Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

To je od poslednje prodaje/kupovine, gde da vidimo ukupan rewards?
 
Samo sto ako kupisa kasnije to ce ti biti upisano kao rewards. pa moze da na fegtrack da kliknes na taj rewards da uradis reset
klikcem ali se i dalje poveceva 😅

Rewards since your last buy/sell
+293,684.550

Ovo ko Jezda ni Dafina...a da, pa da.... Defi token..Dafina 😅
 
Da
Sada postoji novi sajt na kojem mogu da se prate svi tokeni koji su na FEGEX. To ce biti ustvari novi apk fegtrack. Kad dodate wallet onda kliknete na ikonicu kao na screenu i mozete dodtai tokene koji su izlistani
 

Prilozi

  • Screenshot 2021-11-07 at 20.36.17.png
    Screenshot 2021-11-07 at 20.36.17.png
    5.1 KB · Pregleda: 13
Jel postoji bilo gde opcija da vidim ukupan rewards od prve kupovine?

Ako ne, ta opcija bi trebala biti dodata...
 
Npr od stanja u walletu oduzmes zbir tokena iz svih FEG transakcija... znaci moramo rucno...
 
Vazno je samo znati koliko sam tokena kupio. Ako sam kupovao 3 puta po recimo milijardu to je ukupno 3M i to se ne menja. Sve preko toga u walletu je rewards. Nema veze da li je taj rewards dosao na zbir prethodnih rewardsa ili kupovina ili kako vec, vazno je samo znati koliko tokena je placeno parama, sve preko toga je free… Ta racunica mi je sasvim dovoljna…
 
Vazno je samo znati koliko sam tokena kupio. Ako sam kupovao 3 puta po recimo milijardu to je ukupno 3M i to se ne menja. Sve preko toga u walletu je rewards. Nema veze da li je taj rewards dosao na zbir prethodnih rewardsa ili kupovina ili kako vec, vazno je samo znati koliko tokena je placeno parama, sve preko toga je free… Ta racunica mi je sasvim dovoljna…
Mozda to mozes pronaci na bsc scanu u search box upises tvoju contract adresu, i onda pod transakcije, pa trazi.
 
Meni je sva količina FEG-a na gate.io. Verovatno se ne isplati da prebacujem na stake :(, zbog provizija na gate.io za slanje+stake+unstake...
 
Šta bi ovo sa cenom FEG-a?! 🧐

CMC brljavi?!
 
Na Hotbitu je dobro ljosnuo (ne racunajuci ovu anomaliju). Trenutno xxxx8.75, a to mi bas ne treba.
 
I btw, sta mislite, kakve su šanse da i Feg ugleda ATH? Trenutno je prilicno daleko, ali nikad se ne zna. Jedno listanje na Binance-u bi ga katapultiralo.
 
Feg verovatno nikad nece biti izlistan na binance, ne znam odakle vam te informacije. Osnovni uslov bi bio da od ove tacke skoci x 12, odnosno da skrati dve nule. Pritom im politika uopste nije u tom smeru, jer rade na nekom projektu smart defi koji ce da implementiraju na svojoj menjacnici.
 
Da, u pravu si. Koliko sam čitao, Binance je već više puta testirao Feg. A jedan od developera Fega reče da je jedan problem što je Binance na "satoshi decimalama" i ne planiraju to da menjaju zbog Feg-a, a drugi što traži $$$ za listanje, 250-500k, a Feg-u to trenutno nije prioritet jer još nisu završili sve što planiraju. A Gate.io je inače kupio Feg za 5 miliona $
 
Neka krene prvo na sitnim menjacnicama, pa ce lako da predje na ove najvece. Prvo jedna nula da se skine od malih, pa jos jedna od Binance, pa jos jedna od Coinbase. 🤑
 
Safemoon crko. Nista novo.

Sta ocekujete od Fega? Nesto se i on kilavi? Cini mi se da je lova otisla u velike altove, mozda se vrati na kraju ciklusa u ove sitare, ali tesko ce se potrefiti tajming za ulaz/izlas na ovako volatilnim krdzama
 
Verovatno je sad ta lova u bnb i slicno, vratice se sigurno, ako se tamo napravi dobar profit, jos bolje, bice jaci skok.
 
Za 2-3 dana novi CEX ce izlistati FEG ( ne znam koji je Tomi nece da kaze :) ) ni taj cex nece davati refleksije ali ce tokene slati na burn.
 
Nazad
Vrh Dno