Šta je novo?

Menjačnice

Ma nemam gde da proverim. :) Ovo je bila diskusija vezana za to da sam gotovo siguran prebacivao sa walleta na wallet i daleko veće iznose. Ok za skidnaje novca postoje dnevni limiti, ali za slanje sa walleta na wallet kripta prvi put to čujem...
 
Mislim da ne postoji limit za prebacivanje sa walleta na walleta na cexio. Limiti su vezani iskljucivo za fiat. Znam da je limit za preko mastercard / visa povlacenje 3000$ dnevno iako pise po ferifikaciji da je 10.000$.
 
Probaj, pa ces da vidis da li ima limit za kripto.

Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
Da li iko koristi ovu nasu menjacnicu BCX?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
ljudi ne mogu da se ulogujem na svoj nalog na cex.io. Kada pokusam preko aplikacije izbacuje mi poruku "server error". A kada pokusam preko web browsera dobijem poruku: "Something went wrong, please try again later"
Pisao sam supportu odmah ali da pitam vas da li je neko imao slicnih problema :/
 
hocu da kupim doge, koga naravno nema na prokletom CEXu gde mi je ceo portfolio, registrovao sam se na poloniex, ali ne mogu na cexu da nadjem opciju da prebacim ETH ili BTC sa njega na poloniex?

EDIT: uspeo sam, mora da se ode na FINANCE tab pa onda withdraw, ne sa TRADE taba.
 
Poslednja izmena:
Gde sad na 55 sat da ga kupis? Doge se kupuje ispod 30 sat.
**not financial advice :)
 
ma sicu neku par stotina evra ako WSB pogura na 300%-400% super ako ne boli me uvo.
 
ma sicu neku par stotina evra ako WSB pogura na 300%-400% super ako ne boli me uvo.
Bolje sacekaj, izduvace ga opet i resetovati kao pre ovog pumpa. Par meseci unazad ide pump i duump na 100%,da li ce nastaviti ne znam. Ja sam hteo da. uzmem pre ovog skoka od 100-150% jer mu je obicno ta cena ali sam odustao... eto posle. 10-ak dana ode raketa tako da... bolje cekaj pa ces poduplati pare...

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
gotovo, ali hvala u svakom slucaju :) u kriptu sam sa parama od kojih sam se unapred oprostio, vise mi je zabava i akoprodjeprodje nego sto imam vremena za neku ozbiljnu analizu itd., ovo sa $GME mi bilo simpaticno ali nemam pristup berzi pa rekoh da ispratim ovu zajebanciju sa DOGE 4fun :)
 
Pozdrav svima, nisam obilazio ove teme par godina, čuvao sam par desetina ZEN na Ledger Nano S i imam još par iljada $ u raznim valutama, na različitim menjačnicama.
Hteo bih da prodam sve valute, ali novac ne bih povlačio već bih ga čuvao na Ledger-u, dakle pretpostavljam da moram da pređem u USDT? Da li je neko od vas koristio Swap opciju na Ledger live? Šta mi je najpametnije da radim, da li tako ili preko neke od menjačnica, imam Cex Polo Bittrex Bitstamp.

Uspeo sam da se ulogujem u svaki od naloga ali sad pitajkruac da li bih mogao da radim withdraw sa neke od menjačnica s obzirom da naloge nisam toliko dugo koristio i da nisam radio nikakve verifikacije u međuvremenu, a čitajući ove teme vidim da su pooštrili zahteve za identifikacijom... ako se dobro sećam na Cex i Bitstamp sam uradio verifikaciju naloga još onomad..
 
Pozdrav svima, nisam obilazio ove teme par godina, čuvao sam par desetina ZEN na Ledger Nano S i imam još par iljada $ u raznim valutama, na različitim menjačnicama.
Hteo bih da prodam sve valute, ali novac ne bih povlačio već bih ga čuvao na Ledger-u, dakle pretpostavljam da moram da pređem u USDT? Da li je neko od vas koristio Swap opciju na Ledger live? Šta mi je najpametnije da radim, da li tako ili preko neke od menjačnica, imam Cex Polo Bittrex Bitstamp.

Uspeo sam da se ulogujem u svaki od naloga ali sad pitajkruac da li bih mogao da radim withdraw sa neke od menjačnica s obzirom da naloge nisam toliko dugo koristio i da nisam radio nikakve verifikacije u međuvremenu, a čitajući ove teme vidim da su pooštrili zahteve za identifikacijom... ako se dobro sećam na Cex i Bitstamp sam uradio verifikaciju naloga još onomad..

1.Da, ili USDC
2.Nemoj koristiti swap, ošišaće te poprilično za fee sad.
3.Tako uradi, dosta jeftinije će te izaći, samo proveri preko koje menjačnice će ti biti najmanji fee za USDT ili USDC.

Ako budeš slao usdt, možeš ga slati ipreko tron mreže, tako bi fee trebao da ti bude 1 trx samo ukoliko menjačnica preko koje šalješ podržava usdt na tron mreži
 
gotovo, ali hvala u svakom slucaju :) u kriptu sam sa parama od kojih sam se unapred oprostio, vise mi je zabava i akoprodjeprodje nego sto imam vremena za neku ozbiljnu analizu itd., ovo sa $GME mi bilo simpaticno ali nemam pristup berzi pa rekoh da ispratim ovu zajebanciju sa DOGE 4fun :)
Ima GME bull na FTX-u :)
 
Da li je dozvoljeno na forumu kačenje poruka sa ponudom o kupovini i prodaji kriptovaluta za dinare?
 
Da li je dozvoljeno na forumu kačenje poruka sa ponudom o kupovini i prodaji kriptovaluta za dinare?
Koliko znam bila je nekad tema ali msm da je to zabranjeno... i zakljucana je tema.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
1.Da, ili USDC
2.Nemoj koristiti swap, ošišaće te poprilično za fee sad.
3.Tako uradi, dosta jeftinije će te izaći, samo proveri preko koje menjačnice će ti biti najmanji fee za USDT ili USDC.

Ako budeš slao usdt, možeš ga slati ipreko tron mreže, tako bi fee trebao da ti bude 1 trx samo ukoliko menjačnica preko koje šalješ podržava usdt na tron mreži

Hvala na odgovoru!
 
ja sam za to da se opet otvori tema o prodaji i kupovini,nekontam zasto je i zatvorena
dobra prilika za sve,idealno za nove i neobavestene da prosire znanje o BTC i kripto uopste
nego nerece niko dal ima poloniex isplatu za Srbiju
 
ja sam za to da se opet otvori tema o prodaji i kupovini,nekontam zasto je i zatvorena
dobra prilika za sve,idealno za nove i neobavestene da prosire znanje o BTC i kripto uopste
nego nerece niko dal ima poloniex isplatu za Srbiju
Znanje se može proširiti na svim drugim temama.

Kao i u školi, gde se uči da se negacije odvajaju od glagola, nova reč od zareza, rečenica počinje velikim slovom, a završava se tačkom ili drugim znakom interpunkcije.
[emoji1]
 
Pokido Putnik :)
nema bolje nego kad uzivo ti neko nesto objasni i saslusa tvoje pitanje,mnogo brze nego forumi i drugo sto ti google baci od reklama i slicnih ko vise plati
secam se da sam danima trazio sta je BTC uopste,dok je jos radio onaj darkweb sajt
 
Pokido Putnik :)
nema bolje nego kad uzivo ti neko nesto objasni i saslusa tvoje pitanje,mnogo brze nego forumi i drugo sto ti google baci od reklama i slicnih ko vise plati
secam se da sam danima trazio sta je BTC uopste,dok je jos radio onaj darkweb sajt
Rode mili, kakav dark web, pa ne kupuješ metamfetamine [emoji1]

Odeš na našu Vikipediju i tamo nađeš šta je Bitcoin (tj. što bi oni rekli Bitkojn).

Možeš i na YT i opet na našem, glavu dajem da ima ljudi koji su to objasnili.

A za reklame stavi u browser ekstenziju koja se zove uBlock Origin i zbogom reklamama.
 
2013 nije bila ni engleska wiki,sine moj :)iz sprdnje smo digli tor i cackali gledali sta sve ima,i svuda se pojavljuje B,posle mesec dana FBI skinuo
da sam tad znao da si svetski putnik pa da te pitamo tad da nam objasnis sta je i kako da ga napravimo
 
Je l prati neko stejking na menjacnicama? Neka preporuka

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
System temporary unavailable. Please try again later
mozda je vec bilo al ajde da pitam
izbaci mi ovo kad ukucam kod sms koji sam dobio na mobilni, na cex io 2 factor auth, a kada hocu da povucem altcoin sa cexa na exodus ?
jel mozda treba da se ukuca nesto u ono "memo" polje kad se povlaci sa cexa, mada mi kad sam isao na deposit na exodusu samo dao adresu bez mema.
ili mozda ima veze sto sam skoro otvorio nalog na cexu, ima mozda nedelju dana. slao sam slike i sve ono ostalo

hvala
 
2013 nije bila ni engleska wiki,sine moj :)iz sprdnje smo digli tor i cackali gledali sta sve ima,i svuda se pojavljuje B,posle mesec dana FBI skinuo
da sam tad znao da si svetski putnik pa da te pitamo tad da nam objasnis sta je i kako da ga napravimo
Engleska je online od 2010., ko zna šta ste vi gledali :)
 
Какво је данас мишљење о HitBTC, негативне рецензије стижу пре свега из Америке најчешће због верификације налога. Користи ли то неко одавде а да није имао проблема, не мислим на верификацију, већ на све остало?
 
Nazad
Vrh Dno