Šta je novo?

Menjačnice

Jos stoji pending od sinoc od 23:35
Upravo jos jedna prosla sa flypoola ali nema ni nje ni ostalih na cex.Jel moze da se desi da ostanem bez tih 0.052??
Ima li nekog ko na cex prima uplate sa flypoola i bilo kog drugog,ima li isti problem?
Inace PENDING je sad i za ovo od 17:30 danas ali mi je cudno sto nema 3 transakcije izmedju ta dva vremena....

Upravo sam se cuo sa drugarom koji isto sa fly prebacuje na cex i kaze nije ni primetio od danas mu nista nije isto prebaceno...
 
Poslednja izmena:
da nije ono da ne primaju manje od odredjenog iznosa?

npr poloniex nece da primi manje od 0.5 eth, pise tamo da mozes da saljes i prihvatice tek kad dodje do te granice...
 
Nije..granica je 0.01 a sve sto je islo je bas bilo iznad 0.01 nesto malo...
 

Gresis...0.01 jesam pocetnik ali:D
Na flypoolu imas da podesi na vise ali meni stoji na 0.01 kako su "fabricki stavili".Za cex pogotovo...ne moze da prodje sve na 0.01 i onda 2 ne prodju pa 2 budu na pending na 0.01.
 
Za sve koji su imali ili ce imati problem...sa dosta kasnjenja,bez odgovora na ticket obzirom da je vikend,resen je problem.

http://prntscr.com/hingbo

Dokaz da su ipak 0.01 :D transakcije i da se kod njih nesto poyebalo,bitno je da je sve leglo kako treba ;D
 
Jel vama radi Cex logovanje..vec neki dan uopste ne mogu da se logujem jer kad kliknem da mi posalju sms code meni uopste ne stize i ako mi normalno radi broj telefona
 
Poslednja izmena:
Hah, evo ovog trenutka mi se to dešava. Isključio aplikaciju pošto treba dubijem softver na fonu i sad prtz.
 
Zanimlivo je da je wex, bivši btc-e, povratio broj dnevnih korisnika od pre a i volume se mnogo popravio, možda ne kao na btc-e ali napreduje.

Čak čisto kockarskom logikom, manje su valjda šanse da ih opet zabrani fbi kada već jednom jeste, možda su sada sigurniji od drugih :)
 
Jel moze pomoc oko cryptopie....zelim da kupim neki novcic ali imam problem...Prebacio sam zec sa cex i tamo ga vidim a gore mi pise BTC i sad ne mogu da se pohvatam kako da promenim zec u BTC jer kad god idem na KUPI pise balance 0000000000 i za xec i za BTC....?

http://prntscr.com/hjbrua

http://prntscr.com/hjbs0n

http://prntscr.com/hjbscy

Nisam do sada trgovao,na cex sam menjao u btc.Ima li veze sto sam prebacio pre pola sata to ili je nesto drugo u pitanju?

Da li ce i kada to biti confirmed ili...?

Tek sad ovo vidim...

http://prntscr.com/hjbtzh
 
Poslednja izmena:
Moze li neko da napise u kojoj banci otvoriti racun i uzeti Visa karticu, ali da mogu da se povlace pare sa cex. Raiffeisen definitivno ne moze (probao), bio danas u Intesi, kazu menjaju sistem kartica, i vec mesec i po dana uopste ne izdaju kartice, i ne znaju tacno kada ce poceti sa izdavanjem. Dajte neku banku koju koristite a da ste vec povlacili novac.
 
Moze li neko da napise u kojoj banci otvoriti racun i uzeti Visa karticu, ali da mogu da se povlace pare sa cex. Raiffeisen definitivno ne moze (probao), bio danas u Intesi, kazu menjaju sistem kartica, i vec mesec i po dana uopste ne izdaju kartice, i ne znaju tacno kada ce poceti sa izdavanjem. Dajte neku banku koju koristite a da ste vec povlacili novac.

Idi u Telenor banku.Drugar mi je nju savetovao za cex mada ja imam njihovu karticu.Master i onu obicnu.Prpveri treba da moze kod njih.Ja nisam probao nista prevlaciti jer za sada ne planiram prodaju tako da ti ne mogu 101% garantovati :)
 
Da li iko može trenutno da pristupi bittreksu, bitfineksu, ceksu...? Da li je moguće da je DDoS oborio sve istovremeno? Već barem 5 minuta cex ima "maintenance", a druge dve potpuno nedostupne, CloudFlare daje ili Connection timeout ili Bad gateway.
 
Ne radi ni Poloniex....

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kod nas na lokoalnom netu (radijus vektor) nista ne radi vezano za crypto, isto i za telenor mrezu.
 
Mnogo sajtova, menjacnica i pulova nije radilo. Sad su proradili.
 
Proradilo sve...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pazi ovo u jednom momentu:

uploadfromtaptalk1512520577630.jpguploadfromtaptalk1512520584409.jpguploadfromtaptalk1512520590207.jpg

Ja reko gotovo,sudnji dan :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
A jel može neko ko zna da napiše proverenu informaciju za cex u praksi kolike su provizije za podizanje novca (eur) tj kako je najbolje. Jeste da piše tamo za fee ali nisam siguran za to i zbunjuje me. Konkretno piše
VISA 3.5 eur
Mastercard 1.2% + 3.5 eur
Bank transfer 25 eur
Ne znam zašto je veći fee za master. Na veće iznose nije zanemarivo.

Da li može kod nas preko neke Visa kartice i čije?
I da li je neko radio bank transfer, koliko je komplikovano, sigurno (oko verifikacije računa, koliko to traje)?
 
Za koliko vremena vam leze ETH sa cex.io na wallet trenutno?
 
Sta ima da te zbunjuje kad lepo pise?

Ok, ako je sve tako. Onda samo pitanje može li kod nas preko neke Visa kartice? I da li je iko prebacivao na račun bez kartice (bank transfer), da li prolazi verifikacija za Telenor, koliko traje?
Zato što jako dugo ne mogu da dođem do kartice, izrađuju je već treći put. Dva puta su je navodno slali "gubili", tj ukrali
 
Za koliko vremena vam leze ETH sa cex.io na wallet trenutno?
.
de96b492806760432b0a1d4c49dc1e09.jpg
 
Koliko traje verifikacija na bittrex? Pre 2 dana sam poslao sve, jos na verifikaciji.
 
Cex je danas radio technical maintenace, bilo na twitteru.

Da, najavili su (dosta) ranije, ali tada bez tačnog vremena i bilo je vrlo čudno da se poklopilo sa pucanjem svih menjačnica koje sam pokušao da otvorim. I danas se "muče", zabaguju povremeno.

@woona Nekima traje 10 minuta. Meni već... 14 dana. Oktobra. Onda dodaš još ceo novembar (30 dana) i ovih 6 dana decembra = tačno 50 dana. Dakle, stani u red i bez laktanja, molim. :)
 
Na bittrexu? Oni jedini ne traze uverenje o prebivalistu. Prebacili me na enchanted za pola sata, jedino sto su mi prvo odbili LK pa sam slikao pasos. Poloniex, bitstamp, cex traze uverenje pa cekam racun za mobilni da stigne.
 
Da li neko zna zasto mi CEX odbija transkaciju na master card? Nalog verifikovan, kartica takodje. Hvala
 
Nazad
Vrh Dno