Šta je novo?

Menjačnice

jedino da pises suportu.. Mislim da ne mozes povratiti na telefonu. Ja uvek backapujem i keepasu i QR kod i onaj key
 
Ja sam imao taj slucaj na cexu, u tom slucaju moras da pises njihovoj podrsci i da cekaaaaas.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Za 3, 4 dana je sve bilo sredjeno.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Postoji il nacin da se bekapuju 2FA logovi u slucaju da se izgubi/resetuje telefon?

Root-uj telefon, i instaliraj titanium backup. To je za google auth. Postoji i program koji se zove Authy, mislim da kod njega mozes samo da backup-ujes folder
 
Meni se to desilo, poslao sam svima ponaosob i svi su mi resetovali 2fa. Toliko o bezbednosti istog
 
Kakve to veze ima sa bezbednoscu 2FA, svaka menjacnica ce resetovat isti nakon odredjenog perioda, dodatnih provera (ip adrese, email-a, itd) sigurno nece odraditi tek tako! to sto neki ne znau internu proceduru ne znaci da nije sigurno i da se ona treba javno objaviti
 
Pa npr ja se registrujem na poloniex stavim 2fa. Nekako neko dodje do mog maila. Posalje poloniexu mail da je promenio uredjaj (kao sto sam ja rekao) oni ugase 2fa ti se normalno ulogujes i aktiviras je opet.
 
Da i onda je pera kojot zavio u celofan cokoladu ......... nejde to tako kako ti zamisljas! a i email bi trebao da ti ima 2FA!
I ni jedna berza sa mozgom nece dozvoliti tek tako lako i brzo resetovanja FA!
 
Traze se licna dokumenta u tom slucaju, selfi sa istim, ne moze se zloupotrebiti 2fa na taj nacin.

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
Kada se ulogujem na Bittrex uredno dobijem mail u vezi logina, medjutim uvek prikazuju Mozillu kao browser logovanja iako koristim Operu/Chrome jel se jos nekome ovo desava?
 
Ako je tvoj IP i imaš aktiviran 2FA onda ne bi trebalo da imaš problema.....osim ako neko drugi nema pristup tvom računaru i telefonu...

edit:
takodje proveri u podešavanjima " IP whitelist" i "Withdrawal whitelist"...za svaki slučaj ;)
 
Poslednja izmena:
Ukljucen je 2FA, nema niko pristup niti se logujem sa neke IP adrese osim svoje.
Takodje me zanima da li je neko na Bittrex-u radio USD deposit i koliku proviziju uzimaju?
 
Da li je dovoljno samo zapisati onaj 2FA ID broj, ili je potrebno backapovati i QR kod?
 
Ja backupjem oba. Lakse je qr kod skenirati ponovo kada zatreba nego unositi kljuceve.
 
Da li neko od Vas ima problem sa cexom? Evo vec drugi slucaj da cujem u svojoj okolini da ljudima nije stiglo nista sa bittrexa i poloniexa.. Support se ne odaziva uopste..
 
ja sad slucajno pogledao na cexu kad sam hteo da prebacim nesto i vidim da mi se promenila adresa na cexu, sva sreca nisam po defaultu prebacio :)
 
ja sad slucajno pogledao na cexu kad sam hteo da prebacim nesto i vidim da mi se promenila adresa na cexu, sva sreca nisam po defaultu prebacio :)
Malo detaljnije, sta se promenilo, hteo si da posaljes nesto eth, btc, bch na CEX ? Znacilo bi da malo detaljnije napises.
Oces da kazes da je neki hack u pitanju, posto se slicno desavalo ranije cini mi se na polo ili bittrex, ne secam se tacno ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nije hack, poslali su mejl pre neki dan da se adrese menjaju. Zašto... to bi bilo pitanje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na cexu ja to nisam dobio, cek da vidm opet?

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Drugar je poslao btc na staru adresu i o5 mu je stiglo, jos uvek sljakaju i stare adrese tako da nemate brige ali promenite ih :)
 
Tako je, stare i dalje rade. Evo mejla
c751f7b4ff4b6f1b213d18cb8e85383e.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav svim kripto trader-ima.

Od skora sam se ukljucio u pricu o kriptovalutama i trgovini i kao i svi kajao sam se sto nisam poceo ranije da se interesujem posebno jer sam iz te struke. Elem, sad u mom istrazivanju sam naisao na par snimaka nekog youtube-ra.Youtube kanal.

Primetio sam da je lik predvideo rast OmiseGO-a jos pre mesec dana, pa sam pogledao i ostale snimke i zapao mi je za oko ovaj o novoj menjacnici. Zove se WCX, mozda je neko i cuo.

Ako je pogodio OmiseGo, mozda je u pravu da treba uci u pricu sa ovom menjacnicom. Funkcionise po principu "mi naplatimo fee za transakcije a onda u zavisnosti koliko imas udela u menjacnici dobijes dividendu". Bar sam ja tako razumeo. Na registraciji se dobije nekih 50 COIN-a i sl. Ako niste vec videli, mozda vredi da se vidi, a ima i refferal program. Ref link, a ko misli da navlacim :D evo i cistak.

Uticajni ljudi su iza toga koliko sam video. Spominje se Apple, IBM, Deutsche Bank.

Mozda jos jedan scam, a mozda i nije... Jbm li ga, vreme ce pokazati, kao i za sve ostalo.

Ako neko zna vise, neka podeli, da se neko ne zaleti i sta ti ja znam.
 
Iskreno, ne bas bukvalno ali koji god coin da si uzeo pre mesec dana sada bi lepo profitirao.
Mozda i "pogodi" za wcx, ali pazi sta pazaris..
 
Vec tri dana nemogu da pristupim nalogu na CEX.IO . Nesalje mi kod na mobilni, kad ponovo zatrazim odgovara da pokusam kroz 15327 sekundi :smoke:, i tako tri dana. Imali neko iskustva sa ovakvom situacijom ?
 
Piši support-u. Nema druge u takvim situacijama.
 
Meni se to danas desilo kada sam pogresno uneo kod iz 2FA. Slao sam supportu, dali su par saveta, tipa da gasis 2FA i sl, sto je muka ziva. Probaj da ostavis sat/dva i da se ne logujes. Tada je meni proradilo. Ako si u ta 3 dana ostavio par sati da nisi pokusao da se logujes pisi im obavezno.
 
Probaj sa drugi pretrazivac

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno