Šta je novo?

Menjačnice

Ja se uopšte ne snalazim kako da povežem karticu, pretpostavljam da je to ovo, ali opcija je onemogućena i to ne od skoro nego duže vreme unazad, od kad sam otvorio nalog. Nalog je verifikovan kompletno, identitet+adresa+telefon. I povezan sa Binance nalogom.
Jel to znači da starim korisnicima rade ranije povezane kartice a za nove je onemogućeno do daljnjeg? I zar ne treba provizija da bude 2.5% pričalo se na ovim temama da je ranije ovo bila najpovoljnija kombinacija za povlačenje binance+advcashe 1.5% pa su navodno relativno skoro podigli na 2.5% što je opet kao bolje od Cexa? Mada Cex je sada smanjio na 2.5% za Visa kartice.

0khckvw.png

NI kod mene ne radi povlacenje na karticu ima mesec dana
Za sada je najbolja opcija Crypterium ,dobijes fizicku VISA karticu kao i virtuelnu karticu .virtuelna je besplatna a slanje fizicke na adresku dodje 15 eur stige posle 15 dana od narudzbe
Salju je u Srbiju provereno
Podrzavaju BTC ETH LTC BCH DASH DAI i USDC prebacis na wallet i onda napravis load kartice uzmu samo 2% i dignes lovu na bankomatu,odryavaje kartice je 3 evra mesecno
Idi na google play store ili iphone store i skini Crypterium app , prilikom registracije na aplikaciju unesete cod scwm9 od Crypteriuma dobićete poklon dobrodošlice od 5$
njihovog tokena CRPT

 
NI kod mene ne radi povlacenje na karticu ima mesec dana
Za sada je najbolja opcija Crypterium ,dobijes fizicku VISA karticu kao i virtuelnu karticu .virtuelna je besplatna a slanje fizicke na adresku dodje 15 eur stige posle 15 dana od narudzbe
Salju je u Srbiju provereno
Podrzavaju BTC ETH LTC BCH DASH DAI i USDC prebacis na wallet i onda napravis load kartice uzmu samo 2% i dignes lovu na bankomatu,odryavaje kartice je 3 evra mesecno
Idi na google play store ili iphone store i skini Crypterium app , prilikom registracije na aplikaciju unesete cod scwm9 od Crypteriuma dobićete poklon dobrodošlice od 5$
njihovog tokena CRPT

Koji je fee za podizanje novca na bankomatu?
 
Кад смо код cex-a, јел вам се стејкује ада? Мени је за прошли месец стигла "награда" за друге коине али не и за аду.
Ni meni.
Mada i exodus wallet mi je brljao za stejkovanje ade, dva dana uopste nisam imao tu ikonicu kad gledam sa telefona, drugar je vidi.
Moguće da je zbog radova na forku bio neki zajeb...
 
Podizanje na bankomatu je 1,6% plus 3 evra a load kartice je 2%
Ukupno 3,6% skinu
To je prilično razumno.
Moraću da skinem wallet da probam.
Samo mi nije baš jasno... da li u wallet-u možeš da čuvaš direktno kripto ili moraš da konvertuješ odmah u fiat?
Takođe, da li je kripto-fiat kurs ok ili tu nešto kradu?
 
Pozdrav drustvo, nov sam ovde prelistao sam temu relativno unazad da vidim da nema nekih svezih rezultata ali nisam nasao nista direktno.
Jel ima iko ideju za Binance, vidim da AdvCash iz prethodnih postova zeza ali (Crypterium,BTSE i iBANdirect) sta je po vama najbolje za binance da li moze Euro? Ili da saljem LTC ili nesto sto je najpovoljnije jer bitcoin izadje dosta skup da se salje sa binanca, pa da ti servisi konvertuju ili nesto tako?
Isto za kartice da li neko zna da li virtuelne kartice imaju NFC. Tipa da barem moze u super marketu da se plati gorivo i slicno. Ili moram da cekam neku fizicku koja je varijanta mozda najbolja?
 
Sta je sa Cex-om, kada hocu da se ulogujem, samo vrti kruzic i nista, a treba da mi posalje kod na telefon da bi se ulogovao.

Smara!
 
NI kod mene ne radi povlacenje na karticu ima mesec dana
Za sada je najbolja opcija Crypterium ,dobijes fizicku VISA karticu kao i virtuelnu karticu .virtuelna je besplatna a slanje fizicke na adresku dodje 15 eur stige posle 15 dana od narudzbe
Salju je u Srbiju provereno
Podrzavaju BTC ETH LTC BCH DASH DAI i USDC prebacis na wallet i onda napravis load kartice uzmu samo 2% i dignes lovu na bankomatu,odryavaje kartice je 3 evra mesecno
Idi na google play store ili iphone store i skini Crypterium app , prilikom registracije na aplikaciju unesete cod scwm9 od Crypteriuma dobićete poklon dobrodošlice od 5$
njihovog tokena CRPT

Ocu ocu, cekam da aplikacija dobije jedan pozitivan komentar na google play i odma otvaram nalog.
 
Evo da javim onima koje zanima oko FTX-a i Paypala, sve radi kako treba.
Na pocetku imate limit da mozete samo 100$ dnevno da uplatite, cim uplatite odjednom 100$ povecava vam se limit na 20k $. Vi pokrivate fee, znaci ako uplatite tacno 100$ dobijate negde oko 95,5$, pisace vam tacno koliko je fee i koliko dobijate kad ukucate cifru. Novac vam se odma pojavi i mozete ga konvertovati u kripto i koristiti na sajtu.
Withdraw na drugi wallet van FTX-a mozete da uradite posle 5 radnih dana od dana kad ste uplatili. Evo ja sam u prosli utorak uplatio, konvertovao sam odma u kripto i od tad je malo i poraslo haha i evo danas sam prebacio na drugi wallet van FTX-a i stiglo je posle manje od 10 minuta bez problema.
Za withdraw nema fee-a uopste, sem za erc-20 tokene i to je nesto bas malo, mnogo manje nego na drugim menjacnicama. Cak nema ni za bitcoin fee.
Mislim da je minimum koliko mozete da withdraw na drugi wallet 10$.
Sve je transparentno i legit, preporucujem FTX.

Edit: Evo referral link ako neko hoce https://ftx.com/#a=14770030 dobijate 5% popusta na fees kod njih ako ga iskoristite, niste u obavezi naravno.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima
Zeleo bih da prodam kripto,ako neko zeli da zavrsimo na 3 posto neka se javi u DM
 
Evo da javim onima koje zanima oko FTX-a i Paypala, sve radi kako treba.
Na pocetku imate limit da mozete samo 100$ dnevno da uplatite, cim uplatite odjednom 100$ povecava vam se limit na 20k $. Vi pokrivate fee, znaci ako uplatite tacno 100$ dobijate negde oko 95,5$, pisace vam tacno koliko je fee i koliko dobijate kad ukucate cifru. Novac vam se odma pojavi i mozete ga konvertovati u kripto i koristiti na sajtu.
Withdraw na drugi wallet van FTX-a mozete da uradite posle 5 radnih dana od dana kad ste uplatili. Evo ja sam u prosli utorak uplatio, konvertovao sam odma u kripto i od tad je malo i poraslo haha i evo danas sam prebacio na drugi wallet van FTX-a i stiglo je posle manje od 10 minuta bez problema.
Za withdraw nema fee-a uopste, sem za erc-20 tokene i to je nesto bas malo, mnogo manje nego na drugim menjacnicama. Cak nema ni za bitcoin fee.
Mislim da je minimum koliko mozete da withdraw na drugi wallet 10$.
Sve je transparentno i legit, preporucujem FTX.

Edit: Evo referral link ako neko hoce https://ftx.com/#a=14770030 dobijate 5% popusta na fees kod njih ako ga iskoristite, niste u obavezi naravno.
A moze li isplata na paypal?
 
IZgleda da Etherium pocinje svoj run ( uz malo srece ovo bi mogla biti njegova nedelja )...

Ako vidim Dobar Etrherium skok do petka moglo bi se lako desiti da povucem deo zarade na racun ponovo ( kao sto sam radio u Januaru ) .. a ostatak videcemo ( ili 50% BTC 50% FIAT ili 100% FIAT i cekanje korekcije )

Sto se tice ovog lika koji je prognozirao 5 miliona $ za BTC on je rekao "negde u toku 21-og veka "

I da realno je da BTC bude 5 miliona dolara negde 2050-te godine (racunajte koliko cete imati godina tad vi i / ili vasa deca ) ...
 
Pozdrav,
Pitanje da li neko koristi komercionalnu banku i njihovu Visu/Master na cexu, vec 3 meseca izbacuje card rejected pri pokusaju podizanja fiata na racun.
Koje banke za sad provereno rade sa Cex ?
Povezao sam se na Binance/advcash ali vec mesec dana na Adv-cash stoji da su internacionalne isplate pod "maintenance". U pocetku je radilo normalno.
 
Pozdrav,

Da li neko ima problema sa logovanjem na blockchain.com wallet?

Sada vec par sati nisam u mogucnosti da se logujem, sajt mi radi ali na klik "login" dugmeta se bukvalno nista ne desava.

EDIT: Sad sam uspeo nekako na njihovom sajtu da nadjem status , generalno im se ovo cesto desava..1615292267759.png
 
Poslednja izmena:
Probao sam i preko aplikacije, neće - prijavljuje "Unable to connect to server"
 
Pozdrav,
Pitanje da li neko koristi komercionalnu banku i njihovu Visu/Master na cexu, vec 3 meseca izbacuje card rejected pri pokusaju podizanja fiata na racun.
Koje banke za sad provereno rade sa Cex ?
Povezao sam se na Binance/advcash ali vec mesec dana na Adv-cash stoji da su internacionalne isplate pod "maintenance". U pocetku je radilo normalno.
Ja kolko sam upoznat, Visa prolazi bez problema Master nikako ali to je na relaciji Cex-MasterCard i nema veze sa tvojom bankom.
 
Ja koristim Telenor MasterCard na Cex-u. Sad je to Mobi banka, ali mi je kartica stara oko 4 god. tako da na njoj pise Telenor.

Doduse, znam za slucaj da osoba nije mogla da verifikuje svoju Master (takodje Mobi banke) pre jedno 6 meseci :/
 
Napravio nalog na Binance, verifikovao, i reko da kupim koju valutu, kaze: Sorry, you are not able to purchase crypto because you didn’t meet Binance security Terms of Use and Internal Policy.

Koja je alternativa za Srbiju, da mozes da uplatis i ono najvaznije prebacis nazad novac? :D I koliko ce banka imati uvid u sve to?

Takodje gde je moguce da se kupuje Payoneer karticama?
 
Pa da, ali zelim da kupujem neke manje valute, oni imaju samo ove "osnovne".

Pocetnik sam, pa zato pitam. Kako je pocelo, moracu da pravim naloge svuda. :D
 
Pa da, ali zelim da kupujem neke manje valute, oni imaju samo ove "osnovne".

Pocetnik sam, pa zato pitam. Kako je pocelo, moracu da pravim naloge svuda. :D
Vidi, preko ECD-a uzmes sta god i prebacis na binance. I ti onda dalje imas paletu alata za trgovinu mozes sta hoces u sta hoces da zamenis... E sad ja trazim neku malo bolju soluciju jer imaju veliku proviziju za isplatu. Za uplatu i isplatu ukupno izadje 10% provizije...
Jos mi niko nije odgovorio konkretno za isplatu ali izgleda da je cripterium najjednostavniji.

Za Crypterium Jel zna neko jel moze kod njih da se uplati novac isto ili samo moze da se podigne?
 
Ja kolko sam upoznat, Visa prolazi bez problema Master nikako ali to je na relaciji Cex-MasterCard i nema veze sa tvojom bankom.
Meni instant rejectuje master i visu, doduse radilo je pre neka tri meseca, customer support je ocaj.. ni ne odgovaraju na mailove.

Ja koristim Telenor MasterCard na Cex-u. Sad je to Mobi banka, ali mi je kartica stara oko 4 god. tako da na njoj pise Telenor.

Doduse, znam za slucaj da osoba nije mogla da verifikuje svoju Master (takodje Mobi banke) pre jedno 6 meseci :/
Radi ti mastecard na Cexu i dalje ? vidim da se dosta ljudi zali i da su je sklonili kao opciju trenutno
 
Meni instant rejectuje master i visu, doduse radilo je pre neka tri meseca, customer support je ocaj.. ni ne odgovaraju na mailove.


Radi ti mastecard na Cexu i dalje ? vidim da se dosta ljudi zali i da su je sklonili kao opciju trenutno
Provericu ujutru, sad si me zabrinuo, a nisam (relativno) dugo radila isplatu. Uplata radi sigurno, bilo je skorih ulaza...
 
Jel ima neko problem sa logovajem na CEX
Samo vrti kruzic i nista se ne desava na PC
Sa moba sve normalno
 
Meni radi normalno.
 
Nazad
Vrh Dno