Šta je novo?

Motorola Srbija na Forumu

Gomila starijih Xiaomi punjača je podržavala 33W brzinu punjenja koliko je maximalno za ovaj telefon.
 
Ali ne radi se samo o nominalnoj snazi adaptera. Ako način rada tih adaptera ne odgovara ugrađenom kontrolnom sklopu i/ili bateriji, ko je posle odgovoran za prevremeni otkaz jednog ili drugog?

Zato i pitam, šta je zvanična preporuka, u slučaju da ne može da se pazari fabrički original?
 
Način punjenja ne određuje punjač nego telefon,što se tiče snage možeš ga puniti i punjačem od 120W,ta Motorola neće povući više od 33W.
 
Na zvaničnoj instagram stranici motorola.srbija su mi odgovorili da će u narednih 5-7 dana da se pojave originalni Motorola punjači u ponudi. I ja bih uzeo za sebe, ali nisam do sada uspevao da nađem.
Javljam čim i ja dobijem info da su dostupni.
Po meni je najbolje ne rizikovati i koristiti uvek originalni punjač, koliko god oni treba da budu svi identični i da svi rade posao. Očigledno da to još uvek nije tako, a već je trend da se izbacuju punjači iz kutija i kod drugih proizvođača, ne samo Samsung i Apple...
 
Način punjenja ne određuje punjač nego telefon,što se tiče snage možeš ga puniti i punjačem od 120W,ta Motorola neće povući više od 33W.
Ne baš naprotiv. Već neko vreme i punjači su pametne sprave sa.čipom i rade u sinergiji sa telefonom da bi se došlo do optimalnog i brzog punjenja.

Na žalost, postoji i tu više nekih
protokola različitih proizvođača kojima se proces odvija a zbog razlika u pojedinim fazama može da ima negativne oosledice tj. proizvede kvar.
koliko god oni treba da budu svi identični i da svi rade posao.
Podržavam, ali na žalost za sada nije tako.
da će u narednih 5-7 dana da se pojave
Hvala puno za info.
 
Prvenstveno pohvale za update na android 14 (Motorola Edge 30 ultra), a onda i konstatacija da posle par dana korišćenja primećujem finu šminku i fluidniji rad. Vizuelno, ali i funkcionalno imam zamerku na novi lockscreen, ali ajde da to pripišem navici... Videćemo za dalje. 😊
 
Da nisu ubacili AOD?
 
Znaci, update-om na a14 gubim peek display??
 
Nazad
Vrh Dno