Šta je novo?

Menjačnice

Poslao sam na sa Bitstampa na Wex 1 eth pre dva dana i ništa još nije stiglo. Ovi sa Bitstampa kažu da je kod njih transakcija ok, da kontaktiram Wex. Ja ih kontaktirao ali nema odgovora dva dana. Da li je neko imao sličan problem?
 
Da li je neko imao problema sa isplatama sa bittrex-a ako nalog nije verifikovan?
Trebalo bi da i tada može neki dnevni limit da se prebaci, ali mi kaže da sam ja to ispunio. Isplatio sam 10ETC.
Problem je što sam u prvom unosu ubacio pogrešan datum rođenja, pa kada skeniram dokument moguće da bi mi blokirali nalog. Ima li neko riješenje?
 
Narucio sam LeuPay karticu. Interesuje me da li sa njom mogu da podizem Evre na Telenor bankomatu npr bez provizije kada mi stigne ?
Znam da ce mi uzeti onih fiksnih 2-4e, ali da li uzimaju jos kakav procenat ?
 
Narucio sam LeuPay karticu. Interesuje me da li sa njom mogu da podizem Evre na Telenor bankomatu npr bez provizije kada mi stigne ?
Znam da ce mi uzeti onih fiksnih 2-4e, ali da li uzimaju jos kakav procenat ?

Mozes samo sa telenorove kartice da skidas eure. Jedino da ides u inostranstvo da podizes sa bankomata.
 
E da, na njihovom twitteru (Bittrex) odgovaraju na pitanja, samo traže request number i to je to, vidim da nakon toga rešavaju probleme oko čekanja.
 
Momcad, je l neko imao problem na poloniexu da pri slanju izbaci "Complete: Error"?
 
IOTA menjačnice:
https://coinmarketcap.com/currencies/iota/#markets

EDIT: Elem, na tim menjačnicama možeš da prebaciš neki drugi koin u iota, eventualno i tether. Nisam siguran da li neka podržava i direktno fiat valute i kartice. Najjednostavnije bi bilo da kupiš btc, pa na menjačnici pretvoriš u iota. Btw, izgleda da postoji problem sa iota desktop novačnikom, pa je možda bolje da neko vreme držiš na menjačnici.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko imao problema na bittrexu? Meni nestao sav ltc a nemam ni para?!
 
Jel imaš 2FA? Da li u history imas neke nepoznate withdrawals ili ordere?
 
Poslednja izmena:
Steđivali su servere jutros, proveri sada da li je sve okej.
 
Sve ok sada :)
Imam i 2fa
Nego neko je spominjao neki porez 30% na kripto ako se povlaci iz USA menjacnica....
Da li zna neko nesto o tome i koje su to menjacnice, pa da ih izbegavamo.
 
Treba da se registrujem na CEX i izabrao sam vozacku dozvolu jer je na cirilici licna karta.Moze pomoc HITNO!!!

Sta je ovo i sta tu da upisem??

http://prntscr.com/hhdi0z

Sta je i gde se nalazi TAX REFERENCE NUMBER kao i ova dva da li treba da se stikliraju ili ne??

http://prntscr.com/hhdj8h

Sa zadnje strane imam 2 broja za koja nema objasnjenje sta znace...jedan pocinje sa 006.... a drugi je VD 01.....
 
Poslednja izmena:
Treba da se registrujem na CEX i izabrao sam vozacku dozvolu jer je na cirilici licna karta.Moze pomoc HITNO!!!

Sta je ovo i sta tu da upisem??

http://prntscr.com/hhdi0z

Sta je i gde se nalazi TAX REFERENCE NUMBER kao i ova dva da li treba da se stikliraju ili ne??

http://prntscr.com/hhdj8h

Sa zadnje strane imam 2 broja za koja nema objasnjenje sta znace...jedan pocinje sa 006.... a drugi je VD 01.....
Nemas TRN I do not have stikliras i ides dalje. Prati upustva,ne edituj fotografije koje budes slikao niti imena fajlova istih,kako slikas tako upload,za depozit treba ti neka kartica viza virtuon recimo,i nju ces trebati da slikas kao i selfi sa njom,prati upustva samo. Bice ti depozit probni tipa 0.26 eur ti povuku sa banke koliko povuku to ces videti i to moras upisati na sajtu. Prati upustva.

Trebace ti na mobilnom istaliran google authenticator sa appstore ili playstore
 
Poslednja izmena:
Nemas TRN I do not have stikliras i ides dalje. Prati upustva,ne edituj fotografije koje budes slikao niti imena fajlova istih,kako slikas tako upload,za depozit treba ti neka kartica viza virtuon recimo,i nju ces trebati da slikas kao i selfi sa njom,prati upustva samo. Bice ti depozit probni tipa 0.26 eur ti povuku sa banke koliko povuku to ces videti i to moras upisati na sajtu. Prati upustva.

Trebace ti na mobilnom istaliran google authenticator sa appstore ili playstore

Znaci tax reference ostavim prazno...kakav sam kralj :D
Nisam znao da je to slracenica...ovo pored isto prazno?Nem nista sto je isteklo...buni me sad neki racun jnga sem kablovske i mts nem nista na sebi a to su naznaciki da ne moze znaci treba mi potvrda iz sup o prebivalistu na latinici.Nego hoce biti problem sto sam registrovan kao IC a unosim podatke zbog driving licence kako na njoj pise IĆ i Đ umesto Dj kako sam se zayebo prilikom registracije?
 
CEX ne podržava unicode, pa nisi ni mogao da uneseš naša slova. Već smo pričali da je izgleda najbolje koristiti pasoš koji ima i adresu i ascii verziju imena i prezimena (ali je Đ = D, a ne DJ). Nekima je prolazilo i sa vozačkom dozvolom, ali možda su to bili stari nalozi, sa već istorijom trgovine, ne sećam se. Ja sam za prebivalište prvo pitao kako da rešimo, jer su mi u tri banke rekli da izvodi ne sadrže adresu (za slanje poštom ona je štampana na dodatnom papiru, da se vidi kroz prozorče koverta). Nisu mi nikad odgovorili (osim da je najbolje izvod, da poludiš), pa sam na kraju poslao račun za mobilni. Posle svih prethodnih natezanja i zezanja oko lk, vozačke i selfija, za to se nisu uopšte bunili.
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Do skoro sam imao problem na cex-u, poslao sam sva dokumenta za verifikaciju i 10 dana mi je pisalo "Submitted". Nije da mi je hitno, ali hteo sam da sredim to na vreme, a ne da čekam trenutak prelaska u fiat pa da se zakomplikuje. Poslao sam im ticket na support centru i javili su mi se u roku od par sati da me obaveste da je prošlo sve kako treba i da sam verifikovan. Eto, ako neko bude imao sličnih problema neka uradi tako.
 
A jbga nemam pasos...kad nigde.ne putujem :( sto da mi skuplja prasinu bzvze...sad da vidis sranja kad me jos budu odbili.Obzirom da sam nov tamo bez verifikacije koliko je moguce i da li je moguce dnevno ili mesecno povuci novca na Master ili Viza karticu ili da li je moguce prebaciti crypto negde drugde tj prodati nekom bez provizije ovde recimo ili u oglasima a sa cex racuna prebaciti coin-e na wallet od potencijalnog kupca?
 
Poslednja izmena:
Podneo sam sve papire i dokumenta i selfije o ostale gluposti ali cim sam kliknuo na dalje tj da posaljem to pise mi ovo...

http://prntscr.com/hhutuw


Sta sad to treba da znaci??
I dalje treba da cekam na odobrenje??
 
Druze kako stojis sa engleskim jezikom? Verifikovan si sad treba da verifikujes i dodas visa karticu za depozit

Stojim dobro ali mi je nelogicno da toliko peripetio i njesra za cega?
Poslao dokumenta i nije im ni stiglo a vec verifikovano,ne moram vise da brinem a vec sam se spremao na izjavu banke i potvrdu iz supa...svasta...jos sam kao dokaz prilozio obicnu uplatnicu za mobilni telefon i izjavu o poreklu auta koja se vodi na moje ime a da ne pricam da ne podrzava cex slova Ć i Đ....a toliko sam lomio glavu .Prosto mi cudno sve to...ali ok to je extra...sad cu probati i na bitrexxu na isti fazon...
 
Do skoro sam imao problem na cex-u, poslao sam sva dokumenta za verifikaciju i 10 dana mi je pisalo "Submitted". Nije da mi je hitno, ali hteo sam da sredim to na vreme, a ne da čekam trenutak prelaska u fiat pa da se zakomplikuje. Poslao sam im ticket na support centru i javili su mi se u roku od par sati da me obaveste da je prošlo sve kako treba i da sam verifikovan. Eto, ako neko bude imao sličnih problema neka uradi tako.

Може ли мала помоћ?
Где се тачно налази опција за слање "тикета"?
Писао сам им, али још ништа нису одговорили
 
Stojim dobro ali mi je nelogicno da toliko peripetio i njesra za cega?
Poslao dokumenta i nije im ni stiglo a vec verifikovano,ne moram vise da brinem a vec sam se spremao na izjavu banke i potvrdu iz supa...svasta...jos sam kao dokaz prilozio obicnu uplatnicu za mobilni telefon i izjavu o poreklu auta koja se vodi na moje ime a da ne pricam da ne podrzava cex slova Ć i Đ....a toliko sam lomio glavu .Prosto mi cudno sve to...ali ok to je extra...sad cu probati i na bitrexxu na isti fazon...
Bitrex sa pasosem ako nemas probaj na tvoju odgovornost sa nekim drugim dokumentom,oprezno i polako oni su dosta ozbiljniji po meni
 
Poslednja izmena:
Razmisaljam da preselim ltc sa wex-a na poloniex. Da li imate predstavu koliko je vremena potrebno za transfer, i da li mi se ispalti to da radim u ovom trenutku.

EDIT:
Ili dajte predlog za neki trecu menjacnicu.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno