Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koja im je razlika između tačke 15 (elektronski) i 15.8 (elektronski web i mobilna app)?
Ako preko ebank sa računara i sa telefona nema provizije kakvi su onda ovo elektronski nalozi sa 0.25% provizije?

Racun vs Racun Plus
 
Zar oni nemaju samo jedan tip računa tj. račun plus? Kada sam otvorio račun ne sećam se da sam primetio da mi nudi 2 tipa.
Možeš li da mi ostaviš link ka 'račun' tipu na njihovom sajtu, ne pronalazim ga.
 
iOS app update

What's New
30 Aug 2018

Version 2.2

Poboljšanje postojećih funkcionalnosti, optimizacija rada aplikacije i ispravka evidentiranih bugova.
Mogućnost online apliciranja za sledeće proizvode i usluge:
- Dozvoljeno prekoračenje
- Dodatna debitna kartica
- Ovlašćenje po tekućem računu
Proces je osmišljen tako da Vas aplikacija navodi sa preciznim informacijama ka svakom narednom koraku.

Bas su genijalci,nisu se setili posle toliko vremena da omoguce aktiviranje stednje online...:mad:
 
Gde u aplikaciji tražim ****** dodatnu debitnu karticu? Imam MC, hoću i Dinu, mnogo sam lud :)


Sent from my Samsung G950FD using Tapatalk
 
Pa pišite njima, ne ovde o tome šta vam treba. Feedback najbitnija stvar.

Sent from my SM-N950U1 using Tapatalk
 
^Dinu moras traziti u poslovnici za sada.
Zar oni nemaju samo jedan tip računa tj. račun plus? Kada sam otvorio račun ne sećam se da sam primetio da mi nudi 2 tipa.
Možeš li da mi ostaviš link ka 'račun' tipu na njihovom sajtu, ne pronalazim ga.
U tarifniku je, verovatno samo za stare musterije Dunav Banke. Ne nude ga uopste pri otvaranju. Ali posto je i dalje aktuelan za neke musterije, moraju ga staviti u tarifnik.
 
Е,занима ме које су те муштерије на старим рачунима.Шта се с њима дешава?
 
Pa stare musterije Dunav Banke, kao sto rekoh.
Nista se ne desava, verovatno ih mrzi da predju na nove racune (tj. na Racun Plus, koji ne vidim da ista ima losije od starih racuna, bukvalno) :(
 
Odmah da se izvinim, vidim pomenuto ovde, a nisam bezmalo ni procitao mail za instant placanja - neka promena, neki procenti ... Stize mi na sluzbeni mail, a ne bih sad da gledam tamo, imam jos neki dan odmora, bolje da ne gledam ...
O cemu se tu radi, i za koga je bitno? Sad zena nesto pomenu obavestenje njene banke na 4-5 strana gde se pominje i promena tarifnika i licni podaci i kojesta, pa se setih ovoga.
 
Pa stare musterije Dunav Banke, kao sto rekoh.
Nista se ne desava, verovatno ih mrzi da predju na nove racune (tj. na Racun Plus, koji ne vidim da ista ima losije od starih racuna, bukvalno) :(
Па да,понашају се незаинтересовано да пређу на Рачун плус и смање трошкове,то не схватам.
 
^ni ja, ja pratim i za razlike od 100din ;)
Odmah da se izvinim, vidim pomenuto ovde, a nisam bezmalo ni procitao mail za instant placanja - neka promena, neki procenti ... Stize mi na sluzbeni mail, a ne bih sad da gledam tamo, imam jos neki dan odmora, bolje da ne gledam ...
O cemu se tu radi, i za koga je bitno? Sad zena nesto pomenu obavestenje njene banke na 4-5 strana gde se pominje i promena tarifnika i licni podaci i kojesta, pa se setih ovoga.
Ukratko: Ignorisi, nije nista lose po tebe, niti je bitno da uradis ista sada.
 
Zašto bi oni tebi proknjižili u petak - za petak bez nadoknade? Ako pošalješ novac u petak - za ponedeljak, nema provizije.
Jednom sam probe radi štiklirao ono hitno plaćanje, i bila je provizija 50rsd, naravno da sam poništio, kod komercijalne to nije uticalo na proviziju

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Jednom sam probe radi štiklirao ono hitno plaćanje, i bila je provizija 50rsd, naravno da sam poništio, kod komercijalne to nije uticalo na proviziju

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Slabo koristim instant prenos novca, ono što čekam da ozvaniče jeste trajni nalog zbog plaćanja računa.
 
Ako sam dobro razumeo prethodne stranice, kao novi korisnik ne placam vise onih 500din za otvaranje racuna tj. karticu i jos dobijam i Dinu? Zna li neko da li moze racun da se otvori u poslovnici, da ne moram da cekam dostavu ugovora nego da odmah potpisem to i onda samo sacekam kartice?
 
Placa se master 500 din. Dina se ne placa.

Racun mozes da otvoris u poslovnici i posle samo cekas karticu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Placas i MC, MB ne daje opciju da li hoces ili neces nju :(
Mozes u poslovnici, ali popuni sam kuci prvo online zahtev, inace ces gubiti vreme u poslovnici za to. Ne mozes tamo da popunis rucno ;)
 
Ваљда се није ни плаћало отварање него картица. Ја сам се мислим пријавио онлајн па сам свраћао у (мтс) пословницу и одрадио остало. Картица стигла после неколико дана, поштар убацио код комшике у сандуче па ми донела.
 
To da nema 500din, sad prvi put cujem gde si to nasao?

meni na chatu rekose da ti racun ide u minus odmah po kreiranju kartice.

Inace evo ja vec nedelju dana otvaram online racun, uvek im nesto ne radi...na kraju sutra moram u poslovnicu, brze bi zavrsio da sma odmah otisao.
 
To je zaduženje za tih 500din. Odeš do pošte, izmiri račun i sve ok. Svakako moraš registrovani karticu na bankomat, tako da umesto 500, uplati 1000rsd.
 
Bakara, pogresno je shvatio. Ali otisao u poslovnicu ili ne, moras ti da popunis :( i to van reda da te ne izresetaju ostale musterije :)
Meni je trebalo 45 mimuta za kevu da popunim, i to je SVE radilo kako treba.
 
To je zaduženje za tih 500din. Odeš do pošte, izmiri račun i sve ok. Svakako moraš registrovani karticu na bankomat, tako da umesto 500, uplati 1000rsd.

Hvala. Nego nisam razumeo ovu drugu recenicu, zasto 1000din, a ne 500din i kako da registrujem karticu na bankomat? Prvi put cujem za to. Mislio sam da uplatim 10k pa da mogu da kupujem online, video sam da u posti moze da se uplati bez provizije.
 
Hvala. Nego nisam razumeo ovu drugu recenicu, zasto 1000din, a ne 500din i kako da registrujem karticu na bankomat? Prvi put cujem za to. Mislio sam da uplatim 10k pa da mogu da kupujem online, video sam da u posti moze da se uplati bez provizije.
Možeš da uplatiš, bez provizije, u Pošti, koliko želiš. Samo sam naveo donji limit, a da bi registrovao karticu moraš da je 'provučeš' kroz bilo koji bankomat, provizija 0 rsd u Srbiji. Podigneš, recimo, tih 500din i posle toga si u sistemu, koristiš karticu normalno.
 
Moze i upit stanja, ne mora podizanje.
 
Ако ти ни то не помогне,као што није ни мени,зови их на онај број на картици да је активирају и тек ће онда бити добро.
 
Do kada vazi ponuda za kes kredit? Danas dobio postom ponudu za 120000 na 24 meseca...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno