Šta je novo?

miniITX kućišta, diskusija

Ovo je baš ... ako ne znaš šta ćeš sa lovom 😁
Jel ima neki info o NZXT H1 V3 ili su digli ruke?
 
Pratim ja s vremena na vrijeme, sad za sad muk.
 
 
Pa, vodi se kao SFF/ITX kućište...
 
70€ na caseking, odlicno kuciste
 
i mr Matt's take on the case

 
i mr Matt's take on the case
Po meni, Matt pravi vizuelno najbolje videe sklapanja računara, ali Nick iz GearSeekers objašnjava do detalja šta je dobro, a šta ne na kućištu i, pritom, pokazuje kako se sklapa i rasklapa. Zato bih, ja lično, uvek pre postavio GearSeekers ili Hardware Canucks videe jer do detalja objašnjavaju kakva su kućišta. Matt me samo naloži da poželim i ja da ih imam. :) :)
 
Matt nije tester, lik samo okrece komponente, slaze boje i menja kucista i snima dosta boljom opremom nego prosecan tuber slican njemu koji koristi iPhone kao kameru.
Ima malo smeka za foto i video i to je to, nista spec. Bio mi je zanimljiv u pocetku, vec neko vreme samo proletim kroz video, smorio..
 
Ovaj Matt šarafanje podigao na level pro, meni licno iritira i ne gledam ga.
 
NCore 100 Max stigao u Srbiju, cena tricavih 440e... nije daleko od $400 koliko je u svetu
Koliko sam skapirao uvezli su par komada i to je prodato.

Pokupovao sam sve komponente sa idejom da ide u ncore i sad ne mogu da ga nadjem kod nas. Cooler master ne odgovara na mejl.

Jel zna neko mozda da li je u planu opet da ga bude kod nas?

Treba mi da bude u normalnoj prodaji kod nas da mogu preko firme da ga uzmem.
 

Prilozi

  • IMG_20240509_153419.jpg
    IMG_20240509_153419.jpg
    147.9 KB · Pregleda: 35
  • IMG_20240509_164809.jpg
    IMG_20240509_164809.jpg
    154.2 KB · Pregleda: 33
Da nisu procurile gdje i specifikacije za Mood? :) Konačno neko vertikalno kućište, meni interesantno :)
 
110mm visok vazdusni kuler, 240/280 AIO vodeno, 325mm dugacke graficke, 2 slot-a, mozda 2.5 ?, i 20.4L velicina, ne secam ni za sta drugo, al bice uskoro brojke, navodno izlazi za 2 nedelje
 
Da sacekamo testove, pa da vidimo da li da se ubaci u izbor. :D
 
Nije samo kućište već (skoro) ceo mini PC, ali ne znam gde drugde da smestim...
ASrock je izbacio DeskMini X600 AMD AM5 barebone sistem veličine ATX napajanja:

 
Nazad
Vrh Dno