izbaci ime i ništa.
Jeste problem je kod njih, ista situacija kod burazera jutros 3 bankomata i nijedan ne daje pare pa je zvao i rekli da imaju problem ali radi normalno elektronsko bankarstvo tako da ako imas drugu karticu u nekoj drugoj banci mozes prebaciti i koristiti tu drugu karticu.
 
meni je sinoć odbijena kartica u nekoliko navrata pri kupovini online
 
Dobio karticu, aktivirao karticu, podesio pin.
Malopre odem do Bulevara da uplatim pare na karticu jer je naravno stanje 0, a imam dobar običaj da trošim samo ono što imam.
Ubacio karticu u bankomat i ništa.
Kartica u bankomatu, pare u džepu.
Devojče iz podrške reče da će mi javiti na mail kad da odem do Franša da podignem karticu.
I have a very bad feeling about this.
 
meni je sinoć odbijena kartica u nekoliko navrata pri kupovini online
Ja sam bas imao srece sinoc onda iako sam posle tebe koristio karticu kao sto rece zadnji voz uhvatih.
Znaci prvo je bilo blokirani na terminalima placanje a tek kasnije podizanje sa bankomata.
 
Isto, sad sam platio bez problema.
 
Danas placao online, podigao novac na bankomatu UniCredit banke sve radilo bez problema, dok kolegi na istom bankomatu nije htelo da primi karticu samo sat vremena pre mene.

BTW kako da podesim limit bez potvrde SMS-om?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno