Šta je novo?

Menjačnice

Umesto ovog besmislenog nagađanja koliko love ima cex :D bolje dajte na drugoj temi neku analizu ili bacite pasulj, šta raditi sa uštekanim eth-om, prodati ili čekati, oće li gore ili dole :p
 
Ima i ordera ljudi ali ima i njihovih ordera koje izvrsavaju nasim parama koje nisu dali da se povuku.

Nema menjacnice koja ima dolara onoliko koliko ima u orderima, kao sto nema ni banke koja ima dovoljno para. Ja samo o tome pricam. Ne branim ja cex, da se razumemo ali nije sve bas tako jednostavno kako ljudi zamisljaju. Razumem sve sto pricate ali ovde 1+1 nisu 2 iako bi trebalo da budu.
Svakako ne bi trebalo na cex-u drzati nit pare nit novcice. Ko proba da povlaci to je ok, ko nece neka skloni odatle zarad mirnijeg sna. Nije cex u nista goroj situaciji nego drugi niti mislim da ce puci. Mislim samo da vrte lovu korisnika i zaradjuju tako, da su pare dali na kamatu itd. Nesto su sigurno i u minusu ali mislim da nisu kriticni. Do sada nisu imali problema ni blizu kao drugi, radili su bez stekanja... Nemam osecaj da ce puci.

Tapatalk from Poco loco
 
Poloniex access denied. Your IP address is prohibited. Ima li jos ko ovakav problem? Probao iz Srbije, Slovenije, Poljske...nemam pristup.
 
Ne znam da li je bila neka greska, ali danas kad sam slao sa cexa, leglo instant na visa karticu, euri.
 
imas na status.cex.io da vidis da li ce da legne ili ne. Kad pise da nema problema onda leze. Kao sada
 
Cryptopia je ziva :d
Za sada mozete da se ulogujete i samo da vidite stanje... promenite lozinku i 2F code... vazno je da se nesto desava... posle gotovo 2 meseca.
 
Izgleda da su gubitke rasporedili na sve članove. Fali btc, tj na stanju je samo jedna četvrtina od onog što je bilo. Shitkoini su tu.
 
"This is a snapshot of your account balance before the hack.

What you see on Cryptopia may not reflect what is really there.

Remember, pre-hack balance are what is being displayed."
 
.Update: The read-only site is now live. The holding balance from the 14th Jan is pre hack and we will be using these holdings as a baseline for calculating rebates moving forwards.
 
Update: We are well aware of market volatility in Crypto, our next phase will be introducing cancel-only mode for users to cancel any positions accordingly before the trade engine is turned back on for trading. We aim to have this on the site in the next few days.
 
Pa daaa, to im fali. Samo jos da ubace cancel-only i reseni svi problemi. :D
DI SU BRE NASI NOVCI ??
 
Nisam odavno bio na CEX-u. Videh nešto, pa ako je imao ko iskustva u skorije vreme
Recite mi da li ovo znači da se jedino ne može prebaciti kripto iz novčanika sa strane na CEX?

cex.png
 
Nisam odavno bio na CEX-u. Videh nešto, pa ako je imao ko iskustva u skorije vreme
Recite mi da li ovo znači da se jedino ne može prebaciti kripto iz novčanika sa strane na CEX?

Pogledajte prilog 266719
Ja kopam direktno na Cex sa Etherminea i nisam imao problema sa depozitom ethera, jedino sto sam primjetio u zadnje vrijeme da mi depozit bude prije oznacene cifre, tipa na 0.97 umjesto na 1 eth, ali sve ostalo je ok.
 
Ja kopam direktno na Cex sa Etherminea i nisam imao problema sa depozitom ethera, jedino sto sam primjetio u zadnje vrijeme da mi depozit bude prije oznacene cifre, tipa na 0.97 umjesto na 1 eth, ali sve ostalo je ok.
Od jutros do večeras promena. Prvi put vidim da sve radi..
cex.png
 
Da li je neko skorije imao problema sa depozitom ETH na cex? Kopam na njih preko Nanopoola i nisu legle dve poslednje uplate.
 
Hvala.
Još ga krpe izgleda.
 
na cexu su ili blokirane fiat isplate a ako to nije onda su kripto depoziti ili kripto isplate, i tako se smenjuju zadnjih 6 meseci. U prevodu cex ce puci kad tad i ja ga od avgusta 2017 definitvno menjam, nzm jos gde da predjem. Iplate cu preko ECD, ali gde da mi leze sa ethermine videcu jos
 
^Auuu, ti ga bas odavno menjas. :d
Ja ga ugasio za 5 min. ;)
 
Lako je ugasiti ali gde preci samo da nije ona domaca..ne isplati mi se..a i deluje mi amaterski.

Mene cex jos smara da dokazem odakle mi pare za GPU ..slao sam im sve zivo i opet nista..traze mi za svaki GPU dokaz preko banke da sam platio..ja im napisem 10 puta da u Srbiji ne ide preko banke vec skoro sve kes.
I jos sam bio kupio neke btc za kes lice u lice i to bio prebacio na CEX posle nekog vremena i podigao i za to mi traze sve dokaze iz banke..ne mozes ljude da ubedis da ovo nije amerike i postoji zivot i van banke.
Neverovatno koliko maltretiranja..znaci razmenio sam sa njima jedno 200 mailova do sad i jos traze.
 
Ne znam da li prolaze neka photoshopirana dokumenta ili fake print screen, mislim oni nisu sigurno povezani sa nasim bankarskim sistemom ...
 
Lako je ugasiti ali gde preci samo da nije ona domaca..ne isplati mi se..a i deluje mi amaterski.

Mene cex jos smara da dokazem odakle mi pare za GPU ..slao sam im sve zivo i opet nista..traze mi za svaki GPU dokaz preko banke da sam platio..ja im napisem 10 puta da u Srbiji ne ide preko banke vec skoro sve kes.
I jos sam bio kupio neke btc za kes lice u lice i to bio prebacio na CEX posle nekog vremena i podigao i za to mi traze sve dokaze iz banke..ne mozes ljude da ubedis da ovo nije amerike i postoji zivot i van banke.
Neverovatno koliko maltretiranja..znaci razmenio sam sa njima jedno 200 mailova do sad i jos traze.

Jel to traze za onaj akaunt za level iznad obicnog? Meni obican akaunt zavrsava posao a nikakve dokaze ni za sta nisu trazili
 
Jednostavno ih zaobidji jer ce oni tebe u svakom slucaju.
 
Nema se para, pa gledaju da te otkače. Samo povećavaju zahteve, dok ti ne odustaneš.

Sent from S9+ using Tapatalk
 
^Nemoj tako, sad ce te njih 5-6 lupiti po usima sa pricom da to nije tacno, da je to normalno, da tako treba, da ti ne treba da uzimas svoje pare, da je normalno da menjacnica nema tvoje pare jer je trziste u padu itd.

@dzonikg28
Udji tamo na deo gde stoje tiketi, nadji tiket preko koga se drndas sa njima, trebalo bi da imas opciju, "zatvori tiket kao resen" ili tako nesto, cekiraj to i zatvori tiket.
Javi samo sta si uradio.
 
Nazad
Vrh Dno