Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Realno ste vi dosadni sa kukanjem za Android 14-com.
Kao da će to doneti bogzna koliko šta korisno, i kao da vi imate bogzna koliko potrebe za time.
 
Tebi ako se ne sviđa ne moraš čitati a pogotovo ne moraš komentarisati.Tema je za postavljanje pitanja i kontakt sa Motorolom i za to je koristimo.
 
Model od proše godine se može naći u Gigatronu, a Motorola Razer 40 Ultra do kraja nedelje stiže kod operatera.
U Retailu se očekuje uskoro ali još uvek nemamo precizan datum.
Retail cena:139.990
Kupio sam i Razr 40 i Razr 2022.
Telefoni odlično rade, već pominjana mana je to što su ostali na Android 13.

Mene zanima zašto nema native Call recorder? Pa ima i Samsung i Xiaomi native za neke regione
 
Tebi ako se ne sviđa ne moraš čitati a pogotovo ne moraš komentarisati.Tema je za postavljanje pitanja i kontakt sa Motorolom i za to je koristimo.
Da, tema služi za komentarisanje. Ne za kuknjavu zbog iluzornih "problema" koji to nisu i vaših imaginarnih frustracija, zašta je konkretno koristite, Pročitaj uvodni post.
 
Poslednja izmena:
Stvarno ne razumem taj tvoj nadrndani stav,postavili smo pitanje čovek iz Motorole nam je dao odgovor kada je plan za nadogradnju?Kakve frustracije?O čemu ti pričaš?Ili je tvoja frustracija što nisi admin ovde na forumu pa bi da zavodiš red?
 
Ne pada mi na pamet.
 
Kupio sam i Razr 40 i Razr 2022.
Telefoni odlično rade, već pominjana mana je to što su ostali na Android 13.

Mene zanima zašto nema native Call recorder? Pa ima i Samsung i Xiaomi native za neke regione
Ima u sebi Call recorder ali druga strana će biti obaveštena da se razgovor snima.
 
Izvinjavamo se na čekanju, evo odgovora.

Motorola Edge 40 dobija update u narednom mesecu.
Motorola Edge 30 dobija update u oktobru.
Motorola Edge 40 Pro ima Android 14.
Motorola Edge 30 Ultra ima Android 14.
Motorola Edge 40 Neo dobija update u julu.
Motorola Edge 30 Pro/Fusuin dobijaju update u septembru.
Zdravo Dejane, interesuje me još nešto u vezi sa Android 14 ažuriranjem za Edge 30/30 Pro/30 Fusion - Da li je razlog zbog kog ova tri modela dobijaju Android 14 tek u septembru/oktobru možda implementacija Hello UI korisničkog interfejsa, s obzirom na to da je Android 14 ujedno i poslednje OS ažuriranje za pomenute modele?

Hvala još jednom na odgovorima.
 
Imam Moto g9 plus. Često mi se dešavaju fantomska usporenja, uglavnom kad kucam nešto. Dešava se da se detektovanje kucanja zamrzne na par sekundi, a onda se otkucani karakteri pojave u nizu kako sam ih kucao. Uradio sam factory reset, ali opet isto...

Takođe mi se dešava da se chrome zatvori sam od sebe, a zatim se prikaže tastatura. Chrome mogu ponovo da pokrenem i nastavim gde sam stao.

Telefon nije nikako softverski modifikovan, sve je stock. Tastatura je klasična koja dolazi uz android.
 
Pozdrav svima!
Imam jako specifičnu situaciju sa telefonom od pre par sati.
Imam motorolu 30 edge fusion, i s obzirom da imam uključenu opciju otključavanja telefona otiskom prsta, telefon mi na svakih 3 dana traži da ukucam PIN radi sigurnosti.
I tražio mi je to pre par sati, ali svaki put kada ukucam PIN, on prijavljuje da je PIN pogrešan. Tako da sam zaključan van telefona i ne mogu bukvalno ni restart da odradim. Da li neko ima neki savet šta mogu da uradim po ovom pitanju? Da li da se obratim servisu?
Edit: uradio sam restart, držao sam dugme za gasenje deset sekundi, i kada se restartovao, normalno radi. :)
 
Nazad
Vrh Dno