Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Šta je Peek display?Ja tu opciju ne nalazim u Edge40Neo.
 
Poslednja izmena:
Peek display omogućava korisnicima da vide notifikacije bez otključavanja telefona ili spuštanja notifikacija.
 
Edge 40Neo nema Peek opciju.
 
Motorola ima peek display koji je po meni bolji od always on-a.
Funkcinalno jeste, ali meni više odgovara da mogu u svakom momentu da vidim da li imam nešto bitno ili koliko je sati, nego da mogu da odgovorim na poruku bez da palim telefon.
 
Sva sam podešavanja našao i pre nego sam napisao post ali Peek display opcije nema na Edge 40Neo.
 
Ajde da probam i ovde. Danima pokušavam da sredim Viber. Elem,Edge 40 kada stigne poruka napis samo u notifikacijama Rakuten Viber. Ne vidi se ko šalje i sadržaj poruke. Moram da idem u Viber i tek tada se pojavi poruka u Viberu. Ako resetujem aplikacije u reset opciji telefona ,radi x y puta i onda opet sam promeni. Da li da probam sa resetom na fabrička? Sve je počelo pre p2 nedelje posle nekog apdejta....
 

Prilozi

  • Screenshot_20231130-152048.png
    Screenshot_20231130-152048.png
    55.5 KB · Pregleda: 34
Factory reset I sad radi ok. Malo glupo rešenje ali eto
 
Pa ne bih baš mogao da tvrdim da je do Vibera!
Kako to da na mom Realme GT2 Pro, sinovom S22 Ultra, supruginom A13, snajinom iPhone 14 Pro radi bez probelma?
 
Nije baš s da radi i na drugim uređajima. Ima dosta ljudi sa različitim brendovima koji imaju problem. Ja sam moj resetovso na fabrička podešavanja i sada je ok.
 
Očekuje se da bude početkom sledećeg meseca.
Tacno tako dobio sam apdejt na Android 13 u Subotu ili bese Petak uz Security Patch za Oktobar,telefon radi odlicno.Ima vise opcija za personalizovanja interna isto 128 ali nesto malo vise sad ima mesta,jedino prilikom OTA nadogradje izbrisalo se pa dodao otisak prsta opet...sve u svemu telefonce radi na 13ci samo brise 👍
 
Drustvo,
Da li sada na android 13 imamo i dalje one stock wallpaper-e, kao sto smo imali na android 12 (edge 30 fusion)?
Kada odem na Settings, pa Wallpaper, pod opcijama Odaberi novi wallpaper imam samo: My photos, Stylize i Dynamic...
 
Drustvo,
Da li sada na android 13 imamo i dalje one stock wallpaper-e, kao sto smo imali na android 12 (edge 30 fusion)?
Kada odem na Settings, pa Wallpaper, pod opcijama Odaberi novi wallpaper imam samo: My photos, Stylize i Dynamic...
Prema dosadasnjem iskustvu sa 13com,ima.Tacnije odes u podesavanja pa Gesture to je ostalo isto,a ima to za wallpaper i jos razno...isto podesavanja>Perssonalizacija tu je sve.I dodato je da ikonice skakucu pomalo,a u Personalizaciji moze i wallpeperi dinamicni...na svaki dodir mrdne 👀
 
Koji je ovlašćeni servis za Motorola telefone, i da li imaju ispostavu u Nišu? Imam edge 20 koji se random restartuje sam od sebe, a u garanciji je do 08.2024
 
Promobi je ovlascen. Bar tako pise na mojoj garanciji. Koliko ja znam nema poslovnicu u Nisu.
 
Kontaktirajte Pro Mobi posle praznika i možete poslati telefon kurirom na servis.
 
Mogu li da ga predam u Yettel poslovnici pa da ga oni šalju? Kod njih je kupljen telefon.
 
Naravno da možeš, ali brže će ti rešiti popravku ako ga sam pošalješ.
 
Prema dosadasnjem iskustvu sa 13com,ima.Tacnije odes u podesavanja pa Gesture to je ostalo isto,a ima to za wallpaper i jos razno...isto podesavanja>Perssonalizacija tu je sve.I dodato je da ikonice skakucu pomalo,a u Personalizaciji moze i wallpeperi dinamicni...na svaki dodir mrdne 👀
Kod mene nema.
Ako neko od predstavnika Motorole moze da potvrdi o cemu je rec ovde. Da li smo update- om na android 13 izgubili stock wallpapers?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240101-141438.png
    Screenshot_20240101-141438.png
    224 KB · Pregleda: 23
Код мене имају...Едге 40

Screenshot_20240101-143112.pngScreenshot_20240101-143044.png
 
Ima li nekih informacija o androidu 14, kada stize i da li stize na edge 30 fusion seriju?
 
Koji adapter preporučuje za Moto G54 a da nije fabrički?
 
Nazad
Vrh Dno