Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

Postoji priča kojekuda da u zemljama koje su pogođene SEPA uslovima, što znači ukidanje MasterCard prepaid kartica, ipak neće biti ukinut saobraćaj na istim do njihovog isteka. Nikakva potvrda nema nigde, ili je bar ja nisam video.
Izgleda čekamo sutra da proverimo.

edit: takođe postoji priča da su skinuti limiti od ~250e na ATMu u 24h, i da je limit sad valjda $1000 (pa nek traje i do sutra, makar se lakše svuku veće pare ako su nekome ostale na računu).
 
Poslednja izmena:
I bankomati su kao POS terminali tako da nema provizije skrla , tesko da ce nam ostati kartice aktivne :D
 
Da li znate na kojim sajtovima moze da se kupuje direktno preko Skrilla i Netellera, bez njihovih kartica koje su nam zabranjene?

Znam da su drugari na Steamu koristili Skrill, nevezano za njihovu karticu, da li postoji jos neki takav sajt? Vidim da sportsdirect recimo ne podrzava ni Skrill ni Neteller.

Kinguin

Sent from mTalk
 
Jel neko ko ima novu karticu probao danas da li radi?

Moze li se povuci novac sa bankomata sa karticom ili je stopirano?
 
Ja probao pre pola sata. Platio Telenor racun i skinuo sa bankomata. Uostalom, jos uvek stoji 'active' na Skrill nalogu. Verovatno ce kasnije u toku dana biti katanac.
 
Mozda ipak nama "starim" korisnicima ostave aktivne kartice do datuma nazancenog na njima

Jedino sto novima vise nece izdavati
 
Mislim da sam procitao da je vremenska zona po kojoj se oni rukovode GMT-7. To znaci da moze da se desi da kod nas to radi i do sutra do 08:00.

Mada je u saostenju pisalo OD 25.11. promene stupaju na snagu, sto bi znacilo do danas u 08:00 po nasem vremenu. Ali, dobro, nisu oni nikada bili najprecizniji. A mozda je i moj engleski zardjao.
 
Provereno i na bankomatu i na skrillu kad se udje pise da je canceld ... ******...
 
Izgleda da su pogasili kartice... Na mom Neteller nalogu u meniju sa leve strane nema vise opcije Net+ kartice, a ta opcija je postojala I danas prepodne. Provericu I u nekoj prodavnici, ali verovatno ne radi.
 
Da li neko ima informaciju koja banka bi bila najbolje resenje za skidanje novca sa skrila . Drugar preporucuje Intesu. Kolega je u telenor banci i misli da su mu uzimali 25 evra po transakciji sto je po meni mnogo .... Kakva su Vam iskustva sa dizanjem sa deviznih racuna.
 
25 eura po transakciji cega? Na bankomatu? Nema sanse da je tako puno pa nikog ne bi imali, radije bi cekao sat vremena u banci nego da mi na bankomatu skidaju 25 eura po transakciji.
 
Vraćen iznos godišnjeg održavanja na nalog, nakon zahteva poslatog mejlom.
 
Da da zanepoverovati ali vraćaju pare koje su uzeli za novu karticu
 
Vratili i meni, takođe - pisao sam mail prekjuče, danas su odgovorili i refundirali novac nazad na Skrill nalog.
Pišite mail skrill help-u sa zahtevom za refund.

E sad ostaje dilema gde potrošiti $10 koji se ne mogu podići nikako :)
 
Zdravo ljudi, treba mi pomoc.
Hocu da povucem neki novac sto mi je ostao na skrilu direktno na devizni racun u intesi.
Radi se o sumi manjoj od 50 evra, skril mi uzima 5,5 evra, pa me interesuje koliko ce mi banka uzeti za tu transakciju?
 
Mene su odbili refund za karticu...

Dear ........ ,

Thank you for contacting the Skrill Help Team. 

 

Regrettably, we cannot refund the fees as they were regarding the old card. The newly issued and cancelled card was free of charge. 

Should you need any further assistance please let us know. 

 

Kind regards,

Scarlett

Skrill Help Team
 
Mene su odbili refund za karticu...

Dear ........ ,

Thank you for contacting the Skrill Help Team. 

 

Regrettably, we cannot refund the fees as they were regarding the old card. The newly issued and cancelled card was free of charge. 

Should you need any further assistance please let us know. 

 

Kind regards,

Scarlett

Skrill Help Team

Kad su ti skinuli fee (datum), a kad ti je stigla nova kartica?
 
Skinuli su mi u novembru jer nisam koristio karticu par meseci i nisam imao para na njoj...
 
morali bi da ti vrate keš onda. meni su skinuli fee 3.11., zahtev za refund poslat 25.11., refundirano 29.11.
 
Pa kako da ih ubedim... [emoji4] Da im pretim... [emoji23]
 
Nazad
Vrh Dno