Šta je novo?

Menjačnice

Ima li ko da trguje na stampu, ja na aplikaciji za fon ne vidim ltc parove(ltc/btc...ltc/usd.....) gde gresim, ako gresim? [emoji16]

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Zna li neko da mi objasni sto je razlika na bitstamp za 1000 usd dobijam 4954 XRP a na Gatehub dobijem za 1000 usd 5256 XRP. Da li je moguce da je ovoliko drasticna razlika?
 
da reinstaliraš windows, i zaboraviš šifru možda?

Šta misliš, da li je to pametno?

Ako to ne uspe, možda da sačekaš ponedeljak pa ako i tada ne prodje da kontaktiraš support.
 
Bas si vickast deckic :) pitam iz razloga zato sto sam danas odradio drugu transakciju koja je odmah prosla.
 
Planiram da ugasim acc na polo-u, pa me zanima gde najbrze prolazi verifikacija, a gde najmanje podataka traze (finex, trex ili cex)? Zbog kolicine ne zelim da rizikujem, tako da svakako planiram da je odradim.
 
Poslednja vest sa WEX-a u vezi sa tokenima... Uskoro detaljne informacije ;)

Dear WEX users!

Input data: WEX has bought out the BTC-e user base and their digital profiles.

WEX issued tokens that compensate for the lost fiat balances of users of the BTC-E exchange.

Starting from November 2 2017 00:00 a.m. (Moscow) we will publish data on the percentage (%) of the bought out tokens, under the chat, the information will be updated in real time. Conditions for keeping, selling and buying tokens will be described in the Terms of Use.

Our company is working under the laws of Singapore which considers digital currencies and tokens as a "digital asset". It means that we have the right to issue tokens, a “digital asset” with conditions and price specified at the start and available for trading.

The WEX token is a contract between us and users, according to which we are obliged to buy out the WEX tokens during a certain interval of time (2 years). In this case from the legal point of view it is the creditor’s right (right of the user) to get a compensation / payment for tokens and also to trade it.

In the first stage, tokens are redeemed from the market at regular intervals (daily, weekly, monthly). This stage has already been launched and changes can be seen online by the percentage of redeemed tokens.
At the second stage, tokens will be bought out 1 to 1 from user balances. The time of the launch of this stage has not yet been determined.

Previous news about tokens -- https://wex.nz/news/2

Yours sincerely,
WEX


Naravno, cena tokena je eksplodirala danas.
 
Poslednja izmena:
Vest je objavljena pre sat vremena, a cena je eksplodirala pre 12 sati :) Vrlo zanimljivo...
 
Planiram da ugasim acc na polo-u, pa me zanima gde najbrze prolazi verifikacija, a gde najmanje podataka traze (finex, trex ili cex)? Zbog kolicine ne zelim da rizikujem, tako da svakako planiram da je odradim.
Koliko se sećam trex ne traži proof of residency, samo neki id i selfi. Na cexu moraš i neki račun za komunalije ili izvod iz banke da priložiš. Trex je valjda labaviji jer ne radi s parama.
 
@Vojkan hvala puno! Pretpostavio sam da je cex rigorozniji, pošto dozvoljavaju povlačenje u fiat kao što ti reče. Znaš li možda kakav je finex po tom pitanju?
 
@optical Ja bih ti savetovao da probaš na više odjednom. Meni na Bittrex nije prošla verifikacija (kao i mnogima), ali se ne javljaju već dve nedelje. Slao sam i dodatne poruke i ništa, a nemam više ni opciju da pokušam ponovo. Slao i različita dokumenta, tvrde da je Name mismatch. pritom su sami transkribovali moje ime na engleski, pa naravno da se ne slaže. CEX je isti slučaj, samo što tamo nisam još uspeo ni ime da unesem (oni sami rekli da koristim naša slova). Istina, javili su se na novi tiket, ali opet nikakav stvaran odgovor, samo da će da pogledaju "brzom brzinom". Dakle, ako ti je trgovina nekako hitna (pre forka) bolje pokušaj svuda.
 
Za bittrex, ako se ne varam, sam video na redditu da su ubacili neku automatsku verifikaciju, zato valjda ljudi imaju problema. Nije mi hitno, tako da ću kontaktirati sve tri, pa videti šta će tačno da mi traže. Hvala na odgovoru.
 
Bittrex koristi neki "3rd party" sistem/firmu za verifikaciju i mislim da je u tome najveći problem. A ove koje sam ja probao kao da imaju automatsku proveru baza podataka za Amerikance i možda još neke zemlje, pa dodatne podatke traže samo za nas ostale.
 
Drustvo, ako nekoga zanima...

Upravo sam povukao sa bittrexa nesto manje od 2 BTC-a, bez ikakve verifikacije naloga, cak ni basic nisam imao. Ona poruka za potrebnu verifikaciju je redovno iskakala kad god se ulogujem i posto me mrzelo da popunjavam i cekam, ja pokusam da povucem bez toga (pa sta bude) i sve prodje regularno i bez problema.

Mozda je razlog i taj sto mi je nalog tamo prilicno star, skoro od njihovog otvaranja.
 
A i ja cekam tu glupu verifikaciju 2 nedelje.
 
Mene su danas na bitrex-u verifikovali za 5-7 minuta. Enhanced verifikacija.

Imao sam 3BTC dnevno pre toga na basic.
 
Ljudi, jel ovi sa Wex-a otkupljuju ove tokene za 1:1 odnos ? ili sta ?
 
Odakle ti ta informacija? U prvoj fazi ce otkupljivati po malo tokena po intervalima, imas info ispod charta koliko kojih tokena je otkupljeno u procentima, te brojke su mizerne, recimo tek 1.65% Ltc tokena je otkupljeno, ostali malo bolje stoje. Ali "kao" najavljuju da ce u drugoj fazi svi tokeni biti otkupljeni 1:1, e sad kad ce ta faza biti i da li ce je biti to je pitanje, mislim da je rok 2 god....
 
Da li neko koristi WEX kao menjacnicu?Imaju vidim manju proviziju pa me zanima da li je ok.
 
Da drzis coine na wex-u ja ti ne bi preporucio, ako mislis radit neku isplatu wex->advancedcash ->pare u dzep za toga su odlicni.
 
zar advcash jos uvek radi? valjda ukinuse ono posle 15og oktobra tj do 30 oktobra?
 
Zna li neko nacin kako da isplatim BTC u Bosni? Narucio sam ovu adv cash karticu prije mjesec dana (prije nego sto su zabranili izdavanje) i nije mi jos stigla, mislim da nece pa trazim neku drugu varijantu za isplacivanje, ako neko zna neka posalje na PM
 
Moze li neki savet kako i gde je najbolje sada kupiti neke altove za eure?

Nisam nikad radio majning niti imam otvoren racun na nekoj menjacnici.

Hteo bih kupiti neke altove za koje mislim da ce ici ok gore i drzati ih - long run.

Recimo da kupim neku kolicinu ethereum-a i nekih drugih altova i to ostaviti sa strane u nekom wallet-u par godina i da posle ako cena bude ok da mogu prodati ako trziste bude likvidno za to.

Kako najbolje cuvati kljuceve,da li u nekom desktop wallet-u na nekom posebnom racunaru ili recimo trezor bitcoin wallet https://trezor.io/

Kraken,Bittrex koje su najbolje kombinacije trenutno - Polinex da izbegnem ?
 
Za eure probaj ovde na forumu ako uspes... Inace na menjacnicama moras iz BTC a to se ne isplati sada. Kada BTC padne a altovi jos ne krenu gore onda uleci...
 
Nazad
Vrh Dno