Šta je novo?

Menjačnice

Da li je moguce da ljudi i dalje trguju na cex.io djubrastiji?
U isto vreme slikano na Bitstamp-u i ovom drugom djubretu:
111.JPG
222222.JPG
 
Da li je moguce da ljudi i dalje trguju na cex.io djubrastiji?
U isto vreme slikano na Bitstamp-u i ovom drugom djubretu:

jos kad bi bitstamp prihvatao debitne kartice za Srbiju, bilo bi dobro..
 
pa trguju ljudi jer na cexy mozes da kupis BTc karticom za par sekundi ..a ovo sa wire transferom na bitstamp dok ti posaljes tamo pare cena bude posle ko zna koja.

A to sto je veca cena je nebitno jer vise platis ali i kad podizes ces vise da dobijes
 
To što je skuplji je odlično za one što prodaju, i to nema veze sa samom menjačnicom koliko sa njenim članovima i nalozima za trgovanje.

Cena se uvek razlikuje od berze do berze, dešavalo se i mnogo veća razlika u ceni da bude.
 
pa trguju ljudi jer na cexy mozes da kupis BTc karticom za par sekundi ..a ovo sa wire transferom na bitstamp dok ti posaljes tamo pare cena bude posle ko zna koja.

A to sto je veca cena je nebitno jer vise platis ali i kad podizes ces vise da dobijes

To što je skuplji je odlično za one što prodaju, i to nema veze sa samom menjačnicom koliko sa njenim članovima i nalozima za trgovanje.

Cena se uvek razlikuje od berze do berze, dešavalo se i mnogo veća razlika u ceni da bude.

Po toj logici kupim na Bitstampu, prodam na Cex-u i dobar sam 5% jer je tamo veca cena?
 
Radio sam ja par puta arbitrazu al nije sve tako.
Prvo imas fee menjacnice, zatim vreme dok se prebaci itd...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Po toj logici kupim na Bitstampu, prodam na Cex-u i dobar sam 5% jer je tamo veca cena?

bas tako ja sam dok je btc-e radio uzimao tamo btc po znatno nizem kursu nego na bitstampu jer je btc-e imao najnizi kurs i slao na cex i tamo prodavao to je bila cista lagana zarada, sad nema btc-e a cex.io vise ne radi kod nas u Bosni tako da propalo na kvadrat :d
 
Posto sam potpuno nov u ovome. Jedno pitanje. Kakva su vam iskustva sa Poloniex menjacinom? Da li da se drzim nje ili preporucujete nesto drugo? Hvala

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Ne verujem da će ti iko dati takav savet jer niko ne želi da bude prozvan ako se nešto desi.

Imaš zasebnu temu za Poloniex i najbolje je da je pročitaš i sam doneseš sud.
 
Na kom sajtu bih mogao da nadjem spisak svim menjacnica i marketa?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Coin market cap, on pokazuje za svaki novcic gde ga ima i koliko se trguje

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poloniex mi vise ne salje code prilikom logovanja. Jel se to jos nekom desavalo? Samo ubacim mail i pass i ulogovan sam

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Ne mogu da uplatim novac na Bitstampu putem wire transfera jer uplaćujem kao fizičko lice pravnom te bez fakture to je nemoguće?? Jel imao neko sličan problem? Banka Intesa je u pitanju

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pa zato su pametni ljudi i smislili kriptovalute da slepci kao mi nebi morali da nose fakture. Ako ti dosad to nije bilo jasno onda valjda sad treba da ti postane.

Znači kupiš kripto lokalno (rudara bar imamo) i salješ gde i kome hoćes bez fakture.
 
Jel moze ko ima akaunt na Ctryptopiju da proveri dal mu radi exchange/markets. Meni otvara akaunt, vidim sta imam u wallet ali mi ne otvara markete
 
Zanima me da li raznorazne alt coine (10+) drzite na menjacnicama ili za svaki skidate wallet zasebno?
 
Zavisi koliko dugo drzis i kolicini, treba ipak sve vece kolicine skidat offline
 
Ljudovi jel bolje na cex-u prodati BTC za dolare ili evro? cini se $ malo bolje stoji??????
 
Nista ne prodavati u eur....kad hoces da podignes samo konvertuj usd-eur i to je to...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Zanima me da li raznorazne alt coine (10+) drzite na menjacnicama ili za svaki skidate wallet zasebno?
Ako od svakog dobrodrzeceg novcica (meth,zec, btc itd.. ) imas vise od 10 komada bolje razmisljati od trezoru ili nano ledger-u. I to samo u slucaju da ne radis trejd vec ih iskljucivo cuvas.
 
Nazad
Vrh Dno