Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I hitni nalozi ( ka drugim bankama ) su bez provizije.
Za par trenutaka novac sa vaseg racuna prelazi na drugi racun
 
Da li se placa provizija kada se podize sa dinacard na bankomatu?
 
Da li za stednju mora da se ode direktno u banku? Ako da, je l moguce samo u zgradu gde je bivsa Dunav zgrada na Trgu?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da, moraš, jer moraš fizički da im predaš novac. Možeš u bilo koju ekspozituru.
 
Možda, ali moraš i papire da potpišeš.
 
Daj nemoj da troluješ čoveka da nosi novac u kešu. Kakvih sve ljudi ima...
Dovoljno je da imaš novac na tekućem, odeš do neke od ekspozitura banke (ne mts poslovnica) i kažeš šta ti treba.
Završi se za 10min potpišeš gomilu papira, prebace ti novac sa tekućeg na oročeni i pojavi ti se na mob app za par min novi račun sa oročenim iznosom.
 
A ako imaš evre koje hoćeš da oročiš?
 
Ako imas u kesu mozes da poneses i orocis. Ako imas na tekucem mozes i njih. Svaka kombinacija je ok. Ne razumem o cemu ovde pricamo?
 
O tome da li mora da nosi novac u banku ili ne. Ja sam zakuvao, a čovek je pitao da li mora da ide lično. Svakako mora.
 
Зато ми из провинције не штедимо у овој банци,уопште и не штедимо:)
 
Osecao sam se i do sada nervozno sa njihovom aplikacijom, ali sad pocinju da nadmasuju sami sebe. Poslednji android update na 10-ku, aplikacija nit prepoznaje pin, ukljuci, iskljuci se po svom nahodjenju, a onda kad pljesnes uninstal i pokusas da se registrujes opet ...tkz "verifikacioni kod" nikad ne stigne. *mjau**mjau**mjau* ko da je aplikacija, inace ZA MOBILNU BANKU(cija je to osnovna reklama), radjena u webapp builder-u, poslednji njihov update aplikacije proslog leta Gospodnjeg kad mu vreme nije, na Vidovdan ... sramota da nema dalje koja doza neprofesionalnosti i osljarenja.
 
Nisam primetio bilo kakve zastoje osim da sporije učita sačuvane šablone za plaćanje, malo štucne i zakoči se na par sekundi i posle toga sve normalno. App koristim često i to baš Android. Posle update bilo potrebno da se opet unesu podaci.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kad je vama dosao taj apdejt aplikacije, meni nikako ne stize.
Moja je verzija 2.0.4, vasa sa novim apdejtom?
 
Osecao sam se i do sada nervozno sa njihovom aplikacijom, ali sad pocinju da nadmasuju sami sebe. Poslednji android update na 10-ku, aplikacija nit prepoznaje pin, ukljuci, iskljuci se po svom nahodjenju, a onda kad pljesnes uninstal i pokusas da se registrujes opet ...tkz "verifikacioni kod" nikad ne stigne. *mjau**mjau**mjau* ko da je aplikacija, inace ZA MOBILNU BANKU(cija je to osnovna reklama), radjena u webapp builder-u, poslednji njihov update aplikacije proslog leta Gospodnjeg kad mu vreme nije, na Vidovdan ... sramota da nema dalje koja doza neprofesionalnosti i osljarenja.

I ja sam imao par dana iste probleme, pa sam je reinstalirao i uspesno registrovao. Sve vise mi smeta kako ta aplikacija funkcionise, nije dovoljno pregledna, sta znam, UI/UX je morao da bude bolji, bas kao sto kazes, za banku koja je "mobilna".
 
Meni aplikacija radi na Samsung S10 bez ikakvih problema, Android 10, OneUI 2.1, najnoviji update, verzija 2.0.4 od 28.juna 2019...
 
Jel hoce neko da napise koja je to nova verzija s kojom ima problema na androidu 10.
Meni noviju od 2.0.4 ne daje imam android 10 i nikakvih problema a ovu verziju mislim da imam odavno.
 
nema problema na androidu 10,
ali ljudi ne razumeju da nakon apdejta operativnog sistema moraju ponovo da instaliraju i aktiviraju aplikaciju jer inace nece da se uloguje sa starim pinom.

Znaci jos jednom, nakon bilo kakvog apdejta morate ponovo da aktivirate aplikaciju, a da bi to uradili morate ponovo da je instalirate.
I ne moze drugacije.
 
To se podrazumeva.
Ja mislio ljudi imaju zaista problem.
Hvala na razjasnjenju.
 
Znaci jos jednom, nakon bilo kakvog apdejta morate ponovo da aktivirate aplikaciju, a da bi to uradili morate ponovo da je instalirate.
I ne moze drugacije.

Posle svakog update-a Androida? Nikad nisam imao potrebe za tim, aplikacija radi normalno... sporo, ali normalno...
 
Kada uplacujem novac sebi na racun (opcija bez provizije), u posti, u poziv na broj stavljam broj svog racuna u formatu xxx-xxxxxxxxxxx-xx ?

edit: nadjoh odgovor od pre par godina da ide bez crtica
 
Poslednja izmena:
Update aplikacije: IPS plaćanje.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
@arendjele gde na play store?? Na app store ne vidim update.
 
Mts banka konacno dobila QR kao i Otp.
 
Sacu da ih smaram za app store da puste, stvarno su slepci da ne mogu da puste za obe platforme odjednom.
 
Upravo mi stigao update, došao ovde da se pohvalim, kad ono već stara vest.

Probao sam jedan račun, radi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno