Šta je novo?

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

Sad ja radim ono sto me uglavnom "zulja", ali utisak je jednostavno jak, pa mi nema druge. Dakle, ne citam citavu temu iznova, a pisem post i pride ozivljavam "mrtvu" temu. Uz to, siguran sam da su, kakvi su sve fanatici za igru pisali, na tridesetak stranica prosledili i link za ovo... tako da potpada pod vec vidjeno. Ipak, kako i rekoh, osecaj je bio super i nemam izbora. Elem, bio sam sinoc u centru Sava, jubilarna, deseta Noc reklamozdera... i krece reklama - za pocetak, vidim, poznata mi muzika, a onda i ostalo - s nestrpljenjem cekah da vidim koji proizvod reklamiraju, s obzirom da se motivi iz filmova, igara i ostalog cesto koriste za promociju neceg sto nema s tim direktne veze... na kraju se ispostavilo da je spot jednostavno za samu igru itself... jos veca fora bila je u reakciji prisutne publike - svima se nacelno dopalo, shvatili su "fabulu radnje", ali kad je na kraju izaslo Metal Gear Solid 4 tactical espionage action game ili nesto tog tipa, niko - ili barem ogromna vecina (moglo se naslutiti po izostanku bitnije reakcije) - nije imao pojma za sta je zapravo gledao reklamu. Utoliko je moje zadovoljstvo bilo vece.
Tako da sam jutros odmah pohitao da pronadjem klip i evo linka, e sad, ako je bio, a verovatno jeste, sta da vam radim :). Ako nista, mislim da ga vredi pogledati jos jednom.
http://www.youtube.com/watch?v=KqrC...98041CA1&playnext=1&playnext_from=PL&index=46
 
NArucio sam ovu igru jos prosle godine :)...novembar i stajala mi je kao ono "ne diraj dok nemas vreme"...juce je upalih prvi put... i nema sta...film...mnogo mi se svidja...koliko je sati igranja optilike?

jel postoji kakva razlika izmedju 1.34 ver i ove osnovne 1.00?
 
Razlike su samo u Mp koji je trash.
Imas da igras min 22h, mozda i vise, zavisi koliko ponavljas.
 
Igrao sam i mnogo je los ! Bruka za Konami, bolje da ga nije ni bilo.

To je tvoje misljenje...ali s obzirom da ti sve pljujes sto nije nalik Killzone 2 MP, onda nemam vise sta za dodati...to mi dovoljno govori o tvojoj kompetentnosti da ocenjujes neke igre.

A i mozes da navedes zasto je tako los, a ne odmah reci da je trash.
 
MG online je i po mom misljenju omanuo i nije ni blizu onoga sto je mogao da bude. Na moju veliku zalost.
 
To je tvoje misljenje...ali s obzirom da ti sve pljujes sto nije nalik Killzone 2 MP, onda nemam vise sta za dodati...to mi dovoljno govori o tvojoj kompetentnosti da ocenjujes neke igre.

A i mozes da navedes zasto je tako los, a ne odmah reci da je trash.

Nije to samo moje misljenje nego misljenje vecine. Nemoj da mislis da ja pljujem MGS, to mi je pored RE omiljeni serijal igara, ali stvarno im nije treba taj MGO, mnogo lose.

Uostalom da necemu valja ljudi bi ga igrali zar ne ?
Nemam nameru da objasnjavam sta mi se nije svidelo, jednostavno posle epic SP ono je bilo zalosno igrati, odbilo je me u startu.
 
Meni se svidelo jer dosta podseca na Socom II izuzev onih skill-ova koje mozes da biras i samim tim napredujes...
Treba malo vremena da se covek prilagodi ali meni je super legla, a i vise volim da igram TPS.
Ima dosta prostora za smisljanje taktike, ima dobrih i razlicitih vrsta meceva...Takodje je zabavno kada nekog onesposobis putem CQC-a.
To je tebe Marli sigurno i najvise nerviralo... :D
 
Minimum 22h,lol :D ?
Jesi li procitao brosuru za koriscenje sixaxisa?

Ne, zasto ?
Meni je 21h do ACT V, znaci treba jos koji sat.
Pazi ja sam gledao sve i jednu in game cutscene. MGS je nesto sto mora da se dozivi na pravi nacin, ima ljudi koji ne kapiraju sta je tako dobro u MGS, a to je upravo MF dobra prica.
 
****m te smotana ja ga overio prvi put na normal za 13 sati.
Plus sam odgledao sve cutscene.
 
Jeste, i onda me mrmot umotao cokoladu.
Ovo ti je prvi MGS u zivotu ?
Kako si mogao da predjes igru za 13h kad se zna da ima 8h animacija !?? Nemoj da lupas, ne moze se preci MGS za 5h!
 
Poslednja izmena:
8h animacije :d
Dacu ti link od sejva kad okacim na sajt :)
 
Mnogo ste pametni ! Ja vam dam 5000e ako predjete igru za 13h,a odgledate sve animacije !
Nemojte me 'ebati!
 
Mnogo ste pametni ! Ja vam dam 5000e ako predjete igru za 13h,a odgledate sve animacije !
Nemojte me 'ebati!

Poslao sam ti broj tekuceg racuna na pm :)
Pa ako tvoja pobuda vazi,nazovi me i precu pred tvojim ocima za 13h.
Ali samo prelazak igre!
Neracunamo to da pokupim sve moguce gedzete i sikrete u igri :)
 
Daj nemoj me zezati, ne mozes za 5h preci nivoe !
 
Moze igra da se predje za 3, a ne za 5 sati.
Ti bas ne umes :).
 
Vama bi zabranio da igrate MGS !
Da traje 5h kako god ne bi ga ni igrao, nikada !
 
Ne zna, nije igrao Resident Evil onda kada je to bilo in :D.
 
1h39copy-1.jpg


Nisam siguran da li je PS ili ne, ali cini mi se da sam video i 2.45 speedrunove.
 
Strasno! Igrati speed run ovakve igre je u najmanju ruku bolesno !
 
Zasto? Speed run radis kada igru vec predjes nekoliko puta i vidis sve sto je moglo da se vidi.
 
Nazad
Vrh Dno