Šta je novo?

Menjačnice

Šteta što izbaciše Dash. On je pored LTC-a bio jedina mreža koja zapravo radi kada krene frka...
 
Sta podesiti na Binancu da se vide kad su gornji i donji otpori valute ona crvena linija,nekoliko puta su postovali scrns. Na temama o cenama tacnije i danas pre "pada" al ne kontam gde to na binancu moze da se namesti (ako uopste i moze)
 
Da li je istina da je Binance dodala Srbiju za kupovinu kripta nasim karticama?
To uopše nije dobra vest za ceo ekosistem. Jer ako im je toliko zagustilo da im trebaju uplate keša iz Srbije i ostale boranije onda im je solventnost all time low. Kad im ide dobro oni gase uplate iz third world countries.
 
Da li je moguce odraditi depozit sa kartice vezane za dinarski racun (racunam na automatsku konverziju u eur/usd), ili iskljucivo moze sa deviznog racuna?
 
Ja sam danas probao sa RF debitnom Visom, nije htelo iz dinara, morao sam da prebacim u evre, pa onda ;)
 
Da li je moguce odraditi depozit sa kartice vezane za dinarski racun (racunam na automatsku konverziju u eur/usd), ili iskljucivo moze sa deviznog racuna?
Ja sam uplacivao sa dinarkse MC, samo sto nece direktno na binance, vec idem na advcash prvo. I biram sam da li uplacujem evre ili dolare, on radi konverziju posle.
 
Pozdrav kripto entuzijasti . Koja menjačnica je sada najzgodnija laka za korištenje i pouzdana s kojom najviše radite . Malo sam zarđao pa pitam šta je aktuelno . Hvala unapred na odgovoru .
 
Pozdrav kripto entuzijasti . Koja menjačnica je sada najzgodnija laka za korištenje i pouzdana s kojom najviše radite . Malo sam zarđao pa pitam šta je aktuelno . Hvala unapred na odgovoru .
Cex,bittrex.Cex ti vrsi ispkatu za nas
Pozdrav kripto entuzijasti . Koja menjačnica je sada najzgodnija laka za korištenje i pouzdana s kojom najviše radite . Malo sam zarđao pa pitam šta je aktuelno . Hvala unapred na odgovoru .
Registrujes je,ubacis koja ti je kartica i kupujes.
 
Drustvo, registrovao sam se na Binance, ali kartica sa kojom bi vezao akaunt je bratova. Da li je to moguce, ili ce da me odbiju kad vide da se ime i prezime slikanih podataka ne poklapa sa karticom? Moze li to napraviti i u buducnosti neki problem? Tnx
 
Račnaj da je mala verovatnoća da ćeš podizati išta preko Binance-a. Jednostavno ne vrše isplate u Srbiju. Mislim da će tako ostati do daljnjeg.
 
Slobodno uradi depozit sa bratove kartice. To sam i ja uradio danas isto, jer sa moje raiffeisen visa nije htelo (probao 10x), pa sam uzeo njegovu iz Intese da probam, i proslo lagano.
 
Slobodno uradi depozit sa bratove kartice. To sam i ja uradio danas isto, jer sa moje raiffeisen visa nije htelo (probao 10x), pa sam uzeo njegovu iz Intese da probam, i proslo lagano.
Treba da paziš kada povlačiš novac zbog poreza, da opet ideš preko njegove kartice, da izbegneš onih 15% poreza na uloženo preko njega.
 
Pozdrav narode imam jedno pitanje,Imam visu classic debitnu karticu iz Intesa banke,dolarski je racun u pitanju.Uplatio sam na cex 1000 dolara deposit ,sa cexovom provizijom je izaslo 1030dolara ,a kad proverim stanje na kartici smsom pise 1130 dolara naplata,zanima me zasto mi je uzeto jos 100 dolara ako sam cexu platio proviziju 3%,ovo je moj prvi deposit na cexu,pa ako neko ima iskustva da mi kaze sta se dogadja.
 
E ovako. Otvorio sam juce CEX, vezao sam iz Raiff debitnu karticu s kojom sam placao online bez problema ikada. Medjutim CEX mi ne dozvoljava da uradim Deposite, izbacuje mi da je problem do banke... Ne znam da li moram imati otvoren poseban devizni racun kako bi CEX prepoznao... ali kako sam do sada kupovao stvari koje su isto placane u eurima...
 
Upitno je držanje koina na menjačnicama baš se razmišljam iz slučajeva da odjednom traže dodatne informacije iako su nalozi odavno verifikovani verovatno u cilju onemogućavanja trgovanja nekim većim ciframa . To može samo mask ili takvi tipovi ovi sitniji ne
 
Tačno je da ne treba držati sve ali šta da radi neko ko trade-uje? Ne može stalno prebacivati iz walleta na menjačnicu i obrnuto. Najbolje imati deo za menjačnicu i deo za čuvanje.
 
Forumaši, kolika je provizija za kupovinu kriptovaluta preko debitne kartice iz Srbije, na Binance?
 
Nazad
Vrh Dno