Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve je bolje od onoga sto ne radi. Ja cu na iRacun za sada pa posle videti gde i sta drugo.
 
Niko vas ne tera da budete u ovoj ili onoj banci. Menjajte slobodno čim vam zasmeta nešto.
 
Poslednja izmena:
Nije sve u ceni, pre neki dan mi je zatrebalo da hitno uplatim novac na račun, a jedini bankomat koji mi je bio blizu nije radio. Danas mi ne stiže uplata koju očekujem. Da je besplatno, pa da imam razumevanja.
 
Ni uplata ni isplata. Nesto ih gadno zeza izgleda!
 
Aplikacija ne radi. Na odmoru sam u Grckoj i placao sam karticom, proslo je, ali sms poruke ne stizu.
 
Smrdljiva banka i jos smrdljivija podrska, ovo je neverovatno
 
Ne radi ni internet verzija, e banking.:eek:
 
Juce sam uplatio sebi neku sumu novca na racun, tog iznosa jos nema a stizu mi poruke kad nesto platim. Da se ne izgube ti njihovi log-ovi oko uplate/isplate?
 
Uplatio sam novac na svoj racun juce preko bankomata. Bankomat je uzeo novac a novac nije prikazan na racunu. Podrska pukla ne radi. Izgleda da su sve ugasili da bi pokusali da vrate sistem. Ozbiljan problem imaju sa sistemom.
 
Ista stvar kod mene, oko pola 5 uplatio zvao oko 7 kaze imamo problema sa knjizenjem i bice sve reseno. Kad ono resenja nigde ugasili internet bankarstvo kao i aplikaciju.
 
Ja racunam, ako nestanu sa parama, ni dugovanja prema njima vise ne postoje, tako da sam u neku ruku i ok da zrtvujem jedan mesec plate :cool:
 
Posle ove nelagodnosti ne znam da li ce opstati.
 
Bad gateway, srediće se to, ako ih neko nije razbucao laganim ransomware-om.
 
Ne radi im ni kontakt centar, sve mi mirise na to da ih je neko hakovao.
 
Screenshot 2022-08-02 at 10.43.18.png
 
Izgleda da se polako vraca sve u normalu, pisu ljudi na TW da im lezu pare na racune...
 
Kada se probije prvi nivo zaštite, posle je sve med i mleko, nema kraja. Pogotovo što crypto može da čuči u mreži koliko hoće.
 
Upravo dobio SMS o uplati (od juče), app ne radi.
 
Nije to kripto pa da neko može da isprazni račune sa bilo kakvim hakovanjem.

Banke imaju sigurnosne kopije svih podataka. Šta god da se desilo stanje se može vratiti u stvarno, samo je pitanje potrebnog vremena.
 
Kao da su gotovi.
 

Prilozi

  • ss1.jpg
    ss1.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 159
Nije to kripto pa da neko može da isprazni račune sa bilo kakvim hakovanjem.

Banke imaju sigurnosne kopije svih podataka. Šta god da se desilo stanje se može vratiti u stvarno, samo je pitanje potrebnog vremena.
Nije to bilo kakvo hakovanje. Ja sam radio u Kasperskom, i u kontrolisanom okruženju smo gledali kako razbuca celu mrežu i backup-e bez ikakvog problema. Jeste da banke moraju da budu jedne od sigurnijih system-a, ali ni jedan system nije 100% siguran. Backup i prevencija da.
 
Koliko znam, sve do 50K € je pokriveno od države, tako da i da su pukli, ljudi neće ostati bez para, ali definitivno je žešća zezancija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno