Šta je novo?

Moto Edge 30

Meni nekad zabaguje auto brightness, ostalo sve radi kako treba.
 
Desava se i meni na edge 30 da bilo koju aplikaciju kad otvorim smanji svetlinu skroz.
 
Za sada mi se to ne dešava.
Da li je neko od vlasnika Edge 30 Ultra našao negde neku bolju futrolu od ove fabričke?
Na KP-u imaju iste kao ta fabrička, providne.
Koristi li neko telefon bez zaštite za ekran, i da li su se pojavile ogrebotine na ekranu?
 
Ja koristim samo sa onom folijom na ekranu što je došla na telefonu, za sada bez ikakvih oštećenja.
 
Na mom(nisam prvi vlasnik) nema folije ili je tako dobro zalepljena da se apsolutno ne primećuje.
Mada ju je najverovatnije prvi vlasnik skinuo.
Ekran nema ni mikro ogrebotine.
 
Ako je za poredjenje sa edge 30, od prvog dana sve poskidano i nista nije stavljeno, samo na jednom mestu ima ogrebotina od kljuceva.
 
Pro Mobi traži overenu Garanciju sa tačnim s/n ili imei1 brojem i sa datumom prodaje i pečatom prodavca ili fiskalni račun (dobio sam zvaničan e-mail od njih baš sa upitom za ovu 30 Ultra). Ne može drugačije. Ko ima fiskalni može ga reklamirati i u radnji gde je kupljen fon.
Evo pojašnjenja.
Kažu, Garantni list Also mogao sam i na ulici da nađem i da ga sam popunim i zato ne važi bez s/n ili imei1, datuma, potpisa prodavca i pečata prodavca.
Čisto da znate da vas ne foliraju.
No, cena od 47000 opravdava nedostatak Garancije. Ne može i jare i pare.
 
Pro Mobi traži overenu Garanciju sa tačnim s/n ili imei1 brojem i sa datumom prodaje i pečatom prodavca ili fiskalni račun (dobio sam zvaničan e-mail od njih baš sa upitom za ovu 30 Ultra). Ne može drugačije. Ko ima fiskalni može ga reklamirati i u radnji gde je kupljen fon.
Evo pojašnjenja.
Kažu, Garantni list Also mogao sam i na ulici da nađem i da ga sam popunim i zato ne važi bez s/n ili imei1, datuma, potpisa prodavca i pečata prodavca.
Čisto da znate da vas ne foliraju.
No, cena od 47000 opravdava nedostatak Garancije. Ne može i jare i pare.
E do kurca, tako sam i mislio, krastavac, valjda se neće ništa pokvariti, čuvam telefone, zato sam i kupio kvalitetniju masku.
 
Ne očajavaj.
Imam Fusion bez garancije već godinu dana i sve je u najboljem redu.
Sve će biti OK.
 
Dreamcast, hvala na detaljnim informacijama u vezi garantnih uslova. Baš sam razmišljala da kupim ovaj telefon sa istom "garancijom" kao msi. Tehnomedia je nedavno prodavala ovaj telefon za 60.000 din, ovaj sa nevalidnom garancijom je 13.000 jeftiniji, pa svako neka odluči za sebe. Važno je da kupci imaju ispravne informacije pre kupovine.
 
  • Like
Reagovanja: msi
Dreamcast, hvala na detaljnim informacijama u vezi garantnih uslova. Baš sam razmišljala da kupim ovaj telefon sa istom "garancijom" kao msi. Tehnomedia je nedavno prodavala ovaj telefon za 60.000 din, ovaj sa nevalidnom garancijom je 13.000 jeftiniji, pa svako neka odluči za sebe. Važno je da kupci imaju ispravne informacije pre kupovine.
Ma garancija je skoro uvek mački o rep. Oni svi gledaju da se izmigolje da ne prihvate garanciju. Doduše , ja sam u Tehnomaniji kupio neku mašinu za sudove koje je procurela posle 4 godine (garancija 5) i posle jedno 5 ne uspelih popravki i 5 različitih servisera su prihvatili da zamene. Imao sam ja dosta kupovina preko KP za različitu tehniku. krastavac uzmeš jeftinije i nadaš se da neće da ode ništa. Uglavnom je i tako.
 
Koji god mobilni sam kupio preko KP svi su bili super osim jednog koji je mreo i poske reklamacije dobio sam mogućnost da vratim novac ili drugi model...
Uglavnom imam odlična iskustava sa telefonima.
 
Da li si probao, ready for assistant, ja sam se igrao preko praznika, i ne mogu da otvorim aplikaciju na kompu i na laptopu. Probao sam više verzija jer koristim Win 7 64, ali nema šanse da otvorim, hteo sam da vidim kako funkcioniše, stalno mi izlazi problem sa win.32 kernel.dll, tražio sam rešenje preko googla ali mrka kapa.
 
Ako telefon ima USB 3.1 onda probaj sa kablom USB c na HDMI
 
Ako ideš kablom, ne treba ti aplikacija, jer slika sa telefona ide direktno na monitor u desktop modu. Tako je bar kod mene na edge 20 pro.
 
Za punu funkcionalnost ti treba Thinkpad laptop. Kolika je kompatibilnost kod ostalih ne znam, mada verujem da je dobra.
Poslovnim korisnicima olakšava rad, omogućava da telefon i računar komuniciraju bez problema (transfer fajlova, copy/paste, upotrebu kamere telefona na laptopu...) i na kraju naravno, omogućava da se telefon ponaša kao radna stanica (npr. ako imaš office 365 na telefonu) u kombinaciji sa cloudom ti daje poprilično slobode i mogućnosti u radu.
Ako ga kačiš na TV, onda dobijaš dobru platformu za zabavu, igrice i sl.

Uz kabl sve to radi poprilično brzo i naravno, kvalitet slike ako puštaš filmove je znatno bolji...
 
Ja imam Lenovo običan, ne Thinkpad, i radi to poprilično dobro.
 
Za punu funkcionalnost ti treba Thinkpad laptop. Kolika je kompatibilnost kod ostalih ne znam, mada verujem da je dobra.
Poslovnim korisnicima olakšava rad, omogućava da telefon i računar komuniciraju bez problema (transfer fajlova, copy/paste, upotrebu kamere telefona na laptopu...) i na kraju naravno, omogućava da se telefon ponaša kao radna stanica (npr. ako imaš office 365 na telefonu) u kombinaciji sa cloudom ti daje poprilično slobode i mogućnosti u radu.
Ako ga kačiš na TV, onda dobijaš dobru platformu za zabavu, igrice i sl.

Uz kabl sve to radi poprilično brzo i naravno, kvalitet slike ako puštaš filmove je znatno bolji...
Hvala na objašnjenju, nego nisam do sad imao kabal sa obe strane type-c, taj kabal verovatno ne može da se ubode u laptop i pc, dobio sam ga uz telefon, sreća imam onaj sa običnim usb na strani koja ulazi u punjač.
 
USB C na HDMI ide, a ne USB C na USB C. USB C ubodeš u telefon ,a HDMI u TV ili monitor ili lap top. Takođe, mora telefon da podržava USB 3.1. Taj kabl je dolazio uz edge 20 pro, ali ako telefon ne podržava USB C 3.1, onda neće raditi ni sa kablom.
 
USB C na HDMI ide, a ne USB C na USB C. USB C ubodeš u telefon ,a HDMI u TV ili monitor ili lap top. Takođe, mora telefon da podržava USB 3.1. Taj kabl je dolazio uz edge 20 pro, ali ako telefon ne podržava USB C 3.1, onda neće raditi ni sa kablom.
Tako je , ne ide kroz svaki usb C video signal.
 
Leleee. Ovo drugari što šibaju Edge 30 Ultra po 47.000 podigli cene na 55.600 :O :O :O a jedva prodavali i na 47.000. Ccc.
Polovna Edge 40 Pro stara mesec dana ima za 53.000. . . JLZ
 
Jel realno da Edge 30 Pro još nije dobio nijedan security patch of aprila?

Meni i dalje stoji 1. april 2023.

Ubogi E40 je dobio update 27. decembra, a ovaj ništa.
 
Vrh Dno