Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Dok cekamo da nas FEG ucini milionerima, jel zna neko sta se desava sa LRC? Ima ga i na binance i na cexio i raste iz dana u dan kao da je na steroidima.
 
Prati li neko XCAD? Pisao sam ovde o njemu kad je bio na oko 3$, dogurao je do 8$, sa još mnogo prostora da ide gore
 
Jel ispratio neko Elonomics? :ROFLMAO:

Izasao pre ~20 dana i pumpa se vise puta nedeljno, trenutno je na dnu.
Za sada samo na pancakeswap-u
 
Dok cekamo da nas FEG ucini milionerima, jel zna neko sta se desava sa LRC? Ima ga i na binance i na cexio i raste iz dana u dan kao da je na steroidima.

+ sad se opet priča kako ih je Vitalik šilovao odavno.

+ LRC je listovan pre nepuna dva meseca na Coinbase.

Mada nekako ovaj rast počinje da prevazilazi glasine...
 
Kada ocekujes to vreme sa osmehom, u ovom zavrsnom bullu ili za par godina?
Ubiranje prvih plodova pred sam kraj bulla, a ozbiljniji prihod ocekujem kroz 2-3 godine, 2022.godina bice uzlazna putanja FEG-a...ako budu implementirali makar 50% od onoga što najavljuju ja cu biti srecan, ogroman potencijal FEG-a, iskreno verujem u uspeh ovog projekta, i imam jako pozitivan osećaj da će explodirati nakon dugo očekivanih updejta.
Mnogima prolazi ispod radara, misle da je meme coin, koji to zapravo i nije, ja ga iskreno sada nikako ne prodajem jer sam ga davno kupio po mnogo nizoj ceni nego sto je sada trenutno.
Spreman sam na duži HODL, za mene je to manje stresno, čuvam živce za penziju 😇😇😇
 
Ubiranje prvih plodova pred sam kraj bulla, a ozbiljniji prihod ocekujem kroz 2-3 godine, 2022.godina bice uzlazna putanja FEG-a...ako budu implementirali makar 50% od onoga što najavljuju ja cu biti srecan, ogroman potencijal FEG-a, iskreno verujem u uspeh ovog projekta, i imam jako pozitivan osećaj da će explodirati nakon dugo očekivanih updejta.
Mnogima prolazi ispod radara, misle da je meme coin, koji to zapravo i nije, ja ga iskreno sada nikako ne prodajem jer sam ga davno kupio po mnogo nizoj ceni nego sto je sada trenutno.
Spreman sam na duži HODL, za mene je to manje stresno, čuvam živce za penziju 😇😇😇

Hodl 2-3 godine u nekrstenom altu? :oops: previse risky po meni.
 
Ubiranje prvih plodova pred sam kraj bulla, a ozbiljniji prihod ocekujem kroz 2-3 godine, 2022.godina bice uzlazna putanja FEG-a...ako budu implementirali makar 50% od onoga što najavljuju ja cu biti srecan, ogroman potencijal FEG-a, iskreno verujem u uspeh ovog projekta, i imam jako pozitivan osećaj da će explodirati nakon dugo očekivanih updejta.
Mnogima prolazi ispod radara, misle da je meme coin, koji to zapravo i nije, ja ga iskreno sada nikako ne prodajem jer sam ga davno kupio po mnogo nizoj ceni nego sto je sada trenutno.
Spreman sam na duži HODL, za mene je to manje stresno, čuvam živce za penziju 😇😇😇

Brt, ako krene kripto zima u Januaru, ma koliko da je dobar ovaj coin, ode on na minus 90% .. Ada je u proslom bearu pala 98% .. Lepo je imati vere u projekat, ali treba biti razuman .. Prodati na kraju bulla i kupiti mnogo vise kasnije kada se cena skljoka
 
Sve prodajte obavezno, pa kupite posle, feg sigurno jece da odrzi cenu kad sve bude palo, videli ste vec! Jel ste ludi, pa ja ni u jednom altu ne ostajem da cekam bear, samo eth koji mi je stakeovan, ostalo sve rasprodaja.
 
Ja mislio da holdujem ali kako sam od skoro u kriptu, strah me da me bear ne pojede, pa izlaz u stable pa posle ulaz kad padnu cene nije losa ideja. Samo kad ce i koliko ce da traje bear i jel bas mora da se desi.
 
On ima malo duzi pad..Doduse i logicno, imao je rast pre nego sto su drugi krenuli.
 
Polako dobijamo jos jednog Sajbera, doduse ovaj nije vezan za LTC haha
 
Ja sam sitno ušao u FEG, za 1 BNB (kad je bio 624$). Trebalo bi možda kasnije pojačati, da li pojačati ulog?
 
Ma iće za još jedan BNB pa šta bude. Jel može mala pomoć ako neko zna? Konektovao sam FEG i Metamask i tako kupio pa me interesuje da li mora ići na stake za rewards ili ne, i ukoliko ne kako claimovati feg na sajtu ili metamasku?
 
Ne treba se stakeovati i ne treba nista da se claimuje koliko ja znam.
 
Ma iće za još jedan BNB pa šta bude. Jel može mala pomoć ako neko zna? Konektovao sam FEG i Metamask i tako kupio pa me interesuje da li mora ići na stake za rewards ili ne, i ukoliko ne kako claimovati feg na sajtu ili metamasku?
Ne treba nikakav stake niti claim.
Metamask ti je wallet. U metamask moras dodati feg bsc contract adresu ako vec nisi, i to je to, rewards se samo dodaju u tvoj metamask.
 
Meni je TW nesto sigurniji. Imao sam MM za nesto bezveze i vratio sve na Binance, tako da ga nisam koristio neko vreme. Posle kad sam hteo da ponovo nesto da vidim, prijavljivao mi gresku, ne mogu da se setim sta, ali uglavnom ni fraza od 12 reci nije pomogla da se povrati nazad. Kasnije sam googlao da je bilo dosta slicnih problema i MM vise ne uzimam u obzir.
 
Nazad
Vrh Dno