Šta je novo?

Mobilni mod 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahaha kod nas je u plusu 😛
 
Nije baš toliko strašno 🙂

uploadfromtaptalk1400097021886.jpg
 
Vanredno stanje u BG-u, 10 stepeni i kisa!

 
Chronus + Cryten + Apex

qy5usy6u.jpg
 
Koji je launcher sad najpopularniji? Ima li nesto sveze, a da nisam saznao. 🙂
 
7null
(ikone i skin za zooper widget) 🙂
0AoXZ9B.png
 
2lj117p.jpg
4ruobc.jpg


Nova Launcher Prime, Flazing icon pack, Zooper ...
 
Poslednja izmena:
jeli to mutna slika ili je bas wallpaper mutan? jpg kompresija?
 
Ima tu lufta za bar po jos jednu ikonicu u redu 🙂
 
Pa da, sve moze ovde! 😀
Vi sa kockicama ste ograniceni. 😛
 
To je wallpaper koji dolazi uz Flazing icon pack 🙂

twint1.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije lose, sto ti nije providan status bar? Namesti i to i bice odlicno.
 
Mogu da editujem build.prop, ali posle imam malih problema u radu tel, kao npr. sa tastaturom (xperia u & cm11)... 🙂

EDIT: Evo sa providnim status barom (i izmenjenom pozadinom)...

Screenshot_2014-06-05-07-28-39.png
 
Poslednja izmena:
usyzynu5.jpg


Nisam siguran kako da sklonim sat iz status bara kada sam na home screenu, nema u podesavanjima roma, pa ako je neko rad da podeli informaciju sa mnom.

Nova launcher settings > look and feel > poslednja opcija 😉

Hvala, nisam se setio tu da pogledam. 🙂
 
Poslednja izmena:
Nova launcher settings > look and feel > poslednja opcija 😉
 
Što je zamrla tema? 🙁

Nova, Velur, Chronus, Wallpaper iz Minimal icon pack-a, SoftKeyZ (Flux bar)

qy7anyjy.jpg
 
Evo samo za tebe 😛
Edit:
Ovako je bolje 🙂
8aze4e8y.jpg
 
Poslednja izmena:
Meni je u haosu sve 😀 Jedino se nateram da sredim nesto kad promenim ikonice pa ocu da okacim sliku ovde :d I jako zelim te Velur ikonice a jako mi se ne cima sa VPN i cudima :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno