Šta je novo?

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
Bas ste ispali drkosi za proslu temu :)

Sada sam odgledao hd gp trailer. Naravno, nemam reci, sve je svetski odradjeno, napokon su se setili da poprave kameru. Meni je ona bila najveci problem do sada u mgs serijalu, ovo im je najveci plus od mene, naravno i cela interakcija na ovom nivou i sve ostalo. Ali ponovo, explozije i vatra su krajnje ocajni.. ne znam sto ali isti utisak mi je to ostavilo kao u KZ2 traileru... Na osnovu ovog prvog gp trailera cini mi se da su sve zamerke koje sam ja imao na predhodne delove popravili.

Ovo ce se makar 2x odigrati, jednom u rambo stilu a jednom naravno max silent :)
 
Dizajn, atmosfera, gameplay - savrsenstvo .
Kojima zna znanje .
Cisto me zanima koliko ce % porasti prodaja PS3 kad MGS4 izadje :eyebrows:
 
A tek sledeci Tekken :)

Imaju oni nekoliko fantasticnih igara PS3 only u pripremi. Ja bih kupio PS3 zbog God of war 3. Mozda cu tako i uciniti :)
 
Fantastichno odradjeno, ali...
Gde je ovde shunjachina?!
imam i saborce? :/
Ne svidja mi se ta pricha..
 
^ Da nisi gledao pogreshan trailer ? :)

Sve vreme se shunja, i sve vreme je sam :D
 
Ne bockaj, znash na shta mislim..
 
Ne, stvarno ne znam na shta mislish ?!?! :)
 
Pogledah trejler stvarno sam ostao bez reci Hideo-Son je jos jednom dao zadatak kako se pravi i ''rezira'' igra.Nemam apsolutno nikakve zamerke ovo je definitivno igra koja ce prodavati PS3 pored Killzone-a i ostalih franchiza.Doduse malo sam se razocarao posto je odlozen izlazak za mart planirao sam da uzmem ps3 u novembru kad je i bio najavaljen prvobitni izlazak al nema veze zadovoljicu se sa UT-om Drakeom i ostalim hitovima u novembru.Jos jednom za kraj gg Kojima...:cigar::cigar:
 
Kada sam probao da igram MGS na PS stomak mi se prvernuo kada sam video kakva je kamera = za nekog ko je naviknut na SC kameru mogao sam samo reci da je olosh zivi, ovo je veliki + sto su ubacili 3rd person pogled. Tehnicki igra izgleda odlicno, najvise mi se dopada ono utapanje texture odela sa okolinom, stvarno dobro uradjeno. I naravno valjao sam se od smeha posle one scene, buric na sebe - kotrljanje - na kraju bacanje pegle, malo uvrnuto ali nema veze, takodje je playboy fora smesna do yaya. Kao sto su svi ostali konstatovali vatra i eksplozije izgledaju krajnje jadno i bedno, no predpostavljam da je ovo neka "jadna" alpha/beta, i da ce to popraviti na vreme.
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim nikakve sličnosti između MGS serijala i Splinter Cell serijala...
jedino što su likovi slično obučeni, ostalo je sve suva razlika.

Kao da poredite Grand theft auto i Sim City zbog toga što "ima ceo grad".
 
Quote from QJ.net

Today the gaming gods smile on three thousand lucky souls who've been chosen to beta test the online version of the Metal Gear series. Dubbed Metal Gear Online, the gameplay was based on the soon-to-be released Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Kojima Productions first announced this game during its recent Metal Gear 20th Anniversary Party. For people wondering what's it like being in a certain unshaven commando's combat boots, they can finally test out their stealth and close-quarter-combat skills against up to 16 people online. Don't expect a certain colonel to shout out your name, though, if you somehow get yourself killed.

Anyway, it is rather unfortunate that the beta testing seems to have been isolated to Japanese gamers for now. From what we've seen from the previous videos and reports of the game, the rest of us can only curse the lucky dogs who are playing MGO and wait in nail-biting anticipation until a commercial release can finally reach our shores.

Until then, here are a few more screenshots of what the opening screens of Metal Gear Online looks like.

http://ps3.qj.net/Metal-Gear-Online-.../49/aid/100343

The link has pictures ect
 
Quote from QJ.net

Today the gaming gods smile on three thousand lucky souls who've been chosen to beta test the online version of the Metal Gear series. Dubbed Metal Gear Online, the gameplay was based on the soon-to-be released Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Kojima Productions first announced this game during its recent Metal Gear 20th Anniversary Party. For people wondering what's it like being in a certain unshaven commando's combat boots, they can finally test out their stealth and close-quarter-combat skills against up to 16 people online. Don't expect a certain colonel to shout out your name, though, if you somehow get yourself killed.

Anyway, it is rather unfortunate that the beta testing seems to have been isolated to Japanese gamers for now. From what we've seen from the previous videos and reports of the game, the rest of us can only curse the lucky dogs who are playing MGO and wait in nail-biting anticipation until a commercial release can finally reach our shores.

Until then, here are a few more screenshots of what the opening screens of Metal Gear Online looks like.

http://ps3.qj.net/Metal-Gear-Online-.../49/aid/100343

The link has pictures ect



Verovatno si mislio na ovaj link:

http://ps3.qj.net/Metal-Gear-Online-beta-testing-starts-today-in-Japan/pg/49/aid/100343
 
BTW,Predstavili su MGS4 boss-ove! Izgleda da je tu ceo FOXHOUND iz MGS 1!!! Svi su ponovo klonirani! Izgledaju jezivo, dodati su im cyborg delovi!!!
 
Jos SFa. Ne znam, ali meni je to oduvek smetalo u MGSu.
 
Bljak, mislim da su maaaalkice preterali sa ovim novim bosovima. Ovi bas ko da su iz GI Joea ili Marvela.
 
Jedini je problem ovde sto to kazu ljudi koji su MGS verovatno videli samo na Traileru ili slikama... Ne daj boze da su presli po neki deo... :trust:
 
Cemu iskljucivost?
NHF, Zasto je nemoguce da neko ko je presao neki od MGS-a (ili sve) na pS-u (ili PC-u) ima zamerke na neke stvari u toj igri??Smesno je da igra i dalje zadrzava neke prastare fazone, kao sto je mogucnost nosenja tone oruzja...na primer.Pa onda, ono sto me najvise iznerviralo to je onaj vampir, koji ce izgleda da se pojavi i u ovom delu...kad vec pomenuste stvari kojima negde nije mesto...Pa onaj "detalj"- Snake izgleda u svakom delu mora nekoga da uhvati za j*ja?...tragedija.
Pa onda prica...koja je toliko rasplinuta, da mora da se trazi tona objasnjenja na gomili sajtova da se poveze kraj sa krajem...
Hvala bogu pa su ubacili valjanu kameru.
 

Prilozi

  • MGS2-Vamp.jpg
    MGS2-Vamp.jpg
    92 KB · Pregleda: 139
Poslednja izmena:
Znas to je ipak subjektivno misljenje! Mozda ne podnosis taj Japanski humor... To oko nosenja oruzija mi je licno totalno nebitno, od igre ne ocekujem potpuni realizam vec potpunu zabavu! A zabava i jeste ono sto je svaki MGS pruzio... I naravno neverovatnu pricu koja je u isto vreme fenomenalana ali i pomalo luda i uvrnuta... Svejedno, bolja je nego kod 98% igara! Jednostavno kod MGS-a volim fenomenalnu pricu i totalno filmsku prezentaciju iste! Ni za jedne likove u video-igri se nisam vezao kao za one iz MGS-a... Znaci prosto neverovatno!
A sto se tice kamere, pa vec od MGS3:Subsistence-a je takva. Vidis ljudi pricaju a nisu igrali! :)
 

Prilozi

  • 52651-2.jpg
    52651-2.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 179
Poslednja izmena:
Ok, subjektivno misljenje.Ali to ipak ne mora da znaci da ljudi koji bace neki negativan komentar automatski nisu igru videli i zele da naude PS-u ili kome vec...
Inace to sam vise puta ponovio, i sad cu- da MGS ima ubedljivo najbolje rezirane in-game sekvence (cut-scene).Za to skidam kapu.
 
onda dodje i kaze mi za jednu igru "preterali su sa SFom" koja ih od prvog dela ima i gde su oni deo priche, samo zato shto nikada nije ni igrao MGS ili mu se nikada nije ni svidjao ?!?!?!

Tacno je da je SF deo MGSa od prvog dela, ali nije toliko bio prisutan.
Nindza, Psycho Mantis i borba sa Metal Gearom su bili podnosljivi, ali u sledecim delovima su preterali. Pa Snake Eater me je bas zbog toga smorio(ok i zbog kamere, sreca pa su to popravili u Subsistence-u).
Posebno su mi zanimljivi komentari tipa - "ne svidja mu se, sigurno nije igrao". Ne budite toliko iskljucivi, dozvolite ljudima da iznesu misljenje.
Driveru, pricas o duplim standardima. Pa ja sam rekao da ne volim cudovista/SF ni u pc igrama, a ti si taj koji stalno po tome pljuje u igrama na PCu, a MGS hvalis na sva zvona.
 
Jedno glupo pitanje. Kakav je bre ono robot? Upravo odlgedah petnaestominutni trejler i vidim nekog velikog robota kako svo vreme juri ovog lika:d. Jel ovo neka šala? Da znam da izbrišem ovu igru sa svog spiska "potencijalnih igara" koje treba kupiti:).
 
Jedno glupo pitanje. Kakav je bre ono robot? Upravo odlgedah petnaestominutni trejler i vidim nekog velikog robota kako svo vreme juri ovog lika:d. Jel ovo neka šala? Da znam da izbrišem ovu igru sa svog spiska "potencijalnih igara" koje treba kupiti:).

Zezas? :D
Pa ovo je Metal Gear.Kako moze da bude bez velikog robota? :d
 
Zezas? :D
Pa ovo je Metal Gear.Kako moze da bude bez velikog robota? :d

Pa nemam pojma. Nisam igrao do sada. Probao sam malo dvojku na PC-u ali su bile jako loše kontrole pa nisam igrao.

Vidim na kraju trejlera kako lik pobije 7-8 robota ogromnih mačem iz kojih lije krv:d kad ih preseče:wall:. Majko mila... Jbt, kako sam se nadao ovome, čitao sam bajke o ovoj igri ali za ovo ne dajem 70 eura pa ni kad bi lud bio;).
 
Ah, bre :D
Pa to ti je nouvel generacion MetalGireva.Koriste i neke bio-me'anicke delove :d
Ceo MGS ti se vrti oko dzinovskih robota, a imade i kiborg-nindzi, vampira, itd itd...
 
Ah, bre :D
Pa to ti je nouvel generacion MetalGireva.Koriste i neke bio-me'anicke delove :d
Ceo MGS ti se vrti oko dzinovskih robota, a imade i kiborg-nindzi, vampira, itd itd...

Uff, hvala na obaveštenju. Ko mi još jednom kaže da je Splinter Cell ****** nek ide tamo gde sunce ne može:wall:.
 
Shta se tripujete, evo bash sad ponovo prelazim MGS 3 na PS2 i ne kapiram koji je problem sa kamerom? Igra je odradjena do yaya, to samo japancherosi mogu da naprave :D Jedino me sam kraj nervira kad se krijesh u cvećke od one tete shto rastura pushke :D
 
Poslednja izmena:
Jel ovo neka šala? Da znam da izbrišem ovu igru sa svog spiska "potencijalnih igara" koje treba kupiti:).
Ne brisi je jos. :D
I ja sam delio tvoje misljene donekle dok nisam odigrao sve jedan deo MGSa. Sada sam ovisnik o tu francizu! :p
 
Nazad
Vrh Dno