Šta je novo?

Menjačnice

Da li i vama Binance app ne radi?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Pozdrav

Koju menjačnicu biste preporučili da se uplate neka sredstva (platnom karticom) za kupovinu kriptovalute?
Ako si u Srbiji nemaš mnogo izbora, ili domaći ECD.rs ili strani CEX.io (ako se dobro sećam, na njima se može kupovati našim karticama, a i povlačiti na njih).

Ako si vani, onda Coinbase.
 
@offtopic

Ponovo akcija, ovoga puta kačket (hat), rok za postavljanje review-a je do 10-og februara 2021.
https://lp.nomics.com/hat/
 
Zahvaljujem Voyager.
U Srbiji sam btw, zaboravio da napomenem taj detalj - izvinjavam se.

Odradio preko CEX-a, ali mi se ne sviđa ta provizija :mad:
Zbog toga sam pitao, imam naloge na Binance i Exodus.

Ukoliko želim da to nešto kriptovalute koje imam u novčaniku zamenim za neku drugu, javlja mi se kao napomena neki minimum. Taj minimum zavisi od novčanika (jel to promenjiva vrednost) ili to zavisi od same valute za koju želim da uradim trade?
 
da li je neko imao problem sa bittrexom -- naime, bio sam verifikovan od ranije, limit 100 btc, sve full

danas izvršim jednu transakciju, account mi se prebacio u unverified, kad se ponovo loginujem, kaže "There was a problem with verification. Please resubmit your documents and try again.", međutim, ako kliknem na Start verification, apsolutno se ništa ne dešava (probao drugi browser) i ne mogu apsolutno ništa da uradim
(kontaktirao support ali ajd, da vidim da li neko ima iskustva sa ovim)
 
Zahvaljujem Voyager.
U Srbiji sam btw, zaboravio da napomenem taj detalj - izvinjavam se.

Odradio preko CEX-a, ali mi se ne sviđa ta provizija :mad:
Zbog toga sam pitao, imam naloge na Binance i Exodus.

Ukoliko želim da to nešto kriptovalute koje imam u novčaniku zamenim za neku drugu, javlja mi se kao napomena neki minimum. Taj minimum zavisi od novčanika (jel to promenjiva vrednost) ili to zavisi od same valute za koju želim da uradim trade?
U principu je i jedno i drugo ograničenje, i novčić i novčanik, ali pre svega novčanik u ovom slučaju.
Mislim da svi oni koriste 3rd party provajdera za konverziju, pa ti ponajmanja provizija, u zavisnosti koji je novčić, može biti da ga pošalješ na binance i tamo prodaš za neki drugi.
 
@dbns takođe, pogledaj kolike bi ti provizije bile na changelyju i na ShapeShiftu.
 
Pokušao i na Binance ali mi se javlja poruka

Risk Account Detected
Sorry, you are not able to purchase crypto because you didn’t meet Binance security Terms of Use and Internal Policy

Sad ću se okušati sa advcash-om.
 
Da li je neko u skorije vreme povlacio sa Cex-a na MTS banku i da li to funkcionise?
 
Pokušao i na Binance ali mi se javlja poruka



Sad ću se okušati sa advcash-om.
Brate procunjaj malo po forumu, ima ljudi koji izvlace novac, odes u BG, NS... CA.. nadjete se, das im lovu licno oni ti prebace USDT i cao, bez provizije i peripetija! Koriatis Atomic na bazi Trona i eto, provizija manja nego sto udelis prosjacima [emoji23]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Brate procunjaj malo po forumu, ima ljudi koji izvlace novac, odes u BG, NS... CA.. nadjete se, das im lovu licno oni ti prebace USDT i cao, bez provizije i peripetija! Koriatis Atomic na bazi Trona i eto, provizija manja nego sto udelis prosjacima [emoji23]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока

Komplikovano to :D
Pratim forum i ovu temu (kriptovalute) duže vreme, ali sam se sad malo više zainteresovao. Stvari se menjaju, pa nije loše biti up to date sa svežim informacijama ;)
 
Kod menjaca je pre mesec dana bio procenat 8% i to su digli sa 6%, sada ne znam koliko uzimaju, ali ne bi me cudilo ni da su podigli proviziju na 10%.
 
60$ withdrawal fee na Bittrex-u za USDT

Videcu da se polako sklanjam od njih, preterano je.
 
otvorio sam nalog na binance, verifikovao 1 korak, ali nece da uplatim depozit tj da depozitujem evre.
kad idem na deposit fiat - bank card - ispise mi desno gde treba da ukucam koliko hocu depozitujem:

This payment method is currently unavailable based on our current Terms of Use and Internal Policy. If you have more questions, please contact our customer support team.

Ili da udjem sa nekom kriptom umesto fiata ?

hvala
 
Ne možeš uplatiti karticom ako si registrovan kao državljanin Srbije. Možeš preko advcash-a. Devizni -> Advcash -> Binance. SEPA transfer je je 1% fee čini mi se i onda 0% fee od advcasha to Binance-a.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ako si iz Srbije , ne daju nam na binance direktno karticom , nikad probao , ali pominjano ovde na forumu vise puta.
 
Da li na Binance ima povlacenje USDT na bazi trona kao sto ima depozit i da li neko zna kolika je provizija? Treba li se imati Tron na menjacnici(kao iz Atomic walleta kad se salje) ili ne mora?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Da li na Binance ima povlacenje USDT na bazi trona kao sto ima depozit i da li neko zna kolika je provizija? Treba li se imati Tron na menjacnici(kao iz Atomic walleta kad se salje) ili ne mora?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
Ima 5 nacina sad gledam i jedan je trc20, to je tron valjda?

Sent from my phone
 
Nazad
Vrh Dno