Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ozbiljan sam otvaram za dedicu koji nema mobilni broj,ajde to cemo nekako i ubaciti neki za otvaranje,pa bih mu ja kasnije preko racunara baratao racunom

Bio sam u poslovnici tamo ne znaju nista,samo zivkaju neke sefove sefice,direktore koji opet zovu neke svoje podredjene i nadredjene
 
Meni su u TC Big Fashion u MTS poslovnici rekli da moram da imam (MTS) postpaid broj da bih otvorio račun, a pročitah celu temu niko ne spominje to.
S tim što jedino u toj poslovnici još nije moguće otvaranje računa ali žena kaže zna odgovore na sva pitanja :)
 
Meni su u TC Big Fashion u MTS poslovnici rekli da moram da imam (MTS) postpaid broj da bih otvorio račun, a pročitah celu temu niko ne spominje to.
S tim što jedino u toj poslovnici još nije moguće otvaranje računa ali žena kaže zna odgovore na sva pitanja :)

Lupetaju,ja sam otvorio sa brojem iz Vip-a.
 
Naravno da lupetaju.

Elem probah danas uplatu u pošti, sve ok, nema provizije ako se uplaćuje po onom uputstvu i za oko 2h su pare legle na račun.

Takođe platio neke račune preko mobilne aplikacije, takođe sve ok prošlo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ozbiljan sam otvaram za dedicu koji nema mobilni broj,ajde to cemo nekako i ubaciti neki za otvaranje,pa bih mu ja kasnije preko racunara baratao racunom

Bio sam u poslovnici tamo ne znaju nista,samo zivkaju neke sefove sefice,direktore koji opet zovu neke svoje podredjene i nadredjene

Gde si bio u kojoj poslovnici ? Ja sam završio za 5 minuta u Knezu
 
Zaista i dalje ne znam zašto se plašite online otvaranja računa i dostave kurirom? Ja nisam ni pomišljao da idem u poslovnicu, da maltretiram one jadne radnike što ne znaju ni kako se zovu, a kamo li da će sad ovo svi da znaju. Ali centralna ekspozitura sve mora da zna. Tako sam juče predao online, jutros stigla poruka da će kurir doći, došao oko podneva, potpisao papire, vratio i sad samo čekam na otvaranje. Bez cimanja. Da znate, ako ne želite da slikate lične karte, možete da pošaljete i PDF kopiju sa čitača ako isti posedujete. Ja iz lično-specifičnih razloga nikako nisam mogao da slikam ličnu kartu, pa sam i kao prednju i kao zadnju stranu poslao PDF sa čitača. Nisu se bunili, a kod kurira je bila ta kopija moje lične karte.
Dokumente koje sam dobio, već sam dobio i online, tako da nisu morali da se troše sa hartijama jer sam već sve sinoć pročitao.
Imam i jednu malu molbu. Ako je neko raspoložen da mi prekuca tu uplatnicu iz pošte, pošto ne mogu da pročitam sa slike. Neka se nađe, jer taj papir nisam dobio.
Hvala unapred.
 
Izvoli:

Platilac: Petar Petrović, adresa
Svrha uplate: Uplata na tekući račun u mts banci
Primalac: Petar Petrović, adresa

Šifra plaćanja: 189
Valuta: din
Račun primaoca: 360-0669990000006-61
Model: ostaviti prazno
Poziv na broj: broj tekućeg računa na koji se uplaćuje(bez crtica, sve spojeno slobodno)
 
Evo

Nalog za uplatu MTS banci free.jpg
 
Poslednja izmena:
Sifra placanja mora 289, to je izmenjeno od skoro nesto pa ne radi 189.
 
Ok, ja sam online prebacio sebi novac s racuna iz druge banke pa mi nudilo samo to.
 
Care kao da ja to ne znam i da nisam popunio i pitao?
Pa jesam i pitao CC i napisao moju trenutnu adresu za kontakt i dostavu i opet poslali na adresu iz LK.
Kad sam pitao kurira sto mi nije doneo na naznacenu adresu, kaze TS insistira da se donosi SAMO na adresu iz LK i odbija da mi isporuci na naznacenu.
Kao i to da ne moze niko sem tebe da primi ugovor.
Eto cisto da znas da se nisi ti setio vec je pokusano bezuspesno iako mi obecase da ce moci na trenutnoj adresi.
Ne znam druze, meni su doneli na drugu adresu, drugi grad od onog u LK
 
Ko hoće najbrže moguće da završi tu papirologiju najbolja opcija je popuniti online i otići i poslovnicu na potpisivanje ugovora.

Ovako se gubi 2-3 dana na kurira samo, plus da li će aktivirati ili ne (reče neko da nisu dok nije zvao) pa onda tek dok stigne kartica.

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
 
Zbog slikanja lične karte u procesu apliciranja za račun sa kurirskom dostavom i zbog opcionog slikanja dokumenta u procesu plaćanja deviznog naloga koji zahteva prateću dokumentaciju.

Na Android telefonima sa 5.0 ili novijim softverom pristup kameri se traži isključivo neposredno pred njenu upotrebu - te je jasnije čemu služi.
Kod starijih Android telefona nije moguće tražiti dozvolu naknadno, pa je neophodno tražiti je prilikom instalacije aplikacije.

na iOS platformi se takođe traži isključivo pred prvu upotrebu.

Hvala na odgovoru!
 
Meni samo malo bezveze to što online.mtsbanka.rs, ne vodi na ebank, nego moram da ukucam i /webapp
 
kako tako brzo ti je stigla kartica kada su poceli sa radom pre neki dan.meni stize za 15 dana tako kazu.koliko si cekao na stizanje kartice.
 
Tarifa

Info na sajtu nedorecene. Zvao, evo validne info:

- Tarifnici na sajtu su pogresni, sve ih zanemariti, sve je besplatno sem NOSTRO i LORO doznake (plaćanje ka inostranstvu).
- Račun Plus (jedini) potpuno besplatan, nema odrzavanja
- Sva plaćanja su bez provizije, bez obzira na iznos i broj transakcija (nije 5 besplatnih mesečno i sl.)
- u BG imaju 5 ekspozitura (na sajtu: kontakt - lokacije, bele tačkice)
- uplata/isplata € samo u ekspoziturama, što mi nikako ne odgovara
- uplata dinara bez provizije u ekspozituri, ili elektronski sa drugog računa (sa provizijom banke iz koje se plaća)
- prilikom MC net plaćanja, salju OTP (jednokratnu SMS lozinku) za autorizaciju
- poslovnice nemaju platni promet i ni na koji način nisu vezane sa MB, za sada.
- nemaju demo user-a za ebanking da se vidi kako izgleda (TB ima)

Na njihovom sajtu u "tarifniku" piše: Пренос средстава за плаћање Телеком услуга и комуналних обавеза Јавним предузећима 30,00 динара"? Deluje malo zbunjujuće.
 
Ništa nije zbunjujuće, sve jasno piše. A piše da se to odnosi na plaćanje u ekspozituri.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ako zelis ili moras odmah da otvaras negde racun onda je Telenor Banka sigurniji izbor dok se MTS banka ne pokaze u praksi.
 
Jel telenor ima proviziju na uplate komunalija telefona i sl,nisam pitao ali dali u ekspoziturama mts-a moze da se uplacuje i podize novac
 
Da pitam tabor koji je otvarao online sa dostavom. U koje vreme sledećeg dana su vam aktivirani računi? Čisto da znam šta je normalno ponašanje, da ih ne zovem bezveze, a stvarno mi se ne žuri nigde.
 
Rok za vraćanje dokumentacije je isto tri radna dana. Ja sam potpisao u petak, vikend preskačemo, međutim u ponedeljak mi i dalje nije bio aktivan račun. U utorak sam poslao ujutru email, pa su mi rekli ono gore da je rok 3 radna dana, pa sam ih onda zvao oko 12h i tada se ispostavilo da je ipak stigla dokumentacija i aktivirali su me tad. Dakle drugi dan od potpisivanja ne računajući vikend.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ništa nije zbunjujuće, sve jasno piše. A piše da se to odnosi na plaćanje u ekspozituri.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Треба њима један добар пречишћен текст Тарифника да би било како треба.
 
Dok smo mi pisali, račun je aktiviran. Izgleda se uhodavaju dobro. Nisam imao potrebu nikog da zovem. Sad poslao novce s TB za karticu, a poslaću ovih dana još, pa da vidimo kako to sve funkcioniše. Kartica već u izradi.
 
Evo da vas još malo bombardujem svežim informacijama.
:)
Poslao uplatu sa TB u 13:46, stigla u 14:05.
Obaveštenje međutim stiglo samo SMS-om, iako mi je uključen i mail.
Nije stiglo ni u sanduče samog sistema.
Poslaću im mail, ali svakako imam razumevanja za ove sitne greščice. Bitno je da je negde stiglo, za početak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno