Šta je novo?

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots

Ma znamo mi da si ti speed runner. :d
 
navika na kontrole je problem i ovde...skoro da me je to i izbacilo iz price
 
Ili jednostavno umem da igram ;).
krastavac, imam iskustvo iz proslih delova.
Mada, evo u Peace Walkeru sam tek na kraju drugog chaptera i vec sam igrao oko 13 sati.

Cccc, znas da igras, sam sebe hvalis! :wall:
Pre bi rekao da mnoge igre igras cisto da bi se reklo da si je presao, znaci peglas i na silu ako treba. :eyebrows:
 
Cccc, znas da igras, sam sebe hvalis! :wall:
Pre bi rekao da mnoge igre igras cisto da bi se reklo da si je presao, znaci peglas i na silu ako treba. :eyebrows:

Jeste, Metal Gear bas spada u igre koje se prelaze na silu :p.

Verovatno zbog kontrola, meni je isto trebalo puno vremena da ga zavrsim.

Kontrole jesu problem, ali ne samo zbog toga, postoji dosta dodatnog sadrzaja, a i budzenje opreme je zanimljivo.
 
[YOUTUBE]pMrwNz24j_g[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Meni je prilikom prvog prelaska trebalo oko 17 sati, a nisam prekidao animacije.

Slicno i kod mene. Sad sam bas pogledao save file, 18 sati prvi prelazak sa svim cutscenes naravno. Verujem da je to neki prosek za sve nas koji imamo iskustva iz proslih delova...

Oko 9 sati je ukupno trajanje cutscene-ova. Jeste kratka cetvorka sto se tice gameplay-a, to mislim da je univerzalno prihvaceno kao najveca zamerka igri..


Inace ljudi celu igru prelaze na najtezem nivou ispod 4 sata, 0 kills, 0 alert phases...
 
Poslednja izmena:
Ko bi rekao da Kojima ima 47.

500x_hideowalkman.jpg


500x_thumbsup.jpg
 
^Pa kad jedu samo ribu, zdrav zivot i te fore.
Bolje da si okacio neku sliku ribe, a ne Kojimu. :d
 
Nisam ovo video do sada :D

[YOUTUBE]yNNvvymdceU[/YOUTUBE]
 
Konacno neke vesti u vezi novog MGS !

E3: Kojima Announcing 2 Games, MGS5?


The Electronic Entertainment Expo (E3) seems to come around sooner and sooner each year, and we're already starting to hear rumors about what might be announced. The latest rumor from PSM3 magazine in the UK is that Hideo Kojima will be announcing not one but two games. They write:

"MGS maestro Hideo Kojima's got some big announcements for E3 in June: one a quasi-logical step for an existing game, the other... well, we'd be shocked if MGS5 wasn't on the table at some stage. Or under it. In a box."
 
Konacno neke vesti u vezi novog MGS !

Jos nije to sigurno, ima nekih komentara da ce MGS igra biti za NGP a druga ko zna sta ce biti... Nije mi jasno sta se za to vreme desava sa Rising, vec dugo nikakvih vesti o igri.
 
Ja se nadam da nedostatak vesti vezanih za Rising znaci samo jedno, Kojima je preuzeo stvari u svoje ruke i resio da napravi jos jedan master piece.
 
Ja se nadam da nedostatak vesti vezanih za Rising znaci samo jedno, Kojima je preuzeo stvari u svoje ruke i resio da napravi jos jedan master piece.

Al si ti optimista, ja nesto nisam siguran za to.
 
Pa pratim Kojimu na Twiteru, jeste da ostavi 200 tweetova dnevno, od toga kako je ustao, preko 12 rucaka sa saradnicima, do leganja u krevet. Covek je navucen na tweetovanje. Valjda nesto i radi osim sto se zayebava.
 
Zar mu nije twitter pretezno na japanskom?
 
Nazalost, serveri za MGO su ugaseni pre mesec dana.

I da, u avgustu ce izaci patch za MGS4 gde ce biti ubacen trophy support!
 
Nazad
Vrh Dno