Šta je novo?

Menjačnice

Jel moze da se salje eth sa jednog cex naloga na drugi, naravno nije na istu osobu?
 
Kakva glupost....

Please update your CB client to latest version or login from web and accept terms of service, then we will be able to process your transactions

Uradjeno i evo sodmah stigao mail da je u procesu....da salju.Blagi uzas...sad i za KAPE vise .
 
Ljudi jel radi još uvek Binance? Imam nešto na njemu ali kad hoću da trejdujem dobijam poruku " Due to an update to our terms of service we are no longer able to provide our services to you"
Nisam dugo koristio, jel može ovo da se reši?
 
Mislim da je Srbija na crnoj listi i dalje, ali ne pratim iskreno.. Pre 2-3 meseca sam se logovao preko vpn-a iz Opere kao je savetovano ovde. Ali nisam trgovao jer skoro da i nemam ništa tamo... Uglavnom - verovatno može da se trguje preko vpn-a (nisam siguran) ako nije ip iz zemalja sa crne liste. Ili to ili je razlog da trgovina može samo ako se odradi KYC pocedura.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jel radi još uvek Binance? Imam nešto na njemu ali kad hoću da trejdujem dobijam poruku " Due to an update to our terms of service we are no longer able to provide our services to you"
Nisam dugo koristio, jel može ovo da se reši?

Za srbiju ne udji preko vpn-a imas operu najlakse prebaci to negde,
 
probao sam preko VPNa nekog na firefox-u na brzaka, nema razlike.
Jedino što mi nudi je withdrawal, šutaću se u d*** od sreće ako i to uspem da iščupam. Samo što imam 3-4 valute pa ću se iscimati sa walletima. Odlučio sam da ako iščupam kupim ledger nano, ali moram prvo da vidim da li će uopšte da mi dozvoli withdraw.
Jel bezbedan CEX? Imam tamo isto nalog verifikovan. Izvinjavam se stvarno ali za mene su velike pare u pitanju pa me sad hvata panika, ne mogu da čitam...
 
Poslednja izmena:
Bitsamp,Binance,Bitmex o njima mozemo pricati da su dobre i sigurne menjacnice a Cex :d
 
Po meni, Binance i Bittrex, a posto nas je Binance banovao, meni licno je ostao samo Bittrex kao sigurna opcija.
 
Gate. io ili Bitforex, ko vam je ozbiljniji zanima me zbog Beam-Grina... sa Hotbita ne mogu USDT da prevucem ne znam zasto nece withdraw. Zna li neko nesto o tome?
 
Poslednja izmena:
Vidi i HitBTC , ali je interface malo kilaviji i nema Beam, samo Grin

F1
 
Poslednja izmena:
Grin ima gde 'oces, ne mora na HitBTC, koji je prilicno upitan po pitanju legitimnosti. (fake volume ima ohoho)

Sto se tice izbora izmedju Gate.io i Bitforexa, odmah da znas za Gate (a niko te nece upozoriti na to) je da kada vrsis depozit nista ne treba, ali kada hoces withdraw traze KYC i to sa sve selfie-jem kako drzis svoju licnu kartu ili pasos (bris iz nosa, krvna grupa, broj cipela...) :D Bitforex nema tih komplikacija. Po pitanju pouzdanosti ne mogu da uporedim , kao i po pitanju legitimnog/fake volume-a. Koristim Bitforex i meni je ok.
 
Poslednja izmena:
Sad mi kaze ortak da ne moze da odradi kyc verifikaciju na binance jer nema Srbije na listi. Guglovao sam problem i kaze mi Belorusija i Iran smo blokirani.
Kako ste vi resili? Mogu li uopste da se skinu coinovi?
 
Ulogujes se preko VPN i ne pokusavas da radis KYC, nego trazis withdraw. Tako sam ja uradio prvog dana kada su objavili ban Srbije.
Ako nemas placeni VPN, probaj sa Tunnel Bear (500mb mesecno besplatno) ili jos lakse, Opera Browser i u opcijama ukljucis VPN proxy pa preko Opere pristupas Binance-u. Trebalo bi da dobijas random IP adresu, pa ce raditi u vecini slucajeva, osim ako bas nabode neku od zemalja koja je blokirana kao i mi.
 
@Texacha
Hvala. Ako neko ima drugi nacin nek javi. Ako ne uradicu tako. Ne znam dal da otvaram support ticket dal bi vredelo
 
Koja mjenjacnica vrsi isplatu na visu ili mastercard a da nije CEX?

Danas saljem 100 eura sa Cex-a 8.5eura provizija, sto je mnogo, mnogo je.
 
mislim da ces sa tim malim iznosima da nagrabusis sa povlacanjem prakticno bilo gde ... bolje skupi malo vise
 
Bas to. Nema nigde srece za male iznose. Ako je krupnija lova onda gledas gde je povoljnije.

Tapatalk from Poco loco
 
Ma za krupno prodajem na ruke, tj. prodavao dok su ljudi kod nas kupovali, a sad povucem sa vremena na vrijeme na karticu...
 
Au stvarno, 8 eura provizija (3% + 5eur) plus još banka da se ugradi 1.5%
Daj stvarno recite ima li još neka opcija?
 
Bitfinex je danas uklonio min 10.000$ za trgovinu na njihovoj berzi.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Bitfinex je danas uklonio min 10.000$ za trgovinu na njihovoj berzi.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока

Prenesi punu vest, jer je to kontekst:
Bitfinex Supports TRC-20 Tether April 10, 2019
Bitfinex is pleased to announce it will support TRON-based USDT with the addition of deposits and withdrawals for TRC-20 USDT as soon as they are available on chain.

TRC20-based USDT is a TRON-based Tether token, interoperable with TRON protocols and decentralized applications, and allows for the movement of fiat-backed tokens across the TRON blockchain network.

The addition of Tether-based TRON is another example of Bitfinex’s blockchain-agnostic ethos guaranteeing flexibility and choice for its traders. In addition to TRON-based Tether, Bitfinex also provides a platform of support for OMNI and Ethereum based Tether.

Мuhhahahaa, idemo raketa, Mesec, Mars, ma stižemo do Jupitera ladno u ovom krugu. Kuiper belt is the limit baby!

Sad samo da se prime ovce koje nisu uspele u prošlom krugu, a pošto se Coinbase ovadio prošli put sad hoće i Bitfinex.
 
Poslednja izmena:
Ne valja kad skače, ne valja kad pada, odlučite se već jednom! :D
 
Nazad
Vrh Dno