Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

Za to ćeš dodatno morati da platiš ES, ovde će ići ono što ide na ova dva ES kanala koji emituju kod nas
Pa napisali su da će strimovati sve i da neće biti dodatne naplate.

This summer, Max will be the only place to stream every live moment of Olympic Games Paris 2024 in the 25 European countries where Max will be available. Paris 2024 will be included in all subscription plans, ensuring all customers will gain complete access to the biggest sporting event in the world.
 
Ja imam super plan 3 xl paket, da l ce da poskupi usluga ne znam, ali nadam se da neće.
 
Mene zanima da li neko zna koju cemo dobiti pretlatu "Max-a", ako koristimo preko operatera (SBB, MTS) "HBO Max".
Hvala.
 
@dome to se pita i @Blaham u 3. poruci pre tvoje
 
Upravo i ja dobio sms
Znači sve isto, lepo
 
Kako isto ako će od starta nuditi 3 paketa.

Ili to za naše tržište ne važi, što je najverovatnije.
U zvaničnoj najavi na Warner Bros stranici su rekli da ćemo u ex-Yu dobiti 2 paketa (HD i 4K), dok će treći sa reklamama stići posle (za početak ide u 9 evropskih zemalja).
 
Ako nam daju obican HD paket, nadam se da ce bar postojati mogucnost da se doplati za 4K paket.

Inace, da li je neko nasao info kada dolazi Dune Part 2 na HBO Max, ili Max ?
Trazio sam ali nisam nasao tacan datum.
 
U zvaničnoj najavi na Warner Bros stranici su rekli da ćemo u ex-Yu dobiti 2 paketa (HD i 4K), dok će treći sa reklamama stići posle (za početak ide u 9 evropskih zemalja).

Samo nije jasno koji paket dobijamo mi iz kablovskih ili mobilnih paketa.
 
Biće sve isto kao i do sada, jer bi svaki drugačiji scenario bio noćna mora što za sam Warner Bros, što za operatere, jer onda ide ona klasična priča o izmenama ugovora, sklopljen je za jedno, pa se jednostrano menjaju uslovi...
 
5.5e mesecno sa godisnjom pretplatom i 33% popusta i nije toliko strasno + jos jedan covek (4 uredjaja) osim ako ne krenu sa domacinstvom da smaraju, bice jos bolje nego pre :D
 
Upravo sam dobio email od HBO-a. Evo dela koji se odnosi na cene:
Prilikom pokretanja usluge, nastavićeš da plaćaš svoju cenu sa popustom od 4,66 €/mesečno za Max. Na datum sledeće obnove ili posle 23. jula 2024. godine, nastavićemo da primenjujemo tvoj doživotni popust od 33% na tada važeću mesečnu cenu Max Standardnog plana (7,99 €/mesečno) sve dok je tvoja pretplata aktivna i dok ispunjavaš uslove i odredbe te promocije. Tvoja nova cena sa popustom se menja u 5,32 €/mesečno. Cena Standardnog plana je viša od tvoje sadašnje mesečne cene zbog značajnog poboljšanja sadržaja, funkcija i mogućnosti naše usluge, te troškova razvoja unapređene platforme.
 
Stiglo upravo na mail.
Meni ovo uopste nije problem jer u pitanju je poskupljenje od 66 centi.
4K sadrzaj je svakako mizeran, a nadam se da u standard paketu nece biti reklama ili da ce barem biti u mnogo manjem broju.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-04-19 at 16-24-01 Istraži sve detalje o platformi Max - karijes025@gmail.com -...png
    Screenshot 2024-04-19 at 16-24-01 Istraži sve detalje o platformi Max - [email protected] -...png
    86.8 KB · Pregleda: 65
Da samo što umesto na 3 uređaja sada možeš da gledaš na 2 i nema 4k. Za očekivati je da sav novi sadržaj bude u 4k.
Drugim rečima em poskupeli, em smanjili broj uređaja, em smanjili kvalitet usluge. Pa gde je tu logika
 
Logika da su im kao porasli troškovi. Ja imam godišnju pretplatu 55 evra. A sada 79 evra ali zato su mi uzeli 4K i smanjili broj strimova. Još u email-u piše do poskupljenja je došlo zbog unapređenja platforme, nisam znao da je 1080 bolje od 4K. Za sada mi ostaje jedino Skyshowtime od servisa,ostalo sve piraterija
 
Stiglo upravo na mail.
Meni ovo uopste nije problem jer u pitanju je poskupljenje od 66 centi.
4K sadrzaj je svakako mizeran, a nadam se da u standard paketu nece biti reklama ili da ce barem biti u mnogo manjem broju.
Nema paketa s reklamama u Istočnoj Evropi (osim u Rumuniji, koštace 4.99€)

Takodje, svi koji imaju onaj popust 33% mogu ga zadržati samo na osnovnom paketu, prelaskom na premium popust se gubi.
 
a nadam se da u standard paketu nece biti reklama ili da ce barem biti u mnogo manjem broju.
biće ih u programu uživo i na kanalima
Da samo što umesto na 3 uređaja sada možeš da gledaš na 2 i nema 4k. Za očekivati je da sav novi sadržaj bude u 4k.
meni, a i mnogima, ne znači 4K. smeta što je smanjen broj istovremenih gledanja, no ja ne pamtim da je u praksi trebalo više od 2.
suma summarum, meni ova promena nije loša
Takodje, svi koji imaju onaj popust 33% mogu ga zadržati samo na osnovnom paketu, prelaskom na premium popust se gubi.
ovo je diskutabilno. tj. nije jasno napisano da ovako stoje stvari
 
Meni se sviđa za Olimpijske igre. Ako budu svi sportovi, odnosno većina, biće vrh. Dosadno je kada se gleda par disciplina..
 
Nazad
Vrh Dno