Šta je novo?

Meizu m2 note

Prvo utvrdi koju verziju imas.

A mozes skinuti sa sajta meizu fans ili direkt sa flymeos.com
4.5.4.2I je poslednja aktuelna.
 
Ako nema onda si uzeo neki sa romom za kinesko trziste. I verzija ima srpski.

Gde se vidi koja je koja verzija, jer ni ja nemam Srpski a znam da nije verzija za kinesko tržište. Telefon mi je došao bez instaliranih aplikacija dodatnih (naravno osim onih default, digitron, alarm, video, galerija, sms...) od gugl proizvoda je imao samo Google search i Google i PlayStore, nije imao ni gmail ni youtube, music, i gomile gluposti što dolaze kalisčno uz recimo Samsung ili Alcatel androide, jel tako i kod vas bilo?
 
Jos nesto, mozda zvuci glupo ,ali nemam pojma kako da promenim sounds-e za pozive i sms... iskopirao sam par pesama u media direktorijum ali ih plejer ne pronalazi. Mozda treba da se kopira u neki drugi dir ?
 
Kopiraj u music folder i kad uđeš u settings->sound and vibration->phone ringtone, izaberi opciju "Local music".

Ja da prijavim da i meni radi mreža na kineskoj 5.6.3.8 na telefonu iz Telenora. A i subjektivni utisak mi je da radi 10% brže i lepše. Ako ni zbog čega, onda zbog ovog ljubaznog selektora taskova.
 
Hvala za hint, glup sam za ovaj flyme i moguce je da cu se ponovo javljati sa glupim pitanjima :)
 
Ne usudjujem se da cackam i petljam oko fona kao vi momci ali dobra vest je da na najnovijoj verziji radi mreza. :)
Kad se ocekuje I verzija? Krajem aprila? :)
 
Ovaj najnoviji FB messenger sa apkmirror je munja. Program koji se najvise vukao na ovom telefonu, sada radi ultra brzo i bez problema. I ne skacu glave :)
 
Opet ja sa pitanjem :) Elem, kako dodeliti kontaktu posebnu melodiju zvona ? Znaci da postoji default melodija, ali i da odredjenim osobama u imeniku dodelim drugacije zvono.
 
Ako me secanje sluzi, ides na kontakt pa edit, ima pri dnu add another field i izaberes ringtone.
 
Hmmmm da li sam ja lud ili Meizu M2 Note ne podržava 3g video call već pozivi moraju da se obave preko neke treće aplikacije kao što je viber, hangout, itd itd ? :zgran:
 
Ko još ima potrebe za čolićevskim 3g video pozivima? I ko je to ikada i koristio?
 
Zar to jos postoji?

Verovao ili ne Samsung S7 ima ovu opciju kao i gomila drugih telefona osim ovog :d

Pročitao malopre na kineskom forumu da nema ugrađenu ovu opciju već mora da ide preko dodatne aplikacije, ****** ali dobro šta da se radi.
 
Zadnji put probao u vreme dok sam koristio samsung z500, jos iz vremena pre smartfona..pre barem deset godina.Nisam znao da to jos postoji i da neko koristi.
 
Kako bi obavili video poziv bez instaliranja vibera, skype, hangout i sličnih 3part aplikacija?
 
Verovatno nikako, ali opet sto bih to i radio, kad ga u mom okruzenju niko ziv ne koristi, a svi koji imaju smart telefon, imaju viber, whatsapp, hengauts, skype, messenger ili najmanje jednu od tih aplikacija.
3g pozivi su davno proslo vreme, iz perioda od pre smartfona, a i tada ga je retko ko upotrebljavao.
 
Koliko ja znam samo Samsung fura tu opciju. Da čujem koji su to ostali?
 
Za Alcatel idol x znam da ima video pozive, jer imam jedan primerak kod kuće. Za ostale njihove modele nisam siguran.
 
Gde kupujete u Beogradu zastitno staklo / foliju za m2 note? Sta je po vama bolje uzeti, foliju ili staklo?
 
Staklo sam narucila za 2 dolara stiglo posle dve nedelje. Ima na Bulevaru jedna radnja kod Cvetkove pijace, 800 dinara je cini mi se staklo sa montiranjem. U principu preskupo, a staklo sam zalepis. Mnogo je lakse od folije. :)
 
Nazad
Vrh Dno